Споделена история от Други

Защо 30 НЕ Е новото 20
Мили дами, надявам се следващите редове по никакъв начин да не обидят или огорчат някоя от вас, защото определено не такава е целта на тази тема.
Моля ви, не ставайте жертви на пропагандата, която красиво (или всъчщност не дотам красиво) ви се натрапва от повърхностни предавания и сериалчета тип "Сексът и градът", в които застаряващи лелки се разхождат по къси полички, със съблазнителната походка на 20-гпдишна красавица и наивна усмивчица на лице.

Повярвайте ми, няма нищо красиво в това една 30-35 годишна жена, вместо да показва поведение и положение на ДАМА, навлязла в зрелия период на своята младост, всъщност да се облича и държи като 20-годишна мацка.
Жената след 30 положително все още е красива и женствена, но със сигурност вече НЕ Е младо момиче.

И да, знам, че сега ще си кажете, че е "по-важно на колко години се чувстваш", но аз ще ви кажа друго: важно е да се чувстваш добре на каквато и възраст да си. Не се опитвайте да водите неравна битка с времето, защото тя е предварително загубена. Жената във всяка възраст може да бъде красива, стига да не се опитва да се държи умишлено като по-млада. Резултатът е в най-добрия случай смешен.

И моля ви, не слагайте къси поли и панталонки след 35-годишна възраст, колкото и хубави крака да имате и колкото и да ви казват лицемерно, че ви стои добре. Ами не, съжалявам, не изгледа никак приятно.

С най-добри полелания.

Коментари

51-94 от 94

55.   Не, няма да се представям за никого. Просто, авторе, на нас, бесните лелки, не ни пука за мнението ти. Ще продължаваме да си живеем и обличаме както ни се харесва на нас. Хахах!

56.   51, за ”Женени от пръв поглед” говориш, нали? Онази е чудовище като поведение, а визията й, аз мислех, че е на около 45 г. Състарена е и повечето хора са състарени по мои наблюдения.

57.   Не съм една от лелките, но имам доста приятели, които специално предпочитат жени над 30. Единият е доста заможен, добре изглеждащ - опитах се да му уредя среща с една от колежките ми на 24 години - каза, че с деца не му се занимава.

Така че айде да не съдите за всички по собствените си разбрания.

Има доста мъже над 30, които искат семейство и деца и го искат със зрял човек, а не някакво момиченце, малко над 20, което не се е наживяло и съответно връзката би била доста рискова.

58.   Стига сте се обяснявали на разни чички с психически отклонения, недокосвали женска плът отпреди 89та, и изживяващи емоции с жени само гледайки малумните предавания на нова и битиви.

ж31

59.   Добре де, авторе, ние може и да сме някакви "бесни лелки" на 30 години, ама замисли се, че времето тече за всички и ти не ставаш по-млад. Така, че щом ние сме лелки, ти си чиче, от ония с ликьосаните потници, биреното коремче и космите в ушите. И сега ще ми скочиш и ще кажеш, че не изглеждаш така, нали? Е, щом ти не изглеждаш така, защо си мислиш, че всички над 30 ходим с пеньоари, ролки и живеем само за турските и индийските сапунерки? :)) Щом ти можеш да сложиш ВСИЧКИ жени над 30 в категория лелки, тогава защо ние "лелките" да не можем да сложим всички мъже над 30 в категорията "чиче с ниска хигиена и бирен корем"? Кажи къде е разликата. А и не ми се оправдавай, че за мъжете времето тече различно, защото не е вярно. Просто по-рядко се поглеждате в огледалото и за това не виждате, че и вие не изглеждате точно като на 20 и си живеете с убеждението, че сте супер пичове, докато някоя 16 годишна кифла в дискотеката не ви срине самочувствието.

60.   Авторът явно много го е закъсал откъм личен живот щом е стигнал до там да се заглежда по дрехите на колежките. Та или явно е някой започнал да остарява ерген, който се опитва да си вдигне малко самочувствието за сметка на другите, или има жена, която обаче отдавна не го привлича и за това очите му са все в полата на колежката, обаче знае, че жена като нея никога няма да го отрази. И затова се започва плюенето. На принципа "Гроздето е кисело! ". Така е, авторе, нали? Никоя от тези жени на 30-35 години с късите поли не ти обръща внимание и понеже те е яд се опитваш да си самовнушиш, че са стари и се държат нелепо. Та я си кажи честно, по коя 30-годишна купонджийска точиш лиги? И тя те отряза, нали? И сега цялата помия на света върху жените, които се грижат за себе си и изглеждат добре. Смешен си!

