Споделена история от Други

Глупаво
Не знам дали думите ми ще бъдат публикувани.
Но ако бъдат, моля четящите да се замислят над тях.
Този сайт беше хубав, беше страхотен - хората споделяха съкровени, лични неща, болки, радости, търсеха и даваха съвети. Не бях го посещавала доста време. Реших да прекарам няколко интересни минути в него и о, ужас - както на много места във виртуалното пространство и тука попаднах на неграмотните, неясни и лишени от смисъл тийнейджърски брътвежи: "Обича ли ме, не ме ли обича, дали съм бременна, дали ще ми предложи, защо хората ме наричат курва.... " - до безкрайност...
Вярно е, че всяка възраст си има своите въпроси и проблеми, ама защо тук бе, деца? Малко ли са ви останалите сайтчета и соцмрежички, където си говорите за ранен секс, извращения, аборти и т. н?
Оставете поне едно място неопорочено от вашите опорочени съзнания. Тук съм чела истории за живот, смърт, любов, омраза, семейство, деца - чисто човешки, емоционални, съкровени неща, а сега - всяка втори пост е от тинейджъри и е лишен от смисъл....
Съжалявам ако съм обидила младото поколение, но вижте и ще разберете, че е факт.

Коментари

1.   Не четете категория Тинейджърски просто

2.   Ами, вярно са се наблъскали доста неосъзнати човечета тука, но пък въпроси като аборт, ранен секс и т. н. хич не са за подценяване. На повечето от тези деца никой не се и опитва да разясни положението и те търсят съвети в интернет... Получава се един вид, че виртуалното общество съветва подрастващите вместо това да правят родителите им... Жалко!

3.   подкрепям 1 и 2 и вярвам в свободата на интернет - радвам се пък, че тук са децата и много от тях могат да намерят съвет от възрастен, когато в живота не могат да се доверят на никого. Много е добре това - на мен ми харесват младите хора тук и намирам, че съветите, които им дават потребителите тук са много по-полезни от където и да е другъде, точно защото има и възрастни!

4.   Щом има категория "Тийнейджърски", значи не е забранено да се пише. Пишат тук, защото има по-зрели хора, които могат да им помогнат. Както има неграмотни тийнейджъри, така и има неграмотни възрастни. За Вас проблемите им може да са глупави, но за тях не са. Проблемите им също са човешки. Тийнейджърите са също хора и имат право да споделят това, което им тежи на сърцето. Както каза номер 1, просто не посещавайте тази категория. Приятен ден на всички!
*Яса

5.   Глупава е историята ти!
Тя спада към "глупостите", от които се оплакваш....
Това е сайт за споделяне... и всеки може да сподели каквото иска!

6.   Хубаво е точно тези тинейджъри с въпросите за секса, за абортите и тн да получат съвет тук. И вие сте били на тези години, знаете, че е по-трудно да говориш с родителите си за тези неща, отколкото с някой непознат. Именно тук могат да получат съвет от някой по-голям, вече минал през това. Нали е по-добре да го чуят тук, от нас, отколкото от връсниците си, уж много компетентни в тези области?

Мег*