Споделена история от Други

Омръзна ми да бъда сама!
Здравйте,
на 25 год., съм и съм толкова отчаяна, че не истина просто полудявам. Имам връзка с едно момче, много трудна връзка, минахме през какво ли не. Не стига, че външните обстоятелства нни пречат ами и той все за нещо се изсънва и мекара да страдам.

Но наистина, когато решим да се съберем все нещо става или някой ни попречва. Направо си мисля, че това е един омагцосан кръг, все нямаме късмет. Раздялата по-добрият вариант лие? Борихме се толкова дълго и нищо, накрая само се изнервихме и си го изкарваме един на друг.

Живеем в различни държави, първо не искаше да си идва, а аз да ходя там, после да си идва. Майка му само го обърква с тъпите си съвети и ни пречи. Вече не знам.

Дали да потърся някой друг, защото той нищо не направи за да се съберем а имаше възможност, така смао страдам. От години се чувствам сама и си мисля, че никога няма да стещна подходящия.

Обичам много приятеля си, знам че о той ме обича, но винаги нещо ни пречи или той ще сгреши. Така е от 6 години, никога не сме живяли заедно, трябва сами да си осигурим дом защото нито от моя страна, нито от неговата ще ни помогната в това отнощение. И вече съм готова да се откажа, много се изморих. Искам мъж, който да не се колебае и да не се влияе от приятели ир однини, да се съобразява с мен и да е готов на всичко за мен. Последно време не чувствам така приятеля си от години съм сама по душа.

Коментари

1.   МИЛА НЕ СЕ РАЗДЕЛЯИТЕ СЛЕД КАТО СЕ ОБИЧАТЕ И НИЕ С МОЯ ПРИЯТЕЛ СМЕ В СЪЩОТО ПОЛОЖЕНИЕ БОРЕТЕ СЕ ЗА ЛЮБОВТА СИ. УСПЕХ!

2.   Имаш право на щастие и ти го знаеш, нали. Върви напред към щастието и остави болката зад себе си.

3.   Благодаря ви за съветите!!!

4.   Не смятам, че ако се прехвърлиш от един влак на друг в движение ще се почувстваш по-добре. За да не си сама, т.е., да имаш връзка са необходими повече фактори.

Очевидно, че сегашната ти връзка ти пречи. За да имаш нова, трябва да прекратиш старата. Много е трудно, боли. По-разумно е, но, дали можеш да бъдеш разумна? И дали трябва? Направи това, което смяташ, че е редно, за да си щастлива, недей да отлагаш вземането на решение, ще те боли повече.

5.   Не бих казала, че трябва да се бориш за любовта си. Не споделям разбирането, че всичко трябва да се постига с битки и войни. Или обичаш, или не обичаш. Или си обичана или любовта е отлетяла. Всичко останало е мазохизъм. Рано или късно една намъчена връзка ще се разпадне и ще доведе до самоунищожение на партньорите. Не си губете времето, а се опитайте да оцените хората, които Ви обичат и държат на Вас.