Споделена история от Други

Изтрих всичките си снимки
Това е! Чудете се, но го сторих. Толкова не се харесвам и нямам самочувствие, че си изтрих всички снимки и сега нямам нито една, освен детските, в албума. Ненормална постъпка, така е. Просто не се понасям, не харесвам външността си. И бях в тежка криза. Сега съжалявам за това. Все едно унищожих късче от самата мен. Опитах се да унищожа всички спомени, свързани с мен. Толкова грозна излизам на снимки! Не обичам да се снимам, и не го правя не обичам да ме снимат! Излизам смешно! ... Нямам снимка дори на профилната във фейсбук! Звучи просто ужасно!

Коментари

1.   Да ти кажа честно и аз не излизам добре на повечето снимки, но имам някои, които си харесвам. Винаги можеш да си направиш снимки, а и не всеки е фотогеничен.

2.   Щяха да ти харесат след 10-20 години ама ... ;)

3.   Оф...да ти кажа, да излизаш добре на снимки не е нищо хубаво. Аз съм много фотогенична, ама много, не преувеличавам. Нямам лоша снимка, камерата ме обича. Обаче като се запозная с някого в интернет и после ме видят на живо...ами, 90% от случаите виждам разочарованието в погледа. И не става въпрос за фотошоп, грим или някакви корекции - снимки директно от камерата...но на живо излъчването ми е съвсем друго и явно от там.

4.   Затова си ги запиши на дискове и ги скрий някъде, докато остарееш и осъзнаеш, че си била хубава на младини!

5.   Възстанови си ги с R-Studio. Платена е програмата, но върши работа, ако не си писала по диска междувременно.

6.   Как става това с възстановяването? Бихте ли ми обяснили по-подробно. Бих била благодарна.

7.   Как става това с възстановяването? Бихте ли ми обяснили? Благодаря предварително.

9.   Е, как... Потърси в Гугъл. Ето примерно видео: https://www.youtube.com/watch?v=xEkVagcnBgA

11.   Авторката: Благодаря за пояснението!