Споделена история от Други

На кафе и сладки приказки
Здравейте на всички потребители на сайта!
Имам идея, която с ваше участие може да се превърне в реалност. Всеки, който има желание нека се присъедини тук в моето виртуално кафене! Може да обсъждаме всякакви теми, може да поклюкарстваме, да си изразим просто настроението... В този хубав понеделник нека ни тръгне на слука, с чаша кафе и сладкиш, разбира се виртуално. Представете си нашето кафене, то не е илюзия, щом има истински хора, които седят пред компютрите си и искат да общуват. Нека всеки се чувства добре дошъл, нека всеки напише как се чувства и какво прави. Нека има приятелство, шеги, всичко, което бихте искали да кажете може да го сторите. Просто достатъчно сме чели за отчаяни и самотни хора, за несподелена любов и болки...
Искрено ваша: Lady Lora

Коментари

51-100 от 388

52.   Здр. Кубрат!
Винаги когато чета дадено мнение се опитвам да разгледам една друга гледна точка, различна от моята и го правя. Но, когато чета твоите коментари това не се получава. Просто няма как изобщо да съм съгласна с нещата, които пишеш. Да, изказваш се много добре и грамотно, предполагам че си по-голям от мен, но мнението ти по някои въпроси ми наподобява мислене на някой тийн. Всъщност ако си по-малък на години от колкото си мисля, някак ще те разбера. Това е, немога да кажа нещо конкретно:)
Малко са мненията, които показват "другата страна на монетата"-това е което аз ценя.

от hash: b54cb85df0

53.   Здрасти хеш :-)

"Винаги когато чета дадено мнение се опитвам да разгледам една друга гледна точка, различна от моята и го правя. Но, когато чета твоите коментари това не се получава. " - Ами това значи, че си склонна да разглеждаш само някои "определени" други гледни точки. Щом има мнения, без значение мои или на бай Пешо, при които "не се получава", значи че все пак не си толкова безпристрастна, колкото предполагаш.

Всъщност това няма лошо, и аз с много неща не съм съгласен. С някои от тях след време се съгласявам, не защото някои ме е наддумал, а защото сам съм стигнал до тия изводи и ми присветва една лампа "Аааа, тоя едно време е те тва е имал предвид. " При други не се случва така и си оставам на мойто мнение (засега). И в двата случая избягвам да прибързвам с изводите, че някой "не разбира", само защото не мога да му схвана мнението. Тия изводи ги правя само, когато съм сигурен, че схващам мнението правилно и съм сигурен, че не е прав. Обикновено това значи, че лично съм минал по тоя път и съм си трошил главата, та знам накъде води.

Относно тийна - не знам конкретно кое имаш предвид, но да, за някои неща, за които мога да си позволя (!! ) да имам тийн мнение, имам такова, в което също не виждам нищо лошо. Само че недей да бъркаш тоя тип тийн мислене, което е от "лигавщина", с другия тип, който ти изглежда тийн, защото не (си сигурна, че) схващаш логиката. Прибързаните изводи могат да са много коварни - също от личен опит (понякога с финансови последствия).

Не знам дали и колко съм по-голям от тебе, защото не знам ти на колко си. Моите години ги пише тук-там по разни теми, та ако много те вълнува може да ги намериш. Годините са известна индикация, спор няма, но нищо повече. Тука по сайта има мнения на 15-16 годишни хлапета, дето като ги чета и ми зяпва ченето колко зряло разсъждават.

Кубрат

П. П. Лоша, ще те провокирам аз тебе :-)

54.   Отново не съм съгласна с нито едно твоя дума, честно:)
Мислиш си, че е така защото не те разбирам какво имаш предвид. Напротив-разбирам те идеално. Просто разсъждавах от части така преди има няма 10 години и ми е пределно ясно за какво става въпрос. За мен е недопустимо зрял човек да прави такива изказвания.
Няма как да се съглася с теб.

с уважение:

55.   Наистина, всеки път, когато прочета изказване на Кубрат неименувано в главата ми изниква следния образ: мазен, самодоволно грухтящ шопар с ехидно мигащи тесни очички, който се кикоти злобно, докато в същото време пърди и се чеше по мадете.

