Споделена история от Други

Samsung S8 ?
Здравейте, видях по-надолу в историите, че някой е питал за телефони. Може ли да ми дадете мнения за Samsung S8- колко време му държи батерията, доволни ли сте? И също така Samsung S8 ли да си купя или iPhone 8? Кой избор ще бъде по-добър?

Коментари

1.   Аз имам S 8! Взехме го с майка ми на изплащане от Виваком! Една вечер телефона ми угасна! Занесохме го в магазина на Виваком, оттам казаха, че ще го изпратят в София, аз съм от Варна! Това беше в началото на месец Май миналата година! Към края на Май отидохме с майка ми и си взех телефона-трябваше да му сменят софтуера, нищо повече! Но за игри е перфектен, но трябва да му се чисти кеш паметта, да му се разтоварва процесора, виж темата, за телефоните, където казаха, че Huawei е най-добър! Аз предпочитам Samsung! A S9 е като S 8, само че камерата е модифицирана! А S 10 ще има памет от порядъка на 1TB, ще има и 4 камери! Повече за него ще има след премиерата му на 20 февруари! А за S 8 виж в сайта на Технополис!

2.   Аз съм със самсунг с8. След постоянно айфони, реших да мина на този телефон и не съм била по-доволна. Батерията пада изключително бавна. Не ми забива. Памет бол. Камерата - никакви забележки. Препоръчвам!

3.   От една година съм с S8 и съм много доволен.За батерията зависи колко го ръчкаш,ден изкарва с много работа а и се зарежда много бързо.Относно повредата описана в първия отговор,при мен също изгасна веднъж,преди 8 месеца и не искаше да се включи и то при батерия 50% ,закачих го за зарядното и тръгна,беше еднократно и никъде не го носих,ако и неговата повреда е била такава,излишно се е занимавал със сервиз,оттогава работи перфектно.Единствено ми идва леко малък,следващият ще е серията.

4.   Аз съм със Samsung Galaxy J3 2017. В началото батерията му много бавно падаше, а сега му пада малко по-бързо. Взех си го на 16 март 2018г. Мисля другата година да си взема друг телефон и искам да ме посъветвате за телефон до 1000 лв., да е подходящ за игри, да има голям екран, (защото с тия малки екрани си избих нервите), и да е подходящ също за гледане на видеа. Предложете ми някаква марка и дайте съвет при избора на телефон, както сме се разговорили за телефони, а и не ми се пише отделна тема, щом вече има такава! И да спомена, че съм момиче, така че не предлагате момчешки телефони!

S. U. N

5.   Като собственик на S8 от година, мога да ти дам обективно мнение. Зависи от програмите, но аз дори с малко апликация пак пада бързо батерията, понякога от 100% с ръчкане и намалена яркост доста, пада за 2-3 часа, интересно на други хора не е така и изкарват над 8 часа, но за маса хора пък не успява.

Даже сега пиша този коментар от телефона с 6 процента оставаща батерия.

Телефона е чуплив въпреки Gorilla Glass, предното стъкло не толкова, колкото задното. Плъзга се много, затова често ще го изтърваш.

6.   Плъзга се много, затова често ще го изтърваш.

LOL