61.   Хаха една от дъртите написала, че не я интересува мнението, ама като луди пишете и оценяване коментари хаха, и мъжа и жената остаряват - точка, просто при жената обикновено нещата да по-страшни. Има и изключения ПОТВЪРЖДАВАЩИ правилото. Друго си е младата плът. Може и някой да е казал, че харесва такива над 30 за секс, но дали ще се ожени за подобна - няма... по-спокойно пораснали девойки, не бъдете такива дърти и на дух, поне него запазете :D :D. :D

62.   61 е още един от мнозината, решили да генерализират и правят заключения за няколкото милиарди хора на планетата, въз основа на ограничения си личен опит.

Комично е.

63.   Естествено, че една жена, прехвърлила 30-те, трябва да има малко самоуважение и да излъчва достолепие, а не да се прави на млада и зелена.
Ама тя на 35 имала още какво да покаже, прекрасни крака и тяло имала... Ти на тази възраст вече трябва други неща да показваш. Интелект, класа, зряла красота...
Ама къде ти, ти ако нямаш първите две неша, ще си показваш сбръчканите добре оформени крака и на 50 да станеш и ще си останеш на ниво 20-годишна, ама в малко по-негативен смисъл.

64.   Естествено, че една жена, прехвърлила 30-те, трябва да има малко самоуважение и да излъчва достолепие, а не да се прави на млада и зелена.
Ама тя на 35 имала още какво да покаже, прекрасни крака и тяло имала... Ти на тази възраст вече трябва други неща да показваш. Интелект, класа, зряла красота...
Ама къде ти, ти ако нямаш първите две неша, ще си показваш сбръчканите добре оформени крака и на 50 да станеш и ще си останеш на ниво 20-годишна, ама в малко по-негативен смисъл.

65.   Авторът се е озлобил към трийсетгодишните, очевидно вече и те го подминават!

66.   Авторке, би ли дал описание на идеално облечената за годините си жена на 30 ?

67.   Номер 62, както и да го въртиш, това което написах е очевиден факт, но не всички сме склонни да си затворим очите и сетивата, може би като и аз одъртея. Хората имаме подобна характеристика, що се отнася до развитието ни с годините, затова и се учи дори, просто е доказан факт, както, че слънцето изгрява от изток. Може да искаш да е от запад, може дори да се лъжеш и да се заобиколиш с хора склонни да се съгласят със самозалъгването ви, но това няма да промени фактите. Запазете благоприличие, бъдете дами, не бъдете жалки префарцунени ку**и, защото не е смешно(комично), трагично е.... :D

68.   Да вземем за пример Николета Лозанова или Ким Кардашиян.Те са над 30,но изглеждат по-добре от 20 годишните момичета и едва ли има мъж,който да не се загледа след тях.Според мен,ако една жена е красива не трябва да го крие,а и на 30 все още си млад.Аз съм на 16 години и се надявам един ден когато и аз стана на 30-40 да изглеждам толкова красива и младолика.Не разбирам защо след като "вече не си млад" не трябва да се поддържаш.Аз например не харесвам жените,които се обличат като бабички,възхищавам се на хора като Мадона,която е на около 60,но все още се чувства млада и изглежда невероятно.Такива хора са за уважение.

69.   Автора, като не одобряваш жените на 35 с къси поли, ами не ги гледай. Защо изобщо търси диалог с тези жени, та дори тука в мрежата, след като не ги одобряваш?
Аз например, като не одобрявам определени хора просто страня от тях. Не одобрявам хора с ревливи и пискливи деца, хора крещящи и удрящи децата си, но не съм тръгнала да им говоря нещо, камо ли пък да им пиша в интернет, просто страня от тях и гледам да не ги мисля като ми се случи да съм в близост с такива, и възможно по-бързо да се махна, защото са ми антипатични и неприятни и гнусни, но както казах - нищо не им говоря, диалог не търся в никакъв случай. Ти защо го правиш? Каква ти е логиката?
Аз си мисля, че сякаш умишлено си пуснал тази тема да дразниш разни жени, да създадеш почва тука разни озлобени от жените, а някои и от живота си, чичовци да пишат разни глупости за жените и така - така си мисля аз.
Желанието ти за това подозирам, че произлиза от там, че няколко такива жени са те наранили и/или отхвърлили, и сега си озлобен.

