Споделена история от Други

Доста фрапантна татуировка
Здравейте читатели,пише Ви момиче на 18г.Искам да си направя третата татуировка и съм си харесала нещо http://www.dubuddha.org/wp-content/uploads/2018/07/Grey-Cheshire-Cat-Tattoo-by-Tattoo-Mauritz-728x910.jpg Чешърския котарак от Алиса в Страната на чудесата, но всички казват,че е странна,отблъскваща и като от детски филм на ужасите.На мен пък ми допадна точно защото не е нещо,което всеки има.Знам,че е тъпо да обръщам внимание на чуждото мнение,но не искам да отблъсквам с татуировката ми.Мисля да я направя сравнително голяма, ще заема цялата област между рамото и лакътя.Моля,споделете мнение!

Коментари

1.   Въпрос на мнение, мен ме отблъскват всякакви татуировки, не мога да ги гледам на някои мои познати, но ако на теб тази татуировка ти харесва, какво значение има другото. Това е твоето тяло в крайна сметка.

2.   Важното е да вземеш сама решението и да помислиш дали след 10-20 години ще ти харесва все още или дали значи нещо за теб.
Моята първа беше много зле, сама си нарисувах една котка и ми я направиха на гърба, на 28 не се връзваше с другите ми татуси, но за късмет беше очертание с цветове с него и го скрих под един гарван и часовников механизъм татуирани на гърба ми.
Също са супер важни и местата, аз работя в офис и в най-големите жеги съм с дълъг ръкав заради татусите.

3.   И аз мисля като приятелките ти, но ти си решаваш все пак.

4.   И въобще за какво ти е да имаш татуировка, и конкретно тази?Едно време имах една съученичка, и на твойте години тя реши да си прави татус. Сложи си един китайски дракон м-у рамото и лакътя. Миналата година я срещнах случайно (вече на 34 години), и видях овехтелият "дракон". Той вече приличаше взривена змия :D.Накратко: не си съсипвай кожата, не си харчи парите за глупости.

BTW според мен е грозно жена да си слага каквато и да е татуировка.Ако ще те изпращат в затвор сливен, това е вече нещо друго!:D.

5.   Бляк!

6.   Всички татуировки са символ на модерната простотия и на стадния инстикт. Така че и хуй на бузата, сочещ към устата ти да си татуираш, пак няма да е по-малка простотия от това. След 20 г. като им мине модата, ще се чудите как да си заличите коплексите.

7.   Мен ме радва изключително много. Ако ти харесва, смело напред и да не ти пука чуждото мнение какво е.

8.   На мен пък ми харесва. Вярно е малко зловещо излъчването, но ако не искаше нещо подобно, нямаше да се спреш на това, а на някоя по-сладникава и стандартна картинка. Тази е определено оригинална и запомняща се и нестандартна и говори и че човекът, който я носи върху себе си е такъв :)
Ако ти идва прекалено дарк, то има и по-сладурски вариации на чеширския котарак, няма да е трудно да намериш нещо, което те кефи и не е толкова екстремно. Късмет и пиши какво си решила.

9.   Страхотна е, само ограничените хора биха имали с проблем с това, така, че не се притеснявай.

10.   С риск да те разочаровам - познавам двама души с татуировка на тоя котарак... Не бих казала, че е нещо уникално.

13.   Лал! Много ми харесва!!
Само, че според мен ще стои по-яко на кракът... на бедрото
Също така съм фен на татусите на Melanie Martinez

14.   Готина е! К'во ти пука. Лягай и да почват да те дупчат.

Може само да си добавиш малко цвят за да стане по-ефектно, ако решиш естествено :)

Не го мисли. Едни ще ти кажат, че е много тъпо, други като те видят с нея ще ти казват, че имаш супер як татус. Хора, колкото щеш. За да си щастлива - трябва да правиш това, което ти искаш, а не това, което хората искат.