Споделена история от Други

Помогнете ми за този избор ?!
Здравейте, може би темата ще Ви се стори малко глупава и несериозна, но за мен това наистина е важно и определено ме е обсебило, като въпрос тези дни. Става дума за следната ситуация: Предстои ми сключване на договор с даден мобилен оператор и използвам момента за закупуването на нов телефон, като моя избор е iPhone Xs. Да, обаче проблема е че наистина не мога да избера кой от трите цвята искам, а скоро трябва да направя поръчката на телефона. Не знам защо го мисля толкова, но постоянно обмислям кой да закупя, дали ако купя златен, няма да съжаля че не съм взела черния и обратното, но пък и сивия е толкова хубав, не спирам да обмислям кой цвят е най-добрия избор. Кажете ми какви са предимствата и недостатъците на всеки цвят, кой имате вие и доволни ли сте? Лично мен малко ме дразни факта, че златния и сребърния са така направени, че задната част е един цвят, отстрани сякаш има някакъв втори цвят, а отпред е черно. Черния телефон е черен отвсякъде и няма такова разминаване между задна, странична и предна част. По сайтовете пък пише, че при сребърния драскотините ще личат повече, а при черния пръстовите отпечатъци се виждат. Знам, че не звучи сериозно да отделям толкова време в мисли кой е най добрия цвят, но пак казвам това ме тормози, не искам да съжалявам и да се дразня, че не съм си взела еди кой си цвят... Благодаря предварително!

Коментари

1.   Мечтая с все такива да са проблемите на хората. На твое място щях да взема златист, нямам логично обяснение, просто има твърде много черни и сиви телефони на този свят.

2.   Това някакъв майтап ли е? Ние от къде да знаем кой цвят би ти харесал?

3.   златният е зверски. аз съм със сив Х и малко ме е яд, че не изчаках една година и да взема ХS