Връщам ти най-добрите 'полелания'.

70.   Номер 68, направо ми е жал като чета какви ги пишеш. Наистина ли даде за пример Николета Лозанова... и не, никой себеуважаващ се мъж не би я погледнал. Има толкова красиви български жени, но и реално интелигентни и достойни, защо би погледнал тогава някой "общата". За останалите, 16 годишно момиче има за пример Мадона, еб** съм ви и демокрацията деградивна. И не, не са по-хубави от младите момичета. Ким Кардашян или както там и е името, същата която оправда порно клипа си с факта, че е била на екстази. С такива идоли, друго освен безполезни идиотчета не може да се появят. Но с майки на 30-40 държащи се като 20 годишни, какво друго да се случи с децата. Тъжно и трагично, а обясненията защо автора е написал темата са просто уникални.

71.   Прекално много са смотаните и комплексирани мъже, които искат да ни постиснат всички жени, особено тези, които можем да раждаме. Искат да сме потиснати, да не се поддържаме, не всъщност да се поддържаме, ама не съвсем, да си крием телата, да си седим вкъщи и да им слугинстваме. Еми няма да стане. Аз дори нямам намерение да раждам.
Ж22

72.   Аз лично Николета не я харесвам, защото е много мургава за бяла жена. Но естествено, че един ден смятам да съм поддържана жена като стана на възрастта на Мадона, а не примерно да съм някоя запусната като майките на такива като номер70.
Ж22 /преди малко пак писах, дано ми публикуват коментара, въпреки че говоря за майките на такива като номер70, защото той също говори за майки. Даже той като по-голям, подозирам, че даже е някав чичо, в момента ни дава лош пример да говорим лошо за разни майки. Еми аз избирам да говоря лошо за майки като неговата.
Друго сега се сетих като гледах 70, как разни мъже почвате да говорите колко било хубаво жената да е интелигентна, нали като стане дума за супер поддържани популярни жени, а иначе обяснявате как жените чак било лошо да сме интелигентни, а трябвало да сме просто красиви. Абе много сте тъпи и объркани и комплексирани.

73.   30 никога не е било 20 и няма да бъде. Едното е малко след началото, а второто е началото на края. Точка.

74.   Номер 72, майка ми си е супер. Да се обличаш като 20 годишна на 35 не показва, че си поддържана, показва нещо друго. Кой е казал да не се поддържате. Хаха чичо, ако знаеше само колко далеч си с предположенията си. Даже и 22 години нямам. Номер 72, съжалявам, че си срещала мъже, които ти дават подобни съвети, да си просто красива, може би не очакват нищо друго от тебе. Не знам какво се впрегна толкова, верно си тъпичка и супер ограничена, дано да не искаш деца, че достатъчно малоумници има :D

75.   " Наистина ли даде за пример Николета Лозанова... и не, никой себеуважаващ се мъж не би я погледнал. "

Говорим за чисто физически характеристики, а не личността ѝ.

76.   Хахаха! Много обичам като почнат разни момченца на 15 да ме поучават как да живея. 30 било началото на края! На кака сладурите! Още не могат да разберат къде точно се намират, ама иначе много компетентни. Та на кое е край 30, на живота ли? Щото ако е така, хайде няма нужда да коментираме къде точно живеете. Май 30 беше средната продължителност на живот в най-бедните африкански държави. А и сред едно малцинство. Въпреки, че не, май вече и те доживяват до 40. Така, че милички, не знам къде живеете, ама явно е на доста кофти място щом си правите сметка, че я доживеете до 30, я не. Сега сигурно ще почнете да ме убеждавате и, че деца се правят на 12, че после ти е късно. Горкичките! Не излезли от родното... и си мислят, че целия свят живее като тях, т. е. на 12 ставаш майка, на 25-баба и ако доживееш до 30 вече си е жив късмет и си направо древна. Направо не знам как успявате или не успявате да асимилирате мисълта, че има държави със средна продължителност на живот над 80! :)) Поне телевизия да бяхте гледали, че иначе то си е ясно, че няма да стигнете по-далеко от съседната маала.

