Споделена история от Други

Какъв подарък да избера
Добър ден, ще започна направо. Сега съм с айфон 5ес, вече на две години, доволна съм, но тази година му спират актуализациите или чисто казано го убиват и това силно ме притеснява. Скоро имам рожден ден и избирам между мебели и телефон... Под мебели имам напредвид легло и гардероб (тоест 400лв), наскоро получих скрин, бюро и шкаф, другите ми мебели са в ужасно състояние. От друга страна се нуждая и от телефон, гледах айфон 6 250 лв, 6 плюс 400 лв, 6ес 400лв и се 339 лв, мразя андроид телефон, нисък клас са, а и само имат проблеми. Леглото, което съм избрала е голямо, принципно сега имам малко легло, но пораствам все пак, в сайта има и свестни малки легла за по 200лв с вграден матрак, бих се радвала да ме посъветвате и благодаря за вниманието!

Коментари

1.   По-добре мебелите да избереш, аз ако бях на теб, нямаше да се чудя какво да искам-като знам, че мебелите са за подмяна, щях да се съглася веднага на това, не че имам своя стая, мъж на 35 съм, но мисля, че телефона ще почака, има време за него! Аз имам Samsung S 8 и съм много доволен от него! И бездруго от Виваком ни предупредиха, че Iphone имат редица недостатъци-не работят с всички приложения, някои се заплащат, а и както ти каза-след 2 години не стават за нищо-софтуерът не може вече да се обновява! Но ти си решаваш-все пак това е флагман и може да се намери за под 1000 лева в интернет, ние нямахме толкова пари, затова в началото на ноември 2017 майка ми ми го взе с договор на изплащане! През месец Май миналата година телефона угасна и го занесохме в магазина на Виваком, към края на месеца си го взех-трябваше да му се обнови софтуера, досега си работи нормално!

2.   Аз бих избрала мебелите. Тъкмо докато събереш пари за нов телефон цените ще са паднали.