Споделена история от Други

Къде е границата между пълно и дебело момиче?
Здравейте. Момче съм и имам гадже, което обичам много. Доста пъти сме си говорили на тема килограми и тн, но ми прави впечатление, че тя за някои хора е слаба, за други--нормална, а за трети пълна. Тя се определя като много дебела, а аз я смятам за перфектна (мерките ѝ са нещо от сорта на 98-71-98). Та исках да ви попитам според вас къде е границата между пълно и дебело момиче? А между нормално и пълно или слабо и нормално? Моля модераторите да качат историята ми. Благодаря предварително.

Коментари

1.   След като я обичаш, какво значение имат някакви числа!

2.   Aко можеш да я носиш на ръце поне 10 метра не дебела. Ако не - стегни се и тренирай ;)

3.   Снимка качи, за да сме точни, иначе с тези мерки, може да е пълна, може и да е нормална, но със сугурност не е слаба.
Колко е висока, муслули дали има или е на сланинка, целулит дали има... всъщност, това е важното, а мерките й, да, не са на слабо момиче.
Всъщност, ти... защо искаш чуждо мнение и защо те интересува какво казват другите за нейното тяло? Важното е на теб да ти харесва, ама май... не е така.

4.   Брат, допускам, че за да пускаш тази тема не си съвсем ОК с нейните мерки, но аз ти казвам, че ако тя е свястно момиче, не се вторачвай в мерките. Казвам ти го от опит. Аз така като млад все се чудих моето момиче как е, как изглеждаме от страни, да не ми се смее някой и т.н. Тя не е чак дебела, но е закръглена. Е, минаха години, тя се доказа многократно като много голям човек, невероятна съпруга и майка. И съм се убедил многократно, че мерките са последното нещо, което има значение. Много мои приятели си хванаха слаби и не прокопсаха.

Сега си млад, но след време ще го разбереш много добре. Ако жената не струва като човек, какво те топлят няколко сантиментра по-малко?

Иначе на въпроса - само по мерки трудно може да се прецени, защото тези мерки стоят различно на различните хора, зависи от структура, от мускулна маса, големината на гърди и т.н. Вероятно не е съвсем слаба, но пак ти казвам - какво ти пука, ако е свястна. Имай предвид, че свястно момиче не се намира лесно днешно време.

5.   По мерки е трудно да се определи. По-добре кажи кг и височина.

6.   Към 4 - брат, ти си жена, не лъжи. Може и да си мъж, разбира се, но залагам на пълна жена.

7.   до 6

хахаха... е, човек един път да си отпусне душата да каже нещо по-откровено и веднага го набеждавате за жена :)

Не, сериозно, не съм пълен, жена пък съвсем. Честна скаутска. Заставам зад всяка моя дума. И в двата коментара.

8.   Няма такава граница. Всичко е твърде индивидуално и е въпрос на фигура. Вземи за пример килограмите, в нета е пълно със снимки на жени с еднакъв ръст и килограми, но изглеждащи напълно различно. Едната е със спортно тяло, другата е с извивки, третата е с плоско дупе и огромен бюст, четвърта е с малък бюст, но голям ханш... ако една мацка тренира редовно тя пак може да е същите килограми, даже по-тежка от една мацка, която не тренира, но едната да изглежда стегнато, другата-не. За това въпросът не е в см и в кг, а в цялостната визия. А и щом обичаш това момиче, какво те интересува дали е в категорията "пухкава" или не е?

9.   Всъщност българските мъже сте едни от най-ограничените на тема женски килограми. Пичове, никой не ви кара да сте с тези жени, обаче изпитвате някаква смешна нужда да се гаврите с тях. Не забравяйте обаче, че и вие се храните и същите храни ви минават през корема. Никога не сте застраховани от нищо. Що слаб народ познавам си снима софрите всекидневно в ФБ, ядат като невидели по 3 кила ядене минимум, после обаче сочат с пръст ако дебеличка жена е изяла един кроасан например, та да се почувства тя виновна видиш ли, че е хапнала нещичко за деня. Айде по-кротко, защото не сте живели чуждия живот и не сте плащали чуждата музика :)

10.   От автора:
Не написах тази тема с цел да се успокоя, че момичето ми не е дебело. Написах я за да ви попитам къде за вас е границата между пълно и дебело момиче, понеже съм забелязал, че тя е МНОГО размита. Иначе и двамата сме високи. Тя е 175см, а аз съм 185. Мускули има по краката. Гърдите--големи (чашка С или Д, зависи от сутиена). Ребрата ѝ се четата леко, корем почти няма. Правете си сметката. Тежи около 67кг,едра костна структура.. Предполагам, че сега някои от вас ще я нарекат дебела, но на мен не ми пука особено. Пак казвам, че темата е направена, защото ми е интересна къде е според вас границата, а не за да ме успокоявате, че гаджето ми не е дебело...

11.   е как някой може да ти каже мнение без дори да си написал ръст и тегло, само с мерси не става.А и всеки различно възприема понятието дебел пълен.Иначе какво ти пука. ако я обичаш и харесваш дали някой ще ти каже, че е пълна или слаба?

12.   Авторе ако това ще те успокои, 67 килограма не изглеждат много, още повече щом са и здрави краката, освен това има добра височина, над 1.75 високите мадами и 70 кила да са изглеждат супер, с тези дълги крачета.

13.   За повечето хора важи боди масс индекс. До 25 е нормално. 25-30 е наднормено тегло и над 30 е затлъстяване. Можеш да провериш нейния индекс и да си отговориш.

15.   Според ръста и килограмите, момичето си е съвсем в норма. Изобщо не е дебела.

16.   Хора благодаря за съветите, но пак казвам НЕ направих тази тема с цел да ме успокоявате че е слаба, дебела или нормална. Наясно съм с нещата.... Няма смисъл да ми повтаряте, че външният вид не е важен и тн... Обичам приятелката си и е с много яко тяло за което доста нейни приятелки ѝ завиждат. Дадох я просто като пример за това как един и същ човек за някои е дебел, а за други е слаб. Затова моля ви спрете да да давате мнения за момичето ми. Казах 100 пъти, че темата не е направена с тази цел.
От автора

17.   Авторе, вече спряхме да ти го повтаряме, защо продължаваш?

18.   Авторът е дебела жена, хора, замислете се, прочете му изказа... и всичко, което пише. Фейк тема от дебела жена е.

20.   Хаха да приемем, че съм дебела жена... И все пак ми е интересно къде е границата между пълно и дебело... И какво ако съм жена(макар, че не съм)? Нима на жените е забранено да им е интересно това? Или пък дебелите жени нямат право да задават въпроси? Темата е всъщност, за да може всеки да изрази своето мнение, а не да трябва да успокоявате човек висок 170см и тежащ 100кг примерно че е слаб като клечка...

21.   На кой мъж ще му хрумне такава тема? !
Мъжете, не търсят одобрение анонимно, ако харесват дадена жена си я харесват, без да има пречки, дали е дебела, ниска или висока.
Кой мъж ще прави подобна анкета? ! Като се интересуват от самите себе си - Ръст, тегло, мускулатура, начини за привличане на жени, секс и т. н.
Авторът е жена, очевидно не е доволна от външния си вид, за това иска да се утеши.

22.   до 21

да, както и на теб ти хрумват хиляди измислени теми от името на жена?

23.   Хаха, ако гаджето ти случайно, разбере какви глупости пишеш за нея, ще те смаже хд.
:п:)