Споделена история от Други

Разваляне на магия
Зсравейге читатели. Въпроса ми е има ли начин да се развали дадена магия ако това от което е направена е е къщата ти, но не е намерено и по какъв начин? Благодаря предварително.

Коментари

1.   Магиите се захранват от вярата и страховете на жертвата. Близко е до ума как се развалят - оставят се да "умрат от глад".

2.   Знам че ако поп може да ти пее или да опее къщата. Пречистване на къщата с тамян гони също лоша енергия.
Иначе съм съгласна с номер 1. няма магия, която да ти навреди ако не вярваш, че има такава.

3.   Моята философия относно магиите е по-различна. Аз вярвам в енергията, но не твърдя, че я разбирам. Един вид, не самата магия и ритуалите ти влияят, а негативната енергия, която е била вложена, за да ти е зле на теб. Както казва и номер 1, ако ти самият не храниш страхове към подобни деяния, те вероятно няма да те докоснат. Живея в къща, която съществува от 4 поколения в семейството ми. През времето са намирани всевъзможни заровени предмети, игли по дрехите и какво ли не. Майка ми е по-притеснителна, тя има позната, която лее восък и понякога ходи при нея за прочистване. Та онази жена е откривала магии на почти всеки в къщата, включително и на децата, но на мен не. Тя преди доста време сподели, че ако човек вярва в доброто и не се страхува, никой друг не може да му навреди. Каза, че вътрешната нагласа е най-важна и човек сам позволява да се влияе от "магии". Тя вярва в Господ като лице, набожна е, твърди, че дарбата ѝ идва оттам. Съветвала е да си прочитаме Кипряновата молитва, когато чувстваме напрежение в дома си или да прокадим с тамян. Казвам ти го информативно. Това за мен е в пъти по-полезно от обикалянето по врачки и ходжи с цел разваляне на магия. Не подкрепям това човек да се хване с материя, която никумо не е ясна и да се опитва да прави/разваля магии, докато е като слепец в минно поле. По-добре се насочи към положителното и защитата. Знам от суеверия, че ако намериш заровен предмет, например, не бива да го пипаш.

4.   Щом вярваш, че съществуват и имат някакво влияние е нормално да ги има и да си мислиш, че те са виновни за всички не приятни неща около теб. А какво е живота? Какво са проблемите с които се сблъскваш в ежедневието? Магия ли? Че не можеш да събереш пари за да си покриеш разходите и сметките? Това са глупости които ти се въртят само в твоята глава.

5.   Хайде вече стига с тези магии и глупости.

21-ви век е. Порастнете.

6.   Надявам се да откриете вътре в себе си истината и спокойствието и да не се поддавате на внушения. Вероятно всичко е наред. И скъсайте връзка с прости/зли приятели и роднини, които биха искали да Ви пакостят. Аз не вярвам в тези неща, но се поставям на мястото Ви. Тука в Бъргария всеки втори-трети е див селянин и ходи по врачки. Срамота!!!
Ако сте вярващ(а), това също би Ви утешило. Успех през Новата година!

7.   Ставал съм свидетел на магия и резултата от нея. Друг е въпроса, че има последствия и за правещия магия. Не отричайте неща, с които не сте запознати. Уверявам ви, че няма нищообщо с внушение. Най-малкото, което може да направите е да излеете куршум на нищо не подозиращо дете с фобия и вижте резултата. Стига да се направи както трябва, разбира се. Живеем в епохата на рационалното, но все пак не отричайте нещо, за което нямате наблюдения.

8.   Освен името на Господ Исус никой друг не може да помогне. Моли се и Му се покланяй

9.   Магии се развалят от специално подготвен за това свещеник. Както номер 4 е казал/а, само Господ Бог може да изгони злото! Всякакви врачки, баячки, леения на куршуми и други подобни само влошават нещата!

10.   Да, и вие фанатиците, които също нямате наблюдения и доказателства, спрете постоянно да ни натрисате въображаемите си приятелчета. Има психиатрии.

11.   Възможно ли е да се четат Киприянови молитви и магията пак да си остане? Или трябва да вярваш в Бог много силно, за да се получи? Ако може да ми отговорите...

12.   Номер 8
Може да не проповядваш сектата исус. Библията се чете и се внимава какво сме прочели. Стихчета и историческа фантастика има и в детските книжки. Кога всевишния премахне смърта и болестите от невинните деца, тогава ще повярваме в съществуването на висша сила!

13.   Магията действа само ако вярваш в нея! В момента, в който спреш да вярваш в такива глупости и магията ще изчезне. Така, че това е начинът да развалянето и. Спри да се тревожиш, да търсиш страни предмети и да се самонавиваш, че ти е направена черна магия и всички ще си дойде на мястото!

14.   Иди в четвъртък в 10ч в Св Неделя на Обща Киприянова молитва с водосвет.Не съм сигурен дали четат молитвата индивидуално, но може да питаш на място.Доколкото съм запознат, това е една от най-силните молитви и е точно срещу магии, уроки и зли сили.

15.   МАГИЯ МОЖЕ ДА СЕ РАЗВАЛИ!

За разваляне на магия има методи които са изпитани на въображение и които помагат.

Изпиват се 2 щипки валерян и една чаша вино, сутрин на гладно във точно 5:15 сутринта. Ритуала се извършва във Петъчно утро по пълнолуние върху клони от дряново дърво. За по-филтриран достъп до магията може да се използва петел. Трябва да е новоизлюпен отглеждан 2 месеца във диви гори под дъга дълга минимум 2 мили. При достигане на 4 килограма и щастие, слага се във пазвата под тениска и се отскубват едновременно дре пера за да стои кротко. Петела единствено ще подсили енергиите ако на левият крак е завързана гумена ръкавица за миене на чинии.

Докато стои кротко петела под тениската се затварят очи и се повтарят на глас думите 'книги, ум и мъдрост'. Три пъти по толкова.

Те така.

16.   Хайде стига вече с тия теми..

17.   15
До сега се бях опикавала от смях; обаче за първи път се насрах с "развалянето" на магии.
Голям смях се смях, чак се осрах.

18.   17 искренно ме развесели, БЛАГОДАРЯ ТИ!!

19.   Магия се разваля, но простотия не.

21.   пробвай следното, чукни едно сурово яйце в една празна кофичка от кисело млеко пълна до половината с вода и я сложи под леглото където спиш но гледай да се намира под сърцето... ако на сутринта яйцето изглежда като варено, значи има нещо ако яйцето си е същото вероятността е минимална но все пак потърси повече по въпроса... цикълът с яйцата мисля че беше 14 нощи но не помня вече... Нищо не пречи да проваш с 1 яйце...