Споделена история от Други

Много ми е тежко
На 22 години съм и ми се гади от тази държава. Гади ми се от беззаконието, от мутрите, от престъпността, от мизерията, от корупцията, от хората, от всичко. Уча кофти специалност в университета, с която не можеш дори тоалетни да миеш като завършиш. Нямам работа, нямам приятелка, не мога да емигрирам, защото нямам средства, а и съм страхливец, грозен съм, не владея добре езици и като цяло съм пълен неудачник. Вече смених три специалности и няколко работи. Не се чувствам на мястото си никъде. Иска ми се никога да не се бях раждал. Ходих на психиатър и терапевт, но ефект никакъв. Какво да правя? Само от уважение към родителите си още не съм си теглил куршума.

Моля редакторите да публикуват темата.

Коментари

1.   Здравей Авторе съчувствам ти Искрено и аз бях като теб Млад човек изгубил пътя и посока в Живота не харесвах Държавата ни ти си описал точно положението тук сбърках Професията си и Въобще не харесвах работата си нямах какво да губя дали щях да съм сред Живите или не ми беше все едно но докато не намерих цел да Живея това беше Обичта към Страната ни желанието да я Променя към по-добро и се записах на Опълчение в БНО-Шипка сега вече живота ми е друг всяка Сутрин ставам с желанието и мисълта за Промяна.

2.   Здравей, сподели какви интереси имаш? Работил ли си досега в хотел? Там може да се запознаеш с интересни хора. Ако понаучиш малко английски в Англия можеш спокойно да изкарваш добри пари. Един билет не толкова скъп. Доста хотели имат настаняване за персонала. Потърси примерно Handpicked hotel group. Те със сигурност имат настаняване и работят със студенти.

3.   Родени сме на грешното място братле и аз искам да емигрирам, тука хората са егоисти и приятели и жени са при мене само, ако има изгода(пари). Варианта е да направиш кинти и да се изнесеш, друг няма ама на думи е лесно да го кажа.

4.   Пожелавам ти любов и всичко ще си дойде на мястото.
Ж 40

5.   Каква специалност учиш... не вярвам да няма никаква реализация!

6.   Ти избираш как да се чувстваш. Това е. Избери друго. Действай ти. Друг не може вместо теб.