Споделена история от Други

Дали не е по-добре тя да го забрави, защото е много по-голям
Здравейте аз съм едно момиче, което незнае какво да каже на своята приятелка и бих искала някой да ми помогне. Истоията е следната.

Тя е на 13 и е най-добрата ми приятелка преди няколко дена отиде на село и се срещна с идно момче което е да 22. След време те трагнаха. Тя казва че го обича но мсе още неможе да разбере дали това е истинска любов. Нейната първа целувка беше с него и тя много се превързва към него.

Той казва, че не е с нея заради едното ебане и мисля че е така, защото ако е искал до сега да го е направил. Той също твърди че много я обича. Та тя си тръгна от селото, защото трябва да започва училище. Все още са заедно но разтоянието им пречи да се виждат а също и това че той работе. Може би те ще се вижда но рядко.

Та разказах ви всичко това за приятелката ми за да ви попитам да ли не е по-добре тя да се отдели от него защото е много голям. Възраста пречи ли на една здрава връзка. Моля ви помогнете ми за за мога и аз да помогна на приятелката ми. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Здр. не се притесняваи за приятелката си все пак тя е на 13 никои не е казал че ще се ожени за него а и едва ли ще са далго време заедно тои като види че тя не му дава това от което тои има нужда ще я зареже чао.

2.   На 13 години и приятел?
Не е ли твърде рано?
На 17-18-бих разбрала, но на 13?

Ах, деца, деца, къде, къде са ви родителите?
После реват, че детето им станало наркоман, проститутка, че не учело, че ги срамяло, че пропаднало....
За всичко са виновни родителите-някои от тях не дават никакво възпитание на децата си, ама никакво-пълна слободия.

3.   Случайно ти да си твоята си приятелка и да те е срам да си признаеш?

5.   За номер 2. Аз съм на 14 и изобщо не разбирам какв ти е проблемът. Аз имам гадже и съм отличничка. Ако харесвам някой не значи, че трябва да се дрогирам или да съм проститутка. Ако при теб е така е твой проблем
А до авторката - смятам, че приятелката или е наистина влюбена в него то това няма нищо лошо, или приятелят и я използва, което ще се разбере по- късно. Тя трябва сама да го осъзнае това. Проблемът е, че ако той я използва тя да си каже че не е нещо особено и така тя ще остане сама. И идва краят

6.   Каква връзка бе тя е още дете, а той е голям човек! Естествено, че иска само да я използва какво друго би искал зрял човек от едно малко момиче! Какво ви става на днешните деца бе, аз на 13 още си играех на детските игри, четях си книжките за лятото, гледах си ученето и въобще не съм си помисляла за момчета, камо ли за секс? ! Харесвах един мой приятел, но всичко си беше невинно по детски или беряхме джанки или отивахме да се люлеем на някои люлки. С момчета тръгнали да ми се занимават вчерашни пикли още с млякото по устата! На приятелката си да кажеш да спре да се занимава с тоя и да почне да си гледа уроците, ти мойто момиче, също толкова неграмотно си написала историята си, че няма накъде, а те чака външно оценяване!

7.   Номер 1 и авторката, вземете се научете да пишете, че ви чака външно оценяване после да не ревете пак тука, че имате 2 по БЕЛ и не са ви приели никъде!

8.   Аз нямам против 13-14 годишните да си имат гаджета, но да са с хора от тяхната възрастова група - също ученици на по 16-17 години най - много.

20 годинишни момчета да ходят с 13-15 годишни момичета си е малко сбъркано според мен. Това сякаш говори за тях, че не умеят да общуват свободно (или изобщо) с момичетата на тяхната възраст! От което пък веднага можем да направим извод, че им куцат и други неща в живота им.