Споделена история от Други

Жените винаги избират неправилното
Жени, критерият ви за мъже е силно занижен. Естетичното в една българска двойка отсъства доста сериозно. Достатъчно симпатични мъже има, къде гледате? По улиците се движите с крайната противоположност на готин. Оставили сте разни пичове да ходят с пълнички и не особено симпатични момичета. Мястото на вашите избрани е до тези момичета, не на пичовете. Всеки според чергата. Готина с тяло на манекенка -готин с атлетично или здраво тяло. Темата не е хейт, а засяга сериозен проблем в обществото. Искаме да сме красив, здрав и креативен народ, нали? Недейте така, защото млади мъже ми разправят, че търсят щастиетие в чужбина. Това е.

Коментари

1.   Чакай, чакай.
Много си повърхностни разсъждения... Как така реши да критикуваш избора на всички?
И защо реши че трябва да са разпределени по твоите критерии за красота?
Пълничките могат са отсллабнат. Гримираните, махайки грима и екстеншъните стават плешиви грозотии.
Да сме красив народ според твоите плитки размисли трябва камо красивите хора да са заедно и само те да се размножават. За теб има една много благозвучна сума в българския език, но яко я кажа, няма да ми е публикуван поста, с който целя да те насоча да наблегнеш към книгите, че си спрял.
Това което описваш, било огромен проблем на обществото. Що за глупост! И кой ти дава право да коментираш кой как изглежда и с кого трябвало и не трябвало да бъде.
И кои ВСИЧКИ млади мъже са ти разправяли че търсят щастие на вънка...
Ще се повторя-чети нещо че мозъка ти работи на задна

2.   Въй, пък аз си мислех, че хората се събират, защото се харесват душевно, пък то какво било...

3.   Че неща да те обиждам. Опитах да ти обобщя някой работи, но се отказах, няма смисъл.

4.   Ми то без мозък ,няма мисъл . Как да го променят?

5.   Ти пък като кой се изживяваш за да расъждаваш кой с кого ще ходи?
Озаглавил си темата "момичетата избират неправилното", а се цепиш как едва ли не как може момчетата да ходели с пълнички момичета? !?
И къде било мястото на избраните от момичетата, демек мястото им било до пълните жени и прочие бутафории. Господ да опази жена да ти върже, защото расъжденията ти са толкова гнусни и примитивни, най-вече че се имаш за цвета на цветовете, а съм сигурна, че далеч не е така. Избиването на комплекс за малоценност не те прави човек. Скоро смятам да пусна една тема тук, как такива като теб съществуват изобщо и имат ли душевен мир със себе си, или умират на мъка само като видят двама човека да се държат за ръка на улицата

6.   Слушат сметката си.. тоест сърцето си ;) За това е така ;Р

7.   http://spodeli.net/4/story-136307.html

;)

8.   Извинявай кой си ти, че да ми казваш по какви критерии да избирам човека до мен? А да ти е хрумвало, че за една връзка е много по-важно дали си пасваме като характери, светоусещане и общи цели отколкото кой колко бил красив и кой какво тяло имал. Лапешка му работа!

9.   Хм, представете си, че перфектната мацка с тяло наманекенка Иринка си търси мъж. Набелязала си е следните 6 индивида като потенциални таргети.
- 1) Атлетичен, с готино тяло студент по социални дейности, родом от Тутракан. Баща му и майка му продали родния коптор, за да му плащат общежитието в Студентски. Потенциален бъдещ доход от 600 лева макс. Освен Миле Китич и Цеца, друго не е чувал. естествено, по самочувствие е на едно ниво с Бойко Борисов и Чък Норис.
- 2) Бай Киро Горския - позастарял ерген, постоянно миришещ на алкохол (защо ли), препитаващ се с нелегален дърводобив, но кара БМВ петица 2001 година. Доходите му - само той си знае, ако изобщо може да смята.
- 3) Коцето Славов - Дебелия. Наближава петдесетте, 150 кила и отгоре. За това как е направил пари през 90-те се носят легенди. Някои казват, че било с нелегална контрабанда на горива в Сърбия. В момента май държал няколко хотела по черноморието. Известен и като Коко Дедесаря заради няколко негови фирми, разследвани от НАП. Има и дело за изнудване. Разведен.
- 4) Любчо - ИТ специалистче, учило в Англия и се прибрало в БГ на 5 бона заплата. Умно момче на 30, леко пълничък, с нов тристаен в Манастирски. Но женски да се завъртят около него - йок.
- 5) Съдия Ангелов - корумпиран съдия от ВКС, официални доходи поне 10 бона месечно, неофициални само бог знае. Гаден чичка над 60, но гладен за млади момиченца, по възможност под 18.
- 6) Иван Георгиев - средноинтелигентен млад мъж, щастливо женен с малко дете. С жена му свързват двата края, като бачкат здраво. Младите манекенки много не го интересуват, но все пак е мъж, простено му е.

Въпрос: Кого избира Иринка?

11.   (9) Автора на темата ще избере естествено. Като му "придобие" добрите гени и ги смеси с нейните "манекенски" после - лесно ;)

Има един стар виц.