56.   'Кубрат' е човек, който има нужда да бъде гушнат (под гушкане нямам предвид буквалното значение) и успокоен - заради празнотата, която чувства в себе си. Той смята, че интелектуалното преработване на проблемите ще ги реши. Но интелектът може да възприема или отрича всичко, а разбирането стои на съвсем различна плоскост. За разбирането е нужна дълбочина, а 'Кубрат' се страхува да навлезе в себе си, защото там има складирана болка. Която много боли.

Твърдите му убеждения по някои въпроси, и то по определени такива, както и яростното им отстояване, говорят именно за травми в някои области, за които той не желае да си признае. А не желае, защото трябва да се почувства предаден и наранен. А никой не иска да усеща такива неща. Самото заглавие на този сайт и постоянното присъствие на псевдонима Кубрат в него, водят до един извод, обясняващ 'поведението' му. Така че наистина споделянето има терапевтичен ефект и след много време на споделяне, при натрупана смелост, може би той ще признае пред себе си как действително се чувства.

Обикновено зад едно толкова добре оформено Его, разбира се, придружено с прилично самочувствие, се крие интелигентен човек с голяма рана и понеже няма релация между тези два аспекта на личността, се получава човек с изкривени убеждения, които вредят на него и на околните.

Той иска да бъден разбран за идеи, които самият не разбира и които иска някой да му обясни. Схемата е нещо такова - 'убеден съм в еди-какво си, но вътрешно, някъде там в себе си аз знам, че греша' и ако успее да убеди някого, че е прав или намери съмишленици по някои виждания, истинската част в него очаква да и бъде обяснено защо мисли по конкретния начин и къде е пропускът в системата.

Също така ужасно много се страхува от грешки в личния си живот и смята, че чрез обсъждането на различни елементи от живеенето в много и различни хора тук, ще се спаси от такива или поне ще ги сведе до оправдан минимум. Страхът да не си прецака живота е голям, дори има една ригидна нотка в характера му.

'Кубрат', извинявай, че те коментирам така. Нямам лоши чувства и съжалявам в случай, че съм те засегнала. Ще ми е приятно, ако по някакъв начин съм те приближила до теб самия, въпреки че, честно казано, не допускам подобен вариант, имайки предвид онова, което си писал досега като мнения тук. Нямам желание за спорове, напълно безсмислени са, а и всеки възглед отговаря на съответното ниво на съзнание и няма как да бъде променен, преди да бъде достигнато следващото. Всеки спор, в който се впускаш само говори, че ти липсва внимание, качествено внимание - не такова от жени, от сексуални партньорки или приятели. Интелектуалната победа няма да ти донесе нищо, това са фалшиви награди, повярвай ми.

57.   Хеш, поправи ме ако бъркам, но от коментара ти имам чувството, че съдиш за хората по това доколко си съгласна с тях, респ. те с тебе, а писането тук е нещо като състезание "колко най-много хора ще са съгласни с мене"? Всичко ти се върти около "съгласен съм/не съм съгласен", черно/бяло, и по средата няма нищо. Няма да се впускам да ти обяснявам защо това е "незряло", надявам се сама знаеш, ако не - ще разбереш рано или късно. А, и между другото твърдото убеждение, че ти е "пределно ясно за какво става въпрос", без дори да кажеш по каква тема, също не звучи твърде зряло. Доста по-опитни и зрели от мене и от тебе хора не си позволяват подобно твърдение.

Номер 56, много добър коментар, поздравления! За някои неща си доста далеч от истината, което е неизбежно, но за много други си права - например това за складираната болка, или за "навлизането в себе си". Макар че това е малко тривиално, защото важи за абсолютно всеки човек - който каже, че няма някъде дълбоко скътана болка, огорчение, страх, и т. н. или че може ей така с лека ръка да навлезе във всяко кътче на съзнанието си - такъв човек грам не е наясно със себе си. Не мисля, че в това отношение съм по-различен от всеки друг.

Естествено, че нямам никакво намерение да споря по въпроса, това е тема по-скоро за по бира, макар че и там разговора би "зациклил" доста скоро. И няма какво да ми се извиняваш, коментарът ти е смислен, обоснован и, както се казва, thought-provoking (не ми хрумва подходящ израз на български). Това, че не е в моя полза, е мой проблем, не твой - макар че като се замисля е точно в моя полза, в смисъл че само аз мога да имам полза от всичко казано. За останалите е просто сеир.