77.   Някои мъже така и не разбраха, че и с жени над 30, и без феминизъм, и сто години назад, те просто не могат да се класират. Ако си мислят, че някога е било различно или някога ще бъде различно, просто няма как да стане. Готините 20% мъже винаги ще могат да си чукат квото и колкото си поискат, а те трябва да се радват, ако успеят да навият някоя глупавичка дебеланка.

78.   Номер 75, аз не знаех, че има примати в групата. Аз не мога да погледна такава жена...

79.   Номер 76, годините ти са по-малко от държавите в които съм посетил най-вероятно. Какви раждания на 12? Какви женения. Защото тези женещи се на 12 обикновено защитават същите "ценности", като тези в коментарите. Кой е казал, че 30 е края? Горките си мислят, че примитивната им натура е ценност :D. Най-големите боклуци от държавите където живеят средно до 80 години, обикновено идват в България на море, или ходят в такива държави като Испания. Точно защото е пълно с момичета и жени с идоли като Ким или тем подобни... тъжно е, бай ти Ганьо прочете 50 нюанса сиво и почна да говори за Африка и Европа. Но фактът, че смята телевизията за особено голяма ценност го издава :D. Не се палете, че каквито сте ми объркани, почвате още по-големи глупости да пишете. Страшно, трагично, тъжно....

80.   30 никога не е било 20 и няма да бъде. Едното е малко след началото, а второто е началото на края. Точка.
Имам само едно питане. Ако решим, че започваш да живееш на 18, щото до тогава си дете, зависиш от вашите и т. н., а 30 е началото на края. Какво излиза. Че живееш от 18, да кажем до 35. И от 35 до 70 или колкото там години още имаш какво правиш? Седиш си у вас и чакаш Онази с косата? :))

81.   IQ е право пропорционално на толерантността и широко скроеност. Повече нямам какво да добавя.

82.   Темата е абсурдна точно заради факта, че авторът едва ли може да отгатне възрастта на всички жени с къси панталонки по улиците.
Нищо чудно точно тези, които визира, да са били и на 25 - просто да не им стоят добре подобни дрехи или да изглеждат състарени.
Има жени с хубави тела, на които им стои добре всичко. И има жени със специфична структура или пък няколко килца в повече, на които наистина къси панталони или поли не им седят. Но дори и да е така, всеки има правото да се разхожда както си иска. А пък чичаците тук нека да си коментират....

83.   79, не съм 76, но ми стана интересно да те попитам със свои самостоятелно изкарани парички ли си плати всички тези посещения, или мама и тате те финансираха :)

84.   81, съветвам те да не правиш опити да внасяш разсъждения, използвайки понятия, които очевидно не разбираш, като IQ и други подобни.

По-принцип бих коментирал и истинността на изказването ти по-подробно, но се страхувам, че това, което ще прочетеш, няма да допадне на толерантната ти и широко скроена душа.

85.   81 - Доказателства?

86.   Номер 79, да съм се обърнала конкретно към теб? Май не. Щом се палиш толкова, явно сам си се припознал в коментара ми.
Колкото до държавите в които си бил. Защото си мислиш, че някой го интересува? А и не си мисли, че си единственият, който пътува по света.
Колкото до това, "кой е казал, че 30 е началото на края? " Ами прочети какво е написал 73. Аз по-скоро него избъзиках, ама щом ти си се припознал и си се засегнал, работата е ясна.
А "50 нюанса" и подобни глупости не съм чела.
Номер 76

87.   Номер 86, няма нужда да се припознавам за да отговоря. С това ти "изявление" доказа, че целта ти е явно да обвиниш някого в нещо и очакваш да ти отговори обиден. Тук не става въпрос само за нас, става въпрос за едни объркани "жени". А като се види какви групости пишеш, ти и да пътуваш, "маалата" ще си остане в теб, просто ти си "маалата". Като повечето ку*ви в коментарите, логично отгледали малки идиотчета. Кой се пали? Нещо ти е грешна преценката, просто пиша очевидното за нормалните, изненадан, че има толкова на брой объркани.

