Споделена история от Други

Чуждестранни сайтове за пазаруване.
Здравейте. Чувам, че става все по "модерно" пазаруването по интернет, и то извън страната. Излизало много на сметка. И аз искам да си поръчам нещо така, но не зная от кой сайт.

Попаднах на този www.wholesale-dress.net случайно. Има много хубави стоки и привидно цената им е наистина много ниска. Разрових се из нета и попаднах на някои форуми. Видях доста противоречиви мнения за сайта и се отказах да поръчвам.

Искам да знам някой от вас поръчвал ли е по интернет и от кои сайтове. Как пристигат пратките, с какви цени на доставките и за колко време пристигат. Търся нещо по-евтино, да имам сметка да го поръчам от там, нещо по-изгодно и с хубави стоки.

Коментари

1.   не, този сайт не го знам - питай при познати точно, които реално са пазарували и им са го доставили.
Аз така не бих пазарувал, защото по принцип имаш право да си върнеш нещото, ако не ти харесва, но пощенските разходи са толкова големи, че не си струва. Освен това източиха доста карти напоследък, не рискувай...

2.   Здравей! И аз си харесах една чанта от този сайт, но не знам как да я поръчам, нито колко пари е доставката :(....
Моля някой ако знае нещо да ми даде информация! :)

3.   Здравейте искам да споделя една допълнителна възможност да спестяваме при онлайн пазаруването, като използваме кашбек сайтове. Cashback сайтове действат като интерфейс между търговците на дребно и онлайн купувачи. Ако кашбек сайт доведат нов клиент и той направи покупка в съответният магазин, влизайки там чрез кашбек сайт и съблюдавайки всичките изисквания, то магазинът заплаща на кашбек сайт определен процент от тази покупка. А те на своят ред споделят с нас определен процент от тази сума. Така печелят те, печелим и ние.
Има доста такива сайтове, аз ползвам Quidco когато пазарувам от aнглийски сайтове и Igraal за пазаруване от германски и френски сайтове.