Споделена история от Други

YouTube гледания
Всички знаем, че се купуват масово гледания в ютуб, но къде се предлагат на най-добра цена? Някой с опит да сподели

Коментари

2.   Ние купихме от http://getpopular. eu/ на много добри цени, бързо и качествено добавяне на гледания. Определено не сгреших с избора си! :) Това е което мога да споделя!

3.   Герке, стига си се чудила как да правиш повече гледания

4.   Аз нямам никакво понятие от youtube гледания, но това, което пише номер 2 малко ми се струва нереаlно. То ако ставаше ей така да си платиш и да имаш гледания... Може и да имаш, но ще са кухи и системата рано или късно ще ги игнорира и няма да са ти от полза.

Разбиращ в сферата ми е казвал, че подобен трафик е безмислен като цяло. Иначе аз нямам представа дали е така, но чисто логически ми се струва, че това е глупост.

Докато си плащаш имаш трафик, но колко време ще плащаш. В момента, в който спреш да плащаш, всичко отива по дяволите и трафика пада. A и този трафик какво ти носи? Нито последователи, нито популярност, нито коментари, нито подобрява позицията ти в търсачката, нито някакви привилегии за адсенс, нищо. Ако е само за хвалба ОК, ама какъв е смисъла?

5.   До 2:

По-добре е тези пари да се дадат за реклама отколкото за безцелно пазаруване на гледания. Невиждам смисъл в това да са дават по 350 лева за 100 хиляди гледания при условие, че с тези пари може да се плати за реклама и хората да почнат да коментират, харесват и споделят клипа и след това ако клипа е добър да стане още по-гледан.
Платените гледания се правят от хора които често неразбират какво се говори в клипа а цъкат с цел да печелят някой долар.

6.   Накрая и с Youtube ще стане като с много други неща, с които хората злоупотребяват, и тогава няма да видите и стотинка от Youtube повече, нито по честен, нито по нечестен начин. Аман от далавераджии. Хората направили сайт шедьовър от който всеки който е достатъчно интересен и оригинален да изкарва от това пари, а някакви тръгнали да правят схема с гледания за да източат пари. Затова света е на това диридже и всичко е толкова скапано и трудно навсякъде. Отвращавате ме.