Споделена история от Други

Не ми върви в любовта?
Момиче съм, няма значение на колко години съм и от къде съм. Та... Преди време моя приятелка, която е обратна, ми сподели, че ме харесва но отшумя. Скоро излязохме двете на разходка и мисля, че пак хлътна по мен. Не спря да ме гушка, да ме докосва и не спира да ми пише. От преди това, момиче във фейсбук искаше да се запознае с мен. Тя е от моя град, срещали сме се и наживо, приятен човек е, но се оказа, че и тя е е обратна и ме харесваше. Но естествено аз ѝ казах, че не мога да изпитвам някакви чувства към момиче така както към момче. Сега се чудя как досега едно момче не ме е харесало, не поискало да се запознаем и т.н. А аз поринцип си падам романтичка.. Почвам да си мисля дали да не стана бисексуална? То щом с момчетата не ми върви поне с момиче да пробвам. Вие как мислите?

Коментари

1.   То да не се става така бисексуална?

Може да има много причини, за да не ти "върви" в любовта. Може да си по-срамежлива. Може да си по-интровертна. Може да си даваш вид на независима жена, която не желае обвързване. Със сигурност ако се регистрираш в сайт за запознанства, Тиндър или нещо подобно, ще получиш много съобщения и предложения от момчета.

2.   Промяната на сексуалните наклонности не е нещо, което изведнъж решаваш и със замах се получава идеално. Ако не те привличат жени, ами няма да се чувстваш добре след споделянето на интимни моменти с такива. Е, сигурно ще ти е приятно чисто физически, но нещата приключват дотам. Ти не приемаш добре идеята за хомосексуална връзка, кое те кара да мислиш, че ако се впуснеш в подобни преживявания ще си добре със себе си и ще си доволна от случилото се? Животът си е твой, ако искаш опитай, но гледай да не оставяш разбити сърца по пътя си и да не се въвличаш в невъзможни драми заради това, че не ти се получава с момчетата.

3.   Просто една връзка се изгражда с време. Първа стъпка към запознаство като цяло е трудна. Аз съм момче на вече напреднала възраст и почти не съм заговарял непознати на живо. Нито пък те мен. А в любовта имам само несподелена.

4.   Но така ставало-що да не стана? !
Или го чувстваш или не?
Представяш ли си се да лижеш п*ка и никога да не усетиш готиното да си с мъж? Освен с морков разбира се...
По думите ти си някъде на 17 и си девствена, но ни прави тъпотии от чисто любопитство.

5.   Какви са тия глупости?! Как така "ще станеш" бисексуална? Или си, или не си - това е по рождение. Иначе сигурно можеш да се научиш и с магаре да спиш...
Я не се занимавай с простотии! Върви си в правия път, щом си се родила в него! Бъди търпелива! И ще имаш един ден прекрасно семейство и деца!
Разкарай ги тия сдухани лесбоси, феминистки, еманципатки и тем подобна сволочь от живота си - само след поколение или след две, от сбърканите им гени НЯМА ДА Е ОСТАНАЛА И СЛЕДА на тази земя!

6.   Хахаха! Кажи ни поне нормално ли изглеждаш, - дълга коса, женствени дрехи и тн. Може външният ти вид да крещи"гей'. Иначе не се излагай, както те харесват момичета, така и момчета ще те харесат. Няма да е зле, ти да направиш първата крачка с някое момче, та да видиш дали наистина не те харесват. Горе главата, рано или късно, ще срещнеш твоя човек.