Една млада и красива жена пратила писмо на един професор:

"Професоре, аз съм много красива, а вие сте изключително умен. Искам да зачена от вас. Детето ми ще е красиво като мен и умно като Вас. Съгласен ли сте ?"

Професора отговорил.

"Ами ако детето Ви е грозно като мен и глупаво като Вас ?"

Та тъй ;)

12.   9, Иринка избира Стоян Колев. Легенда от дълбокия ъндърграунд, пуска й веднъж бургаското си турбо и Иринка е влюбена в него лудо. Иринка гладна няма да остане защото за храна редовно ще има рус кукуруз в нейната уста. Иринка ще се чувства истинска жена защото ако се прави на важна ще има тежки нокаути в нейната глава. Да. Ще се зариби Иринка да друса бяло, ще се чуди момичето как досега трезвено е живяло.

14.   Човек, и аз нямам постоянен приятел, но не казвам че съм голямата убавица, пък мъжете грозни избират само. Спри малко да гледаш в чуждата паница, защото няма да прокопсаш. Двойки всякакви и защо и как са заедно те си знаят.

15.   "Готина с тяло на манекенка -готин с атлетично или здраво тяло" - струва ми се, че някой който лапа добавки и се смята за атлетичен реве, че манекенките не го броят за жив.

16.   Българскире жени са темерути по характер. Отделно им липсва и чувство и преценка в дадена ситуация. Не могат да мислят трезво. Не търсят чистото, доблестното, хубавото в мъжа, търсят повърхностното. Дори в коментарите се вижда.

17.   Високи критерии- самотна мома. Ниски критерии- жалка жена.
И какво сега? Все има недоволни. Остави хората да си избират половинки по техен вкус и не се занимавай с глупости. Повечето не си търсим гаджета по каталог, а нормални хора, с които да се търпим цял живот (ако може) и взаимно да се дразним (цял живот, че да не ни е скучно).

18.   Тези млади мъже, ако мислиш, че търсят щастието в чужбина заради нещо си там свързано с жени значи ти е много объркано в главата. В чужбина хората отиват за да избягат от българската действителност. Това е.

19.   Просто без коментар, дезобразованието си е свършило работата.

20.   Иринка ще избере Коцето - Дебелият :-D

Пропуснал си обаче няколко типажа:

1) мъж между 30-40 свободолюбив пътешественик, издържа се от спонсори, които плащат експедициите му, той печели пари от награди, ако е спортист, ако е журналист или фотограф на свободна практика - от изложби, продадени снимки. Мениджър и основател на собствен спортен клуб или редакция.
2) мъж между 30-40, който е завършил престижен университет и специалност, с които съвсем законно изкарва парите си и прави кариера.
3) мъж, пак между 30-40, който е решил да отиде на село и да развива еко туризма в местността, има доста такива примери.
4) мъжът-интелектуалец, който се занимава с изкуство или работи като библиотекар, а може и да прави кариера като преподавател в университет.

Мисля, хора, че трябва да си смените средата и светогледа.

21.   До 18, всъщност днес имах разговор с един приятел и той предложи да учим език и да си създаваме семейство извън пределите на БГ. Ние сме на по 31 и 34. Няма е цени, а според много хора трябва да имаме и сами ни търсят, тоест бе аме отблъскващи. Да, определено младите мъже изчезват главно заради липсата на жени, все пак на никой не му се седи тук отритнат и неудачен.

22.   21, вие научете български като за начало, че какво семейство ще създадете такива неграмотни хора.. е ти поне със сигурност.. за този твой 'един приятел' не знам, но като ти прочетох коментара и се притесних чак.
Иначе то човек, ако си е 'неудачен' тук и в чужбина ще си е същия.
ж30

23.   Не виждам защо ние, момичета и млади жени трябва да се тревожим, че младите мъже заминавали да си търсят щастието в чужбина. Първо, това е нормален процес в целия свят. И второ, за какво са ни такива мъже, които от милиони жени в нашата страна, не могат да накарат нито едно момиче да се влюби в тях. Може би, авторът смята, че ние трябва да снижим критериите си, и едва ли не трябва да им се предложим и поднесем на тепсия. Това естествено, няма как да стане. По-добре да си стоим сами, отколкото с неподходящи. Освен това, не всичко е визия.

24.   До 23, като се влюбиш в интересите си, няма как да се влюбиш в мъж, ако ще и да е най-големия хубавец. И това за подходящия е толкова дълбока заблуда, че три часа мога да ти пиша и давам примери в каква илюзия се намираш. Едно е да убеждаваш хора с факти, друго е с твърдения. Твърдението, че жените харесват подходящия, не оборва факта, че избират неподходящия. :) Пример - изневярата. Някои сте толкова брутални, че чак пред мъжете си се сваляте с такива, на които положителните качества сравнени с тези на "подходящия" до вас изобилстват. Бил съм с обвързана и семейна, бил съм и със студентки с гаджета. Масово гледате уменията в леглото, подход, но на първо място визията. Факт.