Споделена история от Други

Защо мъжете,които харесвам не ми обръщат внимание?
Здравейте, имам сериозен проблем с мъжете и той е, че ми обръщат внимание само някакви, които изобщо не са ми интересни. Тези, които аз харесвам изобщо не ме забелязват. Последно преди около година в 12ти клас си бях паднала по един съученик, излизахме няколко пъти на кафе, казваше ми, че съм много сладка и хубава и в крайна сметка нещата отново не потръгнаха. Сега започнах нова работа и там срещнах един готин колега и пак същото-нещо в същността на характера ми ги отблъсква и не мога да разбера какво. Не смятам, че е външния вид, тъй като се поддържам и се възприемам за хубава. Приятелките ми казват, че нямам гадже, защото не искам, а не защото не мога да си хвана. Ами мога ли да тръгна с някой, който ми е писал във фейсбука само и само да имам гадже? Искам аз да го харесвам! Но тези, които аз успявам да харесам задължително не харесват мен. Защо се получава това???

Коментари

1.   Защо слушаш приятелките си ? Те никога няма да ти кажат "много си грозна за да ходиш с този" ;) Както и ти на тях не би го казала ... та сещай се ;)

3.   Не съм те виждал дори, така че мога само да гадая какво ги отблъсква. Но ми прави впечатление, че напоследък се навъдиха много кифли, които имат претенции да са красиви, достойни и не знам си какви и после се чудят защо отблъскват мъжете. Определено има бум на подобни жени.

Възможно е и ти да си нещо подобно. Например да си леко лигава, да се обличаш прекалено предизвикателно или неподходящо за случая, да си претенциозна примерно или нещо подобно и това да го отблъсква. А може и да си в другата крайност. Примерно да си прекалено консервативна, морална, скучна дори.

Повтарям, че не те познавам, просто гадая с цел да те ориентирам евентуално. А може просто да не е дошло времето да срещнеш твоя човек и тепърва да ти предстои. Понякога и това е причината, просто съдбата не ти позволява с някаква цел.

5.   Мога да ти задам същия въпрос по отношение на жени, които съм харесвал, но не са ми отвърнали по същия начин.

6.   Предполагам, не си им на нивото. Външен вид или интелект, а може и кофти характер(първото е споко, все пак сме мъже). Малко летвата свали... дай шанс на първия грозник, който ти се усмихне. Ако и той те шутира, значи е време за психолог.

7.   Аз имам същия проблем, а съм вече на 29. Очертава се никога да не случа в любовта. Опитвала съм се да ходя и с хора, за да не съм сама, но не издържам и месец. Наскоро нещата се изострят Вече почнаха и да ми стават противни мъжете, които ме харесват, естествено аз не ги. Хубави, умни, но адски досадни. Мъжете не си правят труда да са интересни. Ако харесват една жена, й досаждат с много внимание, ако не я харесват - я игнорират системно. Да, ама аз не се кефя да ми навлизат в личното пространство. Не мога да си намаля критериите, не са ми безкрайни високи - искам секси, поддържан мъж, с който да правим много хубав секс и да ми е приятно общуването с него. Това е всичко и за 10 години не успях даже и това да постигна, в същото време ми се редят на опашка.... но каква полза. Не съм щастлива

8.   Същия въпрос си задават и тези, които ти си отрязала, а то отговорът е почти ясен - липса на интерес. Повечето жени са гола вода - нащърбени и чепати кукувици, които все чакат мистър Идеален да ги качи на белия си кон, докато станат лелички на средна възраст и изпсихясат съвсем. Явно няма да те огрее само да чакаш, така че или почвай активно да провокираш или се задоволи с някой от тези, за който знаеш че те иска.

9.   Първото, което усетих докато те чета е, че си без самочувствие и си някак нуждаеща се. Това отблъсква. Най-вероятно харесваш типажите мъже, които са мъжкия вариант на Н. Лозанова и другите като нея, не знам, гадая, но масово, хората в България се захласват по образите от медиите, нямате изграден собствен стил и личност, за да имате свой вкус (авторке, не е към теб, не знам как е при теб, реално), но да, харесваш казваш, какво им харесваш на тия момчета? На мен ми е много трудно да харесам някого от визия, изисква сериозно опознаване, в което време - мен ме харесват, даже смятам, че така е нормално, не жената да се лепва на мъжа, а да си дадат време в опознаване. Бързаш ми се струва и с тива поведение има вероятност да попадаш на нуждаещи се или на играчи.

10.   номер8, на средна възраст много хора изпсихиясват, независимо дали са лелички или чичковци, независимо дали са обвързани или сами. Тези, които са сами поне си стоят някъде изолирани и не досаждат на по - младите от тях хора, поне лелите де, защото някои необвързани чичовци са доста нагли.. Но пък доста от задомените лели с поотраснали и пораснали деца са вечно супер любопитни към живота на другите хора - аз от такива съседки цял живота не мога да се отърва, при задомените чичовци е обратното, те не си врат носа в работите на чуждите хора, поне навън.. из интернет пространството забелязвам обратното...
Иначе не ми е цел да споря с теб, то и се отклоних от темата, всъщност изобщо нямам намерение да пиша по нея, просто почувствах нужда да изкажа мислите си. (много ми е писнало от досадни любопитни съседки и така)

11.   До н7. Само като ти чета коментара и ми се плаче. От 10години имаш едни и същи критерий и се оплакваш? Или си спряла да се развиваш(умствено) на 18 или си, най - инфантилната жена на света. Само да ти кажа, че опашките, които ти се редат са за СЕКС. Съмнявам се някой мъж, да иска жена, която го е избрала, според тъпите и критерий. Просто инфантил форевер... На 29 си, прочети коментара ми и моляте, да се осъзнаеш, че е срамота.. , Аз лично, не просто не бих започнал връзка с теб, дори не бих легнал с теб. Не е късно, да се промениш, УСПЕХ