Само на 1-2 момента искам да се спра: "всеки възглед отговаря на съответното ниво на съзнание и няма как да бъде променен, преди да бъде достигнато следващото. " -- Напълно съм съгласен! Никой не може да надскочи себе си. Долу-горе това е, което се опитвам да кажа на г-ца Хеш по горе, но ти си го казала много по-добре. Що се отнася до грешките в живота, от които според теб ме е страх - не мисля, че ме е страх от тях, обратно старая се да извличам максимума от грешките си, но да, предпочитам да ги сведа до минимум - в което не виждам нищо странно.

Това е, което мога да отговоря с по 1 изречение, останалото е необятна тема. Още веднъж благодаря ти за коментара! Между другото ще ми е интересно, а сигурно и не само на мен, ако напишеш подобни "анализи" за други потребители в сайта - по твой избор, не визирам никой конкретно. Чисто академично любопитство :-)

Кубрат

П. П. Само не знам защо в 80% от коментара говориш за мен в трето лице, но да речем, че се преживява...

59.   Аз пиша едно, ти разбираш съвсем друго. Това е то... Кубрат, колкото и да ти е приятно да си пишем за теб, аз лично ще спра, защото не ми е. Явно имаш нужда от доста внимание...
Предлагам да отворим друга тема за виртуалното кафе, в която да се включат и други хора. Нещо позитивно. Това оставям на теб да го измислиш:)

Хеш;)

60.   Здравейте и от мен! Знам, че не съм ви от любимките, но тази вечер няма работа, и реших да драсна нещо различно. Въпрос към всички! Кое, ви е най-любимото ястие, и как го приготвяте? ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

61.   Кубрат, здрасти,

Номер 56 съм.
Писах в 3-то лице, защото отговарях на предишния коментар, в който някой казваше какво мисли за теб, а също и на някои от другите коментари преди моя, в които пак ставаше дума за теб.
Предположих, че ще споменеш за тривиалността и наистина така звучи, но сега ще уточня какво исках да кажа. Празнотата я има всеки, раните и травмите също - това е безспорно. Само че тези рани си имат етапи на развитие. Те не могат да стоят постоянно вътре, превръщат се в субличности или както Юнг ги нарича и вече широко е прието това понятие - Сянка. Сянката при определени обстоятелства започва да излиза автоматично на повърхността, за да бъде преработена. Преработена - приета, осъзната, но най-важното е, че едно евентуално осъзнаване води до преминаване на следващото ниво на съзнание. Няма преминаване на по-високо ниво без да бъде осъзната някоя рана, т. е. колкото по-високо се качваме в осъзнатостта, толкова по-дълбоко навлизаме в подсъзнанието. В някакъв етап от живота си ние вече не можем да живеем със сянката си, защото, да кажем, тя руши всичко в битието ни - понякога бавно и подмолно, а друг път внезапно.

Аз също ти благодаря :). За какво ли? :) Познай :).

Не мисля, че съм някакъв авторитет, за да правя анализи на потребителите на сайта.

62.   Здравейте мили хорица!!! Как сте днес? Искате ли да си споделим най-шантавите, готини и незабравими приключения? ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

63.   Номер 61, предполагам ми благодариш за мейла от снощи...

След като "не мисля, че съм някакъв авторитет, за да правя анализи на потребителите на сайта", тогава защо правиш анализи точно на мен? Нямам нищо против, но си противоречиш...

Кубрат

64.   Амии да, защо не, аз снощи пак преживявах приключения, ама то не е за споделяне, че тука само моралисти в тоя сайт ха-ха.
Пък и нямам много време сега, че пак отивам на приключения.

Лудкарке, как си, има ли работа? :)

55, изобщо не е мазен между другото. Много красив мъж, ама сигурно и той пърди, както другите хора. Не знам.
Кубрат преди да се подписва с това име (КОЕТО Е МОЯ ЗАСЛУГА) му харесвахте коментарите и слагахте звездичките, а сега като ви се наби в очите, започнахте с глупостите.

Между другото номер 56 не съм много съгласна с някои неща, но честно казано останах очарована от някои неща, които написа. В "анализа" на Кубрат през твоите очи, видях нещо мое си. Благодаря ти, накара ме да се замисля за нещо.