88.   Номер 83, самият факт, че засягаш нещо толкова маловажно говори достатъчно. Смисъла беше да се отговори на арогантния и глупав коментар на 76. Много тъпо парче :(. И ти очевидно също :D

89.   Номер 82, що те се успокоите дъртите вече? На 30 нямаш същата кожа като на 20, да не говорим ако си над 30 - 35,40. Доста поддържани жени съм виждал, дано и моята да е такава, но е ясно, че в сравнение с младите не могат да се сравняват, освен с опит вдъхващ респект примерно. Старите моми са се събрали явно в сайта, много комплексирана група, вие затова и обвинявате другите в подобни "пороци" - крадеца вика дръжте крадеца е малко работата. Какво да правиш, намерите си един мъж и престанете да се излагане с глупостите си, но бива комплексирана стара мома, ама чак толкова...

90.   Жена на 48 г. съм и ми става смешно. Е, как пък всички жени на 30 - 35 - 40 - 45 -50 -55 изглеждат като 20 годишни. Чудно на чудесата и видите ли всички се поддържали и всички изглеждали прекрасно, а 20 годишните били отпуснати и сбабичосани. Хайде моля ви се. Не може всичките да изглеждат като Моника Белучи, а и не съм сигурна дали тя може да бъде база за сравнение.
Имам двама сина и дъщеря. Дъщеря ми е точно на 20 години, ами кожата и е като коприна, лицето и като икона, няма стрии, няма целулит. Сега на мен ли ще обяснявате, където съм родила три деца, че възрастта няма значение. Времето не може да бъде спряно, то неумолимо тече. Нищо друго не остава на човек, освен да приеме този факт.
На 25 години се омъжих и тежах 48 кг. при височина 175 см. Сега съм на 48 и при същата височина тежа 70 кг. Не си мислете, че не се поддържам или че не спортувам. Почти не ям месо (един път седмично) и не близвам никаква захар. Ползвам мазила, помади и кремове, но годините се трупат, стресът, работата, грижите около домашните. Редица фактори оказват влияние върху организма. Всяка възраст обаче си има своя чар, но на младото да казвате старо, а на старото младо просто не върви. Даването на отделни примери не променя ситуацията.
Четейки горните коментари имам чувството, че тези жени не са раждали и нямат грам представа за нещата. Явно им избиват комплекси и с лекота хвърлят обиди по младите момичета. Мога ли аз сега да говоря глупости за дъщеря си или да се съревновавам с нея - абсурд. Всяка възраст е ценна заради самата нея. Питам го моя съпруг, който ми е набор: "дебела ли съм". Перфектна си ми казва имаш си всичко и ме награбва.
Смисълът на живота е хората да се обичат, да живеят с любимите си същества и да се възприемат и ценеят такива каквито са. Другото са дрънканици от рода "кака Ленче е на 45, ама изглежда на 20", да ама друг път.

91.   84, какво означава "по-принцип"? Нещо като "най-принцип"? Или примерно "по-пътя", "по-улицата", "най-пътя", "най-улицата"... IQ един вид. Около 60.

92.   88, поне вземи да научиш правилата за поставяне на пълен и кратък член, като си решил да се представяш за умен ;–)

93.   Номер 90, благодаря, че има и здраво стъпили на земята хора."Всяка възраст си има чар" - именно, повече няма какво да се каже.

94.   Номер 92, като няма какво да кажеш, удряш 1 звезда и се хващаш за не най-важното. Стават грешки, особено ако не е нещо важно за теб и не отделяш много време. Но дори и да не го бях научил, това няма общо с това колко си "умен", освен ако не мислиш, че всеки научил това е умен...

95.   до госпожата, написала коментар 90:

Съвсем явна е злобата ти към жените, които не ги мързи да поддържат форма и да имат хубави тела.
Много нагло си си позволила да извъртиш, чрез това обобщение - 'годишниТЕ', тука някои изказвания. Но които си знаеш, че са реалност - кристално ясно ти е, какво са имали в предвид тези, които са ги написали. Ама на, пустий яд, че те мързи да спортуваш и се тъпичиш като за последно. Та на 48 години си станала 70 кила, ама щото си била раждала 3 пъти, пък иначе не си се тъпчила, та и си спортувала даже - дрън-дрън.

Ще ти дам пример с на мой съученик майка му. Родила го е като е била на 20. Значи тази жена всяка сутрин, дори и в най-големия студ, ходеше да тича на стадиона в градчето ни. Знам, защото винаги, когато бях 1 смяна на училище я засичах да отива рано сутрин натам, приведена в спортен вид. Като бях на 16-17 някъде жената забременя с близнаци, роди, и след раждането външността ѝ за отрицателно време се върна както си бе преди да забременее. Естествено продължи със сутришната си рутина - засичах я до 12 клас, но предполагам, че още не е спряла, защото съм я мяркала няколко пъти през годините, като си идвам в градчето, и фигурата ѝ по нищо не отстъпва на моята, аз съм 172 см 54кг. А тази жена сега е на 51 год. Вярно, в лицето си личи, че не е момиче.

