Споделена история от Други

Златист или бял телефон за мъж
Здравейте. Избирам си нов телефон, харесах си определен модел заради съотношение цена-качество под капака. Предлага се само в тези цветове.
Досега аз лично съм ползвал черни и тъмносини, като че ли не съм виждал мъж със златист, бели - май по-може, заради айфоните..
Чудя се какво впечатление би ви направил мъж със златист или бял телефон..?
Знам че е глупаво да водим по акъла на другите, по това "какво ще кажат хората", и все пак, не ми се иска да ставам жертва на предразсъдъци.. Още повече че започвам нова работа, която при това ще включва и пътуване по малки населени места където както знаем има доста роми.. Може би "златен телефон" би изкушил повече ромските бандити, как мислите?

Та, след като мога да избирам, иска ми се да сондирам мнения..

Коментари

1.   Аз съм с бял, но според мен златистият е малко притеснителен.

2.   Ако си в такава среда, в която ще станеш жертва на... селяния, то съветвам те, да БЯГАШ ОТ ТАМ, ЧОВЕКО! Разбираш ли!!!

Иначе - Бял телефон. А ако толкова те притеснява цвета - ами виж, то така или иначе, на всичките им слагаме кейсове или поне скинове.

3.   По-скоро бял. А и по всяко време можеш да му сложиш някакъв цветен калъф и проблема е решен.

4.   Мъж съм. Моят е златист, Самсунг A8. Не бих си взел бял, защото самият цвят не ме кефи за телефон. Имал съм само златисти и черни телефони досега. Предният ми също беше златист. Вземай златния смело пък ако сметнеш, че е проблем вземаш един гръб.

5.   Златист.

6.   Взимай розов и всичко е точно

7.   Автора съм. Радвам се да науча, че има и мъже със златисти. В смисъл - стереотипът е глупав. Разбирам за розов или цикламен, но златист - защо не? След като е нормално мъже да носят златни пръстени и ланци, няма логика златистите телефони да се смятат за "дамски"..

Иначе за селянията - къде да избягаш, тя май е навсякъде вече.. Виждаме какво стана и в Западна Европа..

8.   Номер 6 изкърти :) И е прав, разбира се.

9.   Познавам мъже както с бели, така и със златисти телефони. Изобщо не ми е правило впечатление и не съм се замисляла за какъв пол е цветът. Да не говорим, че сигурно ще си вземеш кейс, който може да е във всевъзможни цветове.

10.   Бял, според мен е по-подходящ :)