Лоша

65.   Да, между другото наистина е заслуга на Лоша, а. к. а. Аспарух, че си избрах този псевдоним. Копирайта е при нея. Верно трябва да понамаля коментарите, че ако тръгне да ми иска по 1ст. за всяко използване на ника, ще се разоря :-)

Лоша, в анализа на 56 ще видиш по нещо за всеки човек. Няма как да е иначе, защото е базиран на един много оскъдна и едностранчива информация, каквато е образът на "Кубрат" тука. Мнението е писано от добър психолог/психоаналитик, който е използвал знанията си, за да напише "дълбокомислено звучащ" анализ, но всъщност като филтритраш общовалидните твърдения не остава твърде много. Въпреки това е много добър коментар, точно защото те кара да се замислиш за доста неща, нищо че не се отнасят конкретно за тебе.

Кубрат (tm)

(c) Copyright 2011-2012 by Лоша.

66.   46 :) и аз така мисля;)

67.   Здравейте каксте? Мерси Лоша че попита, малко съм настинала и се лекувам със студени и газирани напитки, коли, бири -клин-клин избива са казвали хората. Ти, как си? При мен неска няма много работа, от 5-часа съм почнала, и само 2 бабки се качиха, една от която си плати с 2кг. ябълки, та да видим до сутринта сигурно ще зареждам със ябълки. Относно приключенията, моето беше когато ме подгони мечка. Всъщност, често са ме гонили диви животни, особено диви прасенца-май ме харесват. Ако искате ще ви разкажа. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

68.   Привет кафеджии как сте?
Ще ми кажете ли утре нещо свежо за събуждане?
Лудкарката, аз мноого обичам яйца по панагюрски, мисля че на всеки е ясно как се правят, но ако не ще дам рецептата :)
А за най-шантавите, готини и незабравими приключения мога да разкажа двете си раждания-стига да няма бременни тука.
Кубрат, аз май не съм срещала твои мнения? !? Но имам време да чета де :)
Айде лека нощ и приятни сънища.
~Рамона~

69.   На мен, ще ми е интересно да ги чуя Рамона. Желаяти леки, сладки сънища, и събуждане със аромат на готино кафеее. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

70.   Я, не знаех, че има такава тема :) Аз съм си сравнително нов де, но някои сигурно вече са срещали мои мнения :)
Искам да ви попитам нещо - не ви ли дразни малко това, в което се превърна сайта от няколко дни насам? Като отворя и всяка тема е тийнейджърска, имам чувството, че възрастовата граница падна под 14... :( Вие какво ще кажете?
Ами това е, а и освен да ви поздравя с една песен:
http://www.youtube.com/watch?v=YjGpMW5JpPw
Палав Мечок :)

71.   Лудкарке, разкажи за мечката.

72.   71- Мен не ме дразни-всеки с проблема си. Аз лично като видя, че дадена история е писана от непълнолетни, хич не я чета. Не за друго, ама не са ми интересни.

73.   Как сте? !
Лоша, много красиво вали сняг..
Emil Lassaria - Balada ( Поздрав за всички заподозрени в сайта )

74.   Добър ден :)
Мечо благодаря за песничката, релаксираща е.
Мен не ме дразни че има теми от деца, яд ме е когато някои сериозни теми ги коментира очевидно дете, а се прави на 30-годишна примерно и спори.
Лудкарке моите раждания не са много цветущи, та ме е страх да не взема да изплаша бъдещите мамета. Само да кажа че трябва да си избираме екипи, за да има отношение. Иначе гинеколозите не са хора, те имат толкова отвратително чувство за хумор, и се мислят за богове-само докато не дадеш 200 лв за избор на лекар естествено-после стават по-ниски и от тревата. Е резултата все пак си заслужава. Чувството да прегърнеш собственото си дете, изморен си до болка от раждането а да не можеш да заспиш.... не бих се лишила от такова щастие. Ако мога да си позволя да не лишавам децата си от нищо заради трето бих родила пак. но ако ще мизерстваме, няма смисъл.
А вие какво мислите за трите теми тук "защо снасяте" и "мразя децата" другата забравих, май беше "фалшивото семейство" и не мие ясно толкова ли много травмирани хора има в БГ, та ги е страх да имат дете, или пък да не позволяват на родителите си за се радват на децата им, данеби случайно да трябва някога да ги гледат. как може така? И какви пък чак кариери да имат, като тук от честна професия надали се изкарват повече от 1000 лв месечно от жена? !? Както и да е де, не искам да превръщам тази тема в спор, само изказах възмущението си.
И аз искам да разбера историята за мечката :)
Аа и честит празник на всички петльовци :)

