Споделена история от Други

Възможно ли е да изживяваме някои от другите си животи насън
Здравейте, приятели! Започвам тази тема, защото ми е любопитно случвало ли ви се е да се сънувате като някой друг? На мен ми се случва много често. При това невинаги съм мъж! Интересното е, че като се сънувам като някой друг аз знам, че това съм аз! Освен това в такива сънища знам, че съм бил на това място и друг път, познавам хората, с които се срещам, имам дори свои други семейства, които много обичам! В такива сънища знам, че съм на Земята, но тя е някак различна, градовете, къщите, хората не са като тези в т. нар. "наша" реалност! Случвало ми се е дори да се срещна насън с две други жени (тогава си бях аз) и се оказа, че ние тримата сме едно (много странно нали? , само че те живеят в други реалности от моята. Тогава помня, че и тримата много плакахме и много се обичахме! Та споделете, сънувате ли се като други личности и в други реалности? И възможно ли е това наистина да са другите личности от нашето Аз? Приятен, спокоен и слънчев ден!

Коментари

1.   Не е възможно, защото няма други животи. Животът ти е един и имаш само това тяло. Всяко друго тяло е друг живот, но не твой.

А това, което описваш, ми прилича на някаква форма на психично разстройство. Най-точно ще те диагностицира психиатър. Ако се проявява само в сънищата ти, може би не е нещо сериозно, но за всеки случай иди на лекар.

2.   На всеки се е случвало да сънува странни сънища, но няма как да разберем какво точно означават. Просто недей да задълбаваш като мислиш само за това. Приеми го като сън, а какво точно е никой не знае..

3.   1, колко си жалък/ка...

Ами всякакви хора има! На някои им е необходима дълбока, поне 1-часова хипноза, за да стигнат до тези нива. Други успяват на сън и дори в медитация да си припомнят.
Прочети примерно за института на Робърт Монро (в Щатите) и виж какви изследвания провеждат там. Твоите описания много приличат на техните.

4.   Сънищата са четвъртото измерение до което вече имаме повече достъп. Прочети повече за астралните пътувания и Събитието.