Споделена история от Други

Черен хумор и вицове
Хайде нещо малко по - различно и интересно. Любителите на черен хумор и вицове нека споделят нещо забавно. Знам, че има и други такива теми, но те са малко по - стари, нека да чуем нещо ново.

Коментари

2.   Какво казва гробарят оптимист, когато отиде на работа?
Я колко много плюсове.

Знаеш ли кое е по-лошо от дете в кутия?
Дете в няколко кутии.

Знаеш ли какво е ирония?
Да те блъсне линейка.

Знаеш ли по какво си падат бабичките?
По стълби.

Знаеш ли как се ебат слепите?
Като невидели.

Знаеш ли какво е получила безръката Марийка за Коледа?
Никой не знае, не е могла да си отвори подаръка.
Чук чук.
Кой е там?
Не и Марийка.

Знаеш ли какво е получил глухия Иванчо за Коледа?
Нищо защото не е слушал.

Знаеш ли коя е любимата пица на сираците.
Семейната.

Знаеш ли любимата храна на Орхан мурад?
Яйца на очи.

Знаеш ли как се казва новата песен на Сузанита?
Бащин поглед.

Преди по сватби дядо ми ме потупваше по рамото и ме питаше кога е твоя ред. Спря когато почнах да правя същото с него на погребения.

Знам и още, обаче са мн дълги :)

3.   Да взема и аз да се включа:

1. Първа среща:
Той: - Аз работя с животни всеки ден.
Тя: - Ооо, колко мило, какво работиш?
Той: - Аз съм касапин ...

2. Какво е общото между 14 годишно бременно момиче и нейният зародиш? И двете си мислят: Ужас, мама ще ме убие!

3. Мразя този двоен стандарт: Ако гориш тяло в крематориум, ти казват "Добра работа", но ако го направиш същото вкъщи ще те арестуват под претекст, че разрушаваш доказателства!

4. Каква е разликата помежду Пол Уокър и компютър? На мен ми дреме, когато компа ми забие.

5.Чернилка и мексиканец пътуват с колата. Кой според вас кара? Полицаят!

6. Какво е по- страшно от Холокостта? 6 милиона евреи.

7. Как да вкарате бебе в малка кутия? С блендер.
А как да го изкарате от кутията? С доритос.

8. Какво получава момче бе ръце за Коледа? Ръкавици. Говори се че все още не ги е разопаковало.

9. Хората са като дърветата ...
Падат, когато ги ударите няколко пъти с брадвата ...

10. Какво е общото между спанака и аналния секс?
Ако сте били принудени да го правите като дете, ще го мразите като възрастен.

Стига ви толкова, че ви развратих ...

4.   До 2.
Това с детето и кутията го знам като дете в кофа за боклук.

5.   Хайде и аз:
Мъж минава покрай баничарница и вижда, че баничарят разточва корите с к*ра си.
- Ей, пич нямаш ли си точилка? - попитал мъжът.
- Точилка си имам, ама сирене нямам. - отговорил баничарят.