75.   Здравейте кафеджии, как сте днес? Хайде да пием по едно кафе, и да ви разкажа за мечката. Веднъж решаваме аз и мои колеги, да си направим купон в гората. Ходихме, пазарувахме си. Намерихме си удобно местенце в гората, настанихме се и почнахме да се веселим. Естесвено и се понапихме. Тъкм вече бяхме се развихрили, на щурия ни купон реши да се присъйдини и една огромна мечка. Аз, лично освен бира друг алкохол не пия. Много ми се ходеше до-тоалетна, и се скрих зад едно храстче. По-ено време, чувам един ръмжлив груб глас, обръщам се-а срещу мен огромна, грозна мечка. Почнах да бягам, да викам, аз бягам и тя бяга, отклоних се от мястото на купона, изгубихсе. Бягах със всичка сила, и тя се след мен. Накрая, се покатерих на едно дърво, и там останах до другия ден. Мечката вече беше си заминала. Слязох от дървото и се чудех накъде да поема, защото аз вече бях се изгубила. Три дена ми костваше докато се прибера, но това е друга тема. Беше, едно от най-незабравимете ми приключения. Аз съм човек на екстремните неща, затова ми викат Лудкарката. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

76.   Лудкарке, ти сериозно ли?

Аз идвам от място с много мечки (в селото ми жевеят дори майка с мечетата ?) и знам само от баба, че като вдигаш шум в гората, мечките не идват. Като сме се били в гората, винаги като деца крещяхме, вдигахме шумове - абе, като пуснати от гората в гората и нито мечки, нито други животни сме виждали. (вие доста тихи пияници трябва да сте били)
Дано историята ти е преувеличена, защото не вярвам да си изкарала 3 дни без последствия в гората. Не те ли търсиха приятелите ти? Къде си спала, какво си яла? (за пиене иначе има)... как намери пътя? Защо не го намери преди това по следите, които си оставяла с мечката?

77.   Ха-ха-ха, това преживяване си е струвало Лудкарке. Аз съм човек, който живее на ръба и съм зависима от адреналина. Следващият път пробвай да стоиш на едно място, без да мърдаш да видим какво ще стане:D И после, ако си жива да разкажеш:)
Приключенията ми са безброй, дори бях започнала да пиша тук, но много дълго се получи, а още не бях достигнала кулминацията и се отказах. Няма по-хубаво чувство от това да знаеш, че си можел да умреш, че си бил на косъм от смъртта.
Та интересна история. Ще чакам още от теб.
Относно коментар 74.
На първо място да са ти живи и здрави дечицата.
Относно въпросните теми против раждането на деца и прочие, може много да се говори(изпише). Аз лично ги разбирам въпросните момичета, които мислят по този начин. И съм сигурна, че ако всяка една от тях разкаже за детството си и семейството, в което е израстнала, ще се навържат нещата.
Както бях написала в една друга тема "чудовища не се раждат, те се създават". Тези момичета, само те си знаят през какво са минали и защо са стигнали до този извод. Естествено не мисля, че те са чудовища, но така се казва.
Аз също съм на мнение, че преди да постигнеш някои неща в живота е глупаво да се правят деца. Те са голяма отговорност и неможе без да обмислиш внимателно да действаш прибързано. В крайна сметка няма толкова за къде да се бърза с раждането. Аз мисля след около 10 години чак, че ще мога да си позволя това. Ще съм улегнала и зряла. Да се надявам, че ще срещна правилният човек дотогава, който би бил добър и грижовен баща на моите деца.
Сега имам други приоритети. Може още да се пише и разсъждава, но предлагам да пишем за по позитивни неща напр. Лудкарката е много позитивна личност и дава добри предложения:)
А за любими ястия -аз ям всичко почти и ми трудно да ти отговоря.
Но от нещата, които аз мога да приготвям си харесвам най-много пържените чушки с доматен сос. МММммм:Р

