Споделена история от Други

Искат да бият братовчед ми!
Здравеите!!!
Искам да споделя с Вас,нещо което ме мъчи вътре.
Ще Ви разкажа първо историята,не е много интересна,но все пак Ви моля-Помогнете ми!!!
Ваканция е вече и аз се бях прибрала на село,за да видя баба и дядо.На улицата на която живеят има по малки от мен деца.Излизах да играя с тях.Веднъж братовчед ми който е на 21 дойде при нас,а с мен беше едно момче,по малко от мен,и започнахме да играем на народна топка.По касно дойде и моята приятелка и тя играеше с нас.Братовчед ми си замина,също и приятелката ми.По късно тя пак дойде и ми каза,че е видяла братовчед ми и го била попитала,дали ще идва пак да играем-той й е казъл,че ще дойде.Ние отивахме с нея до братовчед ми за да го викнем,и леля ми каза,че е тръгнал за у нас................По късно се събраха доста деца и започнахме да играем народна топка.Какво стана,не разбрах-гледам братовчед ми който е на 21,че се засилва да удари момчето на 10.........и го удари в гърдите..........Сега семейството на това момче искат да бият братовчед ми,и толкова ме е страх...........МОЛЯ ВИ ПОМОГНЕТЕ МИ !!!

Коментари

1.   А защо братовчед ти,който ,както казваш е на 21 години, е ударил силно в гърдите 10-годишно дете ?! Ако един ден имам дете и някой направи това ,нараво ще го смачкам,това са травми психически и физически за дете,които могат да останат за цял живот.... за мен такъв човек не е наясно със себе си и трябва да иде на психоаналитик... нищо лично !

2.   Ми ако Искаш Прати братовчет ти при мен да се бием в гърдите.....ти искаш помощ,а помощ трябва тои да иска....потърсете психоаналитик !!!

3.   еми гледаи сега аз не одобрявам това което е направил братовчед ти и мисля че тря да си изяде боя ако го е направил без основание но ако има такожа е зависи какво е просто немога да ти помогна това е

4.   ам мен първо ми е чудно защо въобще момче на 21 - мъж си играе с деца но ... нищо пък и така да е се пак той не е разсъждавал правилно не може той и едно 10 годищно хлапе да си сравняват силите ... не е постъпил правилно ... а до другото ... не се притеснявай едва ли ще трагнат да го бият ... както тои не е имал право ... (макар че го е направил) така и те нямат право ... !

5.   Братовчед ти щом го е направил това е голем злетак! Ми да го бият, заслужава си...

6.   Kато е на 21 защо играе изобщо на народна топка :D

7.   Мене са ме били като бях на 22 с приятелката ми на главната в Бургас 15 мутри над 30 годишни без да сме виновни, а така по скоро щото можеха. Полицията не направи нищо, нямчаха коли що беше поредния говежди празник... Боя е част от живота, по силния бие по слабия ... няма кво да роптаете господа щото бездействате и децата дето не са злобни ще ги бият, защото се иска повече от критика за да наложиш правилата и принципите си над природните.

9.   Заслужава си го! Ако го направят на моето дете аз направо ще размажа от бой!!!