Споделена история от Други

Прости съседи ни тероризират, че и с полиция.
От 4 години над нас се нанесе едно селско бекче от някакво село в северозападна България като заврян зет на тея над нас и започна да ни тормози. Те са две циганки и мъжете им отгоре. Като блъска по цяла нощ и пуска и басове понякога, а когато му направим забележка скача на бой и на баща ми и на майка ми. Мисля че ни нарочи, когато дойде да се кара в 18:00ч. през деня, че сме му вдигали шум и майка ми го е направила на 2стотинки та ни вдигна мерника. Ми има си правила за ред, а те не го спазват и, когато стане 22:00ч. те(всички в апартамента са луди, ) нарочно и напук започват да блъскат, да мята тежести според мен и дори пуска някакви бучащи машини. По цяла нощ и от 14 до 16ч. пак същото. И всичко това, за да ни провокира(аз таka си мисля).
Скача на бой, заплашва баща ми и си го търси, а и аз и баща ми можем да го потрошим, но нали не било това начина пък и като стане напечено жена му излиза и се правят на жертви и правят полицията на нищо. Като усетят, че ще ядът бой иначе наистина сме полудели пък търсят полицията(жена му де) и започват да им обясняват, че сме ги тормозели и даже, че сме били заплашвали жената и почват да изреждат все едно не те, а ние ги тормозим с нещата, които те правят срещу нас.
Полицията не можела да определи от къде е пък и те не им отварят вече. А пък преди няколко дни те викнаха полиция след като им тропнах точно три пъти на обяд в три часа, за да спрат да разбиват като те не, само че не спряха ами тропаха 10 пъти по-силно и накрая викнаха полиция и казаха, че аз съм им тропал. Дойде един полицай и ме направи на нищо, а аз си глътнах езика от агресивното му поведение, защото не го очаквах от полицай при това, който не е прав. Жалба пуснаха по-рано срещу нас, а пък ние дори не им знаем имената и не можем да пуснем срещу тях.
Във входа само някакви изкуфели и глухи бабички които нищо не чуват, а има и една луда, която ни мрази та ни съседи, ни домоуправител, ни полиция може да ни спаси.
Та питам какво да правя. Колкото и да е нередно мисля, че само бой ще го оправи ама после съвсем ще ме загробят, а съм на 20г. Хора имали ли сте такива проблеми и как се справихте?

Коментари

1.   За кой път е я пускаш тази тема? Още ли не сте го набили този циганин? Оплачи се на БХК, те ще ги вразумят. С циганин на глава не можеш да излезеш, по добре се махайте от там, щом и домоуправителят е с тях.

2.   Да, при всяко тяхно нарушаване на обществения ред (защото това е нарушаване на обществения ред) - сигнал до полицията, за да се остави следа. Изчаквате да се съберат няколко сигнали и пускате жалба до прокуратурата за системно нарушаване на обществения ред. По канален ред от прокуратурата ще разпределят преписката до районния полицейски инспектор, който е задължен да снеме показания от всички живущи в етажната собственост. След което връща преписката към прокуратурата и се образува наказателно производство, при достатъчно мотивирани доказателства за системно нарушаване на обществения ред. Насрочва се заседание на районния ви, или по осмотрение на прокуратурата и на по-висша инстанция - градския ви съд, на което, ако не дойдат, в ролята си на ответници по делото, биват конвоирани от служители на Главна дирекция "Охрана" към Министерство на правосъдието, като съответно им се налага административно наказание от 500 лв. глоба. И от там насетне всичко е в ръцете на съда, но мисля, че достатъчно много ще се психират, само като започнат да ги влачат по съдилища.

3.   Имам същите съседи. Да не сме съседи с теб? В Хаджи Димитър ли сте?

4.   Пич ти уредба имаш ли? Рамщайн, Металика, Сабатон, Мегадет, нещо друго? Толкова ли е сложно- те ти тропат цяла нощ, ти пускаш на макс това по цял ден. Нека да заповядат, приготви си една бухалка зад вратата. Пиша ти го за 5-ти път сигурно в темите ти

5.   Страх ме е от полицията, защото сестрата на жена му работила там и то на висока длъжност.

6.   Това със хелзинският комитет дали ще помогне?

7.   Няма какво да си цапаш ръцете с боклуци. Купуваш си лютив спрей Sabre Red Pepper Gel или Advanced 3-in-1. Като вземе да ти се отваря, напръскваш му очите, носа и устата от разстояние до 3-4 метра. След това го събаряш на земята и яко шутове в бъбреците и от двете страни.
При нас живееха подобни изроди. След втория бой и пръскане са по-ниски от тревата и по-тихи от водата...
С животните се отнасяш само като с животни! Тодор Колев е казал: "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги... ".
А полицайчетата знаеш ли на петдесетарка как кълват? С няколко такива можеш да ги накараш да им стъжнят живота - и личните карти да им вземат, и имената да ти дадат... Даже съм мислил да ги подуча наркотици да им подхвърлят на нашите боклуци, ама това вече струва много, а е и рисковано.
Другото е - ако имаш някакви познати мутри. Викни ги да им стопят лагерите няколко пъти. В едно бургаско село на един дядо, комшия на тъщата, циганите му откраднали телевизора. Обаче сина му - мутра. И отишли с 4 джипа в селото, стрили целия катун на площада, и бой, стрижене, бой, стрижене... Сега са любезни и те поздравяват, а от 3 години една игла не е изчезнала в селото...
Прочети и историята на генерал Чочоолу в интернет. Много е поучителна за това как се опитомяват австралопитеци...

9.   Пусни им шушана и ще ги ядосаш