78.   Да, сериозно и не съм си преувеличила със нищо. Естествено, че е имало последствия, от сорта на наранявания. Да търсилисаме. Не съм се сещала да тръгна по следите си. Нито съм яла, нито спала. Не съм го намерила пътя аз, а мен полицията ме намери. Историята е много дълга, затова ви е разказах на кратко. Ако ви е интересно, ще ви разкажа и останалата част подробно. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

79.   Искатели да си говорим за старите хубави времена? Как си изкарахте бала, ималили сте интересни емоции? Първо ви кажете, после аз. Хайде, черпя по едно кафе със кекс. ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

80.   За следобендото кафе малко неокласицизъм:
http://www. youtube. com/watch? v=Pvce39OW8tY

$g_;

81.   70 та като заговори за възраст... явно съвсем забрави за мен.... недей... :)... а тук наистина е приятно... и поздрави на цялата се събрала компания... ЗАРА 36

82.   Нека бъдим позитивни в тази тема.
Лудкарката, култов прякор имаш, хахахаха.
Н77. Наистина.. няма по-хубаво да видиш смъртта от близо...
Аз си ям всичко.. не съм скандален.
Тези.. дни ще отида на Буууургаския плаж да му се насладя... <3
Много е свежо, успокояващо и незабравимо...

83.   Аз, също искам да отида, обаче да се гмуркам в ледено студената вода, много е яко. 82, ще ме вземешли :)? ^^^ЛуДкАрКаТа^^

84.   Номер 80, мерси за поздрава! Евала!

Check this out: http://vbox7. com/play:2d92d8f1

Кубрат

85.   A, здравейте и от мен!

И мен ме кефи прякорът на "Лудкарката", благородно и завиждам и тайно и се възхищавам, както и на всички като нея. Казвам го, защото съм голямо шубе и освен високата скорост, с която шофирам, нищо екстремно не ме занимава. А би ми се искало. :)

Днес менюто е пилешка супичка, ребърца с картофки на фурна и за десерт - плодове.

Поздрави на компанията!

М. М.

86.   Здравейте милички! Каксте днес? Искате ли да играем на една игра? Въпроси и отговори, правилата са без да се лъжем, имаме право и да не отговаряме, важното е да не се лъже. Може, и въпроси към конкретен човек. Въпрос към всички: Как бихте приготвили романтична вечеря?

88.   Здрасти, здрасти!
Добре сме, макар и малко изморени.
Как бих приготвила романична вечеря?
Зависи от времето, с което разполагам, а принципно не е много. Бих приготвила някаква паста, лека салата "Айсберг" + маруля+пармезан+винегрет с балсамико. За десерт нещо готово, защото със сладкарството съм скарана. Виното ще е "Шардоне". Листенца от рози по покривката, както и чаени свещички, като такива ще има и по пода и ще водят до спалнята, или до ваната, която ще е готова и пълна с етерични масла и соли. Музиката ще е на Ванеса Мей, или Сезария Евора.

Ако имам време, свински медальони с

89.   86 допада ми играта... та романтичната вечеря би била без рецепта, без прибори... само две чаши, малко огън и точния мъж.... а иначе бих попитала нещо ''Палав мечок''... :).... поздрави на всички тук и топла нощ.... ЗАРА 36

90.   86 съм аз Лудкарката забравих да се подпиша. Мерси 85, аз също съм любител на високи скорости и най-вече дрифт. Менюто ти е супер. ^^ЛуДкАрКаТа^^

91.   Хей, здравейте! :) Как сте?

92.   уо уо и аз искам да се включа. Лударке споко аз няма да те гоня 3 дена аз щях да ида на купона все някой щях да изям а и аз съм бял мечок

Иска ми се да се организира съвсем сериозно някаква сбирка на тия от сподели нет

БеЛиЯ МеЧоК

93.   Здравейте приятели! Как сте днес? Имали кафеджии? http://www. youtube. com/watch? v=L4SgQLgtQE8&feature=related. Това е поздрав за всики, аз със нея ставам и със нея почвам работа. Дано и на вас ви хареса. Бял Мечок, аз нямам нищо против да ме гониш, ама ти да си -да не е грамадната мечка. Аз искам, романтичната ми вечеря да бъде в пещера, да си запалим огън, а за вечеря да си изпечем малко рибка със червено винце. Да на няма никаква дневна светлина, сомо тази от огъня, и само да се чуват пукащите дръвцета. Въпрос: Ако примерно, се организира сбирка кого бихте искали да покани от сподили. нет? ^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