Ти с това твърдние, че навремето си била 48 кг при височина 175 (което според мен е прекалено за тази височина), не знам.. значи си била гимнастичка, балерина, нещо такова. Е, ако е така, сега със сигурност нямаше да си се докарала до 70 кила, защото жените, които имат такива килограми, постигнати чрез спорт, много бързо си връщат формата след раждания, а и по време на самите бременности не пълнеят особено. Мен ме съмнява, ако действително изобщо си била тези килограми при тази височина, че най-вероятно си ги постигала с гладуване.
За това сега си и на този хал, и се пръскаш по шевовете от яд, а и не само.

Като си захванала и темата за кожата, замисляла ли си се, че много хора, жени и мъже, на 20 год. възраст не са имали (нямат) особено хубава кожа на лицето си - късно акне, мазна кожа. Много от тези хора нямат излишните пари за качествени, наистина ефективни продукти, нямат възможност винаги да се хранят здравословно, често дори и информацията какво точно да си купят нямат. Не се сещат да отидат на дерматолог, или са прекалено потиснати да го направят, и. т. н. Дъщеря ти имала лице като на икона - ами браво, чудесно. Значи или мъжа ти ѝ е предал хубаво генче, (принципно дъщерите взимат повече неща от бащите си, а синовете от майките) или сте готини родители и ѝ давате парички да си купува всичко необходимо, за да поддържа това лице, или самата тя е много умна и Ориентирана, и вече печели доста добре за крехката си възраст, което ако е така я поздравявам най-искрено.

Ето ще посоча една тема, в която се вижда жени като тебе реално колко много подкрепяте младите момичета:
"Жената на баща му!!! ", намира се в раздел 'семейство'.
Чета и се отвращавам колко сте злобни и противни разни ошишкани домакини.
Има и много други такива теми. В тях много се е сипело по подрастващи и изобщо млади хора момичета и момчета, включително и от мъже - твои и над твои връстници.

Аз съм на 31 и винаги съм подкрепяла по-малките на години от мен хора. Тук, в този сайт, а и по принцип. Защото и за ден не съм забравяла какво ми е било на мен преди години - още от ранна тинейджърска възраст, после и в началото на 20те си, съм изпитвала злобата на разни все ей такива като тебе, все представящи се за супер земни, всезнаещи, добри, високоморални хора с най-висши ценности от всякакъв вид. Винаги при всяка възможност си сипете злобата към младите хора, било то тейнеджъри, 20 и няколко годишни, те са ви най-сладки. Пък от време на време и на моя възраст хора се пробвате, ако надушите някаква емоционална слабост, и в същото време видите, че в някакво отношение са по-добре от вас, когато сте били на тяхната възраст, или имат повече възможности пред себе си, в сравнение с вас навремето. Да, отклоних се от конкретната тема, но има защо.

А ти е добре да отслабнеш и да се стегнеш, защото много мъже на твоите години карат втора младост. Особено тези, които се справят добре и успешно в работата си. Е виж Елон Мъск, Джеф Безос. Има доста примери и от българите.
Иначе естествено, че мъжът ти ще ти казва, че си перфектна, щом си му родила 3ма наследници и толкова години си до него - при тези факти как да посмее да ти даде какъв и да било друг отговор.

96.   89 - май ти си този, който трябва да се успокои. Аман от дъртаци, които искат да сринат самочувствието на всяка жена, имала нещастието да навърши 30. Комплексирани или не, факт е, че не ти влиза в работата какво правят тези жени и как се обличат. Не си пъхай носа в чуждите работи, че заприличваш на бабичките пред блока.

97.   Пич, Адриана Лима е на 38. Викаш да обува пола до земята, а?

98.   До 95

Ти направи жената на две стотинки. Има нещо злобновато и в нейния, и в твоя коментар. Какво ли може да се очаква от коментарите в такава тема... Имам чувството, че в този сайт, влизат хората, за да си изливат негативизма, като терапия.

51-94 от 94