Споделена история от Други

Бързи пари
Здравейте! Търся всякакви сайтове от които могат да се изкарат бързи пари.
Например сайтове за игри, които плащат за да играеш, някаква надомна работа, сайтове за уебкам модели и изобщо всичко което се сетите ще съм ви благодарна да ми напишете. Благодаря! ♥️

Коментари

1.   Всички това търсят, лесни пари няма, но ако намериш начин, сподели го в сайта, макар че, който е намирал, не го споделя.

2.   Темата е еманация на общественото съзнание днес. "Искам пари, искам това, искам онова, ама ако може някак така лесничко, бързичко и без много-много да се мъча". То затова сме на този хал - защото всеки иска само да получава, но без много-много да дава. Всеки втори брак се разпада, защото докато получаваме е ОК, но когато дойде момента и ние да дадем, вече не ни кефи. Същото е и с работата - всеки иска да получава по 3000лв, докато лежи и без да е учил.

А не се ли замисляш, че ако имаше някакъв толкова лесен и бърз начин без последици, всички щяха да се юрнат в тази област и по силата на търсенето и предлагането пазара щеше да се насити много бързо и пак да стане трудно и бавно и в тази област? Лесното днес, става трудно утре.

3.   Има, но трябва да си спец в някоя област, която е с дистанционна работа. ИТ, дизайн и други, но пак повтарям - трябва да си много добра, за което се иска постоянно учене и практика. Тогава високо платени проекти ще ги правиш качествено и бързо... съответно и бързи пари, които ако не цениш, също и бързо ще изчезнат. :)

4.   Има сайтове за бързи кредити, ама после тряя се връщат ришли ;))

5.   В България няма такива неща - пари по интернет и пр.
Няма и почасови работи, защото заплатите са ниски и ако се раздели на час, съвсем няма да има кой да работи...

Ако вашите нямат пари - свършено е с теб, няма как от нищото да спечелиш законно пари в тази държава...

6.   Пусни за продажба вещи които не използваш в олх на приемлива цена като сравниш със вече съществуващите обяви. Печели се от опит ти казвам, но трябва постоянство.

7.   Има много доверени сайтове, които предлагат заплащане срещу гледане на реклами и цъкане на аркадни игри, но заплащането е много малко. Трябва ти търпение да събереш някой долар за да си купиш реферали, които да цъкат за теб. Потърси в интернет, има доста БГ форуми за "Пари от интернет".