94.   понякога се чуствам толкова самотен никога не съм си и представял че ще пиша във виртуално кафе винаги съм бил против такива неща... всичко започва да се прецаква с майка не си говорим от месец само се кара... попринцип съм силен човек но започвам да се разбивам психически. Наще винаги са ме малтретирали винаги са ми бутали надолу егото и самочуствието, а гаджето и с нея се карам щот съм я мислил за курва обаче ако беше така... нямаше да съм с нея обвинявам я за разкрепостено поведение... ддз някой ако може нещо да ми каже как да оправя нещата не съм се предал не съм се депресирал въпреки сичко се нуждая от някой до мен... i feel so alone

БеЛиЯ МеЧоК

95.   Здрасти, Лудкарке и Мечо,

как сте днес?

Мен ме мързи в червата направо, нищо не ми се прави.

Снощи писах, писах половин час коментар, дойде дъщеря ми, бърникна нещо по компа и нямам представа как се е качила дори и тази част от коментара ми (88).

Мечо, то нали идеята на сайта е да се запази анонимността на потребителите? Едва ли много от тях ще се навият на среща. Ако, пък, все пак се осъществи такава, бих искала да видя: Ралф, Чили, Мегън и СФА - те са от най-старите потребители на сайта и бих искала да ги видя най-вече, защото се "изчезнали" от полезрението ми.

Хайде, хубав ден от мен! :)

М. М.

96.   Хей:)
Черпя всички с по една снежна топка...

97.   Бял Мечок, само непадай духом, горе главата. Всичко ще се оправи, стига само да вярваш. Винаги си мисли, че следващия ти ден ще е по-хубав. Никога, невземай всяка дума навътре, обръщай нещата малко на майтап. Знам, че е трудно но за да си силен, това мисля че трябва да направиш. Хайде, Мечо горе главата.
Искатели, да ви разкажа още едно приключение във съдебната зала? Не, не, несъм била осъждана. Искахме да се развеждаме, обаче заради съдята неможахме. Голям смях падна. Ако желаете ще ви разкажа.
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

98.   Хей, 96 мерси за снежната топка. Милички смяната ми почна със 5 лева бакшиш. Колата стана подвижна дискотека, дано до сутринта е така. Хайде, всички на таксито, да участвате в ралито! Специален поздрав за целия клуб-http://www. youtube. com/watch? v=cPIwRekDUsA
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

99.   Приятели, имам нужда от един скромен съвет. Тази вечер имах поръчка до един мангалски квартал, отидох и се качи някакво пияно момиче което тварди, че техните са е изгонили и нямала каде да отиде. Реве, тръшкасе, гладна била. Ходих, взех и две закуски. Жал ми стана, неизглежда голяма. Оххх какво да правя със нея. Неискам да си слагам таралеж в гащите, а немога и на улицата да е оставя. Ще съм ви благодарна ако някой ми даде съвет.
^^^^ЛуДкАрКаТа^^^^

100.   Лоша, къде сииииии? ! Няма те...
Лудкарке, няма да те вземам, хахаха.
Лудкарке, на такси ли работеш? ! o_O (:
Има ли други от Бургас и Моретоо..

101.   Кой ще иска наложена баница със сирене и боб по родопски, сарми от зелев лист и малко лешници...

102.   Лудкарке, ти не си от София, нали?
Ако беше - можеше да я оставиш в sos центъра или както там се нарича. Но за жалост в много малко градове има такива центрове.
Аз бих я прибрала за ден, два, но да съм си у дома, а ти като си на работа, знаеш ли какви ще ги върши..

100, тук съм вече, нямаше ме няколко дни. Какво си правиш? Вече стана по-топличко, много се радвам. Омръзна ми това гадно време.

101, наложена баница - дори не знам как изглежда..

Малеее, какъв гювеч си направих хаха - без сирене, без месо, без чушки. Май само яйца... ама пак ми се получи де.

Лоша

103.   102, ще почерпиш ли от гювеча? :)

51-100 от 388