Споделена история от Други

Какви момичета харесвате?
Здравейте. Направих тази теличка, защото ми е интересно да разбера какъв тип момичета/жени (пълни, слаби, характер и тн) харесвате. Според вас каква е границата между пухкава/пищна/закръглена и дебела?

Коментари

1.   На мен ми харесват повече към слаби, но не прекалено. Но на някои жени и да са пищни им отива. Ашли Греъм например за мен има доста скеси тяло. Харесвам естествената красота, Джуки, силикони и тем подобни ме отблъскват. Ако има корекции, нека поне да са деликатни и незабележими и ако наистина се налага. Татуси и пиърсинги категорично НЕ.

Колкото до характера да е широкоскроена, разбрана, да е човек, с който можеш да седнеш и да говориш откровено и да търсите решения, и да има някаква мотивация за развитие и желание да градим заедно нещо. Жени, които са дребнави, консуматорски настроени, заядливи, сръдливи, глезени, истерични и т.н., не сами интересни нито сексуално, нито емоционално. Също и такива, които се гримират прекалено и като цяло отдават твърде голямо значение на външния си вид. Имам предвид тези, които не илизат от солариуми, салони за красота, спа ценстрове, фитнеси и света им се върти около това да са по-красиви от другите, а не че не трябва изобщо да се поддържат. Достатъчно е да си слагат съвсем лек грим, даже може и изобщо без грим, да поддържат добра хигиена, вкл. и в дома си и да си сменят дрехите и бельото достатъчно често и да се обезкосмяват и сресват.

2.   Външността е важна, но повече ме кефи да е лъчезарна, позитивна и дива. Абе да ми хубаво с нея, само като я видя да се усмихвам. Често съм забелязал, че прекалено хубавите момичета в по-голямата си част са болни от суета, свръх самочувствие и нарцисизъм. Прекалената красота много често пречи на една жена да развие готин характер. Мислят си, че да си красив е достатъчно. Поне аз така съм забелязал.
Не казвам и че трябва да е грозна, но много често самата усмивка и
позитивен характер разкрасяват момичетата. Ако говорим за външен вид не харесвам пълни жени. Защото за мен да си пълен е липса на воля и постоянство.

3.   Сладурани с големи гърди, да не са кучки и ако може да са една идея по-човечни.
Да имат чувство за хумор, не да се смеят като пачи на всичко което чуят де хд.

4.   Първото нещо, което гледам е да не е високомерна с навирена глава. Харесвам с тъмна коса и тъмни очи. Нещо не ме привличат блондинки. Най-важното е да е човечна и добра. Относно тяло, да не е пълна и много едра. Да не е цицореста и едра. Слабички и елегантни приличащи на манекенка. Но не от този тип чалгарският, който се сещате с силиконите и джуките.

5.   Високо, стройно момиче с дълга къдрава коса...

7.   Аз харесвам чаровни и ИНТЕЛИГЕНТНИ момичета. Не ме интересува колко е висока, какви цици има или дупе. Като външност гледам да е с нормално телосложение(не чъби нито кльощави). Да има хубава усмивка с тръпчинки ще е бонус. Готина (права или чуплива) коса.
Много е важен начинът на обличане. Харесвам момичета с пуловери, готини палта, нормални готини обувки (Vans, Nike... тем подобни), кожени якета, дънки, да не ходи с ангунг или един и същи клин 5ти дем, никъде по нея да няма пухчета и лачени неща. Ако носи очила ще изглежда по-интелигента, което пак е бонус ;)
Но най-вече ми правят впечатление момичета, които четат книги, разговарят с много цветущи изрази. Момичета, ходещи на театър, изложби, конференции, момичета бутащи се за знание и да си запълва времето с готини неща. Не някоя, където седи по кафенетата с 2те приятелки, кифли пафкайки цигарки и объждащи едни и същи теми.
Харесвам момичета планинарки. Да кара колело/кънки/лонгборд през лятото.

8.   Най-ниска 1. 65, а от там нагоре до 1. 85 все бих я приел ако притежава и други качества. Всякакви гърди обичам, ако са по-малки, не мога да я виня, но за дупето всяка може да работи, попитайте някой от Бразилия ако не вярвате хаха.

9.   Хах, зачетох се в темата. Номер 7–много добре си ме описал. А аз си мислех, че никой няма да ме хареса.

10.   Височина 170- 185 см, тегло- не повече от 55- 65 кг. Коса- за предпочитане тъмна, не много дълга. На красиво лице не държа. Гърди- за предпочитане малки до оптимални; да не изискват сутиен, че много ме дразнят сутиените. Краката- с недебели бедра, по- скоро слаби крачета.

11.   В тази тема или пишат момченца между 7 и 12 години, или сте много неосъзнати мъже. Такива елементарни съчинения, не говорят за непретенциозност, а за елементарност. Другата крайност, която присъства в темата на жените, да опишат какви мъже харесват - също не е окей, ама тук е много жалка историята.

12.   Коментарът ми не важи за номер 1 и 2, те са нормални някак, адекватни.

13.   1. 70, не по- ниска. С дълга коса, големи гърди, малка талия, сочно дупенце, красиво лице и слаби крачета. Да е предизвикателна, но да не е курва, да умее да флиртува, но да не е лека, да има едновременно предизвикателен и невинен поглед. Мечтата на всички мъже, колкото и някои да го отричат!

14.   Умни.

15.   Миньонче, слаба, руса къдрава коса, бяла като порцелан и със сини очи. <3

16.   Лъчезарни момичета с малко бройки (под 10).

17.   Дащни ;)

18.   Аз пък харесвам момиче с привлекателна външност, но с чаровно изражение на лицето, средна големина на гърдите ииииии когато стигнем до интимност да е обезкосмена и с малки срамни устни. Няма да е лошо и да е малко по-тесничка там долу.

19.   Някой умишлено слага минуси на най - хубавите коментари. :Х
Абе, хора приемете различните мнения, не всеки коментар се препокрива с вашия.
Влюбен съм в руси, къдрави и синеоки момичета/жени, да са ниски и слаби.
Да изглеждат невинно, да са малко срамежливи, но интелигентни.
Хайде, сложете ми минус, приемам го с удоволствие, защото знам че е от някой комплексиран хейтър. :)

20.   Която и да ми обърне внимание.