Споделена история от Други

Изненада за рожден ден
Здравейте ходя с едно момче, след месец прави 18г. и не знам какво да му подаря. Самата аз го познавам от месец, два и не знам какво ще иска. Наистина искам да направя нещо, на което ще се зарадва. Мислех да му дам 50лв. в плик с картичка и да му купя някакви кексчета с цици и в две от тях да забия свещи, но не знам. Не е ли малко? Дайте някакви идеи за нещо хубаво, споделете опит, много ще съм ви благодарнааа!!

Коментари

1.   К'ви пари, к'ви цици те гонят! Та той ще се спука от смях! Измисли нещо по-оригинално, моля ти се! Разсъждаваш като 10 годишно дете! И сега по темата:Можеш да му направиш романтична вечеря, да запалиш ароматни свещи, да се облечеш в любимия му цвят дрехи и да го изненадаш! Така ще се почуства специален на своя празник. Успех!

S. U. N

2.   Не е нужно да се стараеш, при положение, че не го познаваш още добре, нямате сериозна връзка. Той може и да не те покани на партито, може до тогава да сте се разделили. Не е уместно да му даваш пари. По добре му вземи някоя яка тениска, чаша, торта, нещо което не е толкова материално, колкото символично.

4.   radioenergy.bg секция рожден ден

5.   Добре е като замисъл, напълно е приемливо предвид факта, че не се познавате толкова добре. Отделила си една хубава сума, много хора дават значително по-малко пари за подарък, защото нямат възможности. Особено за вашите години, никак не е малко. Отделно си измислила плика, картичката и кексчетата, което е допълнение и е креативно.
Има само един малък проблем, който в твоя случай може и да не е проблем. Някои хора предпочитат да им избереш подарък, вместо да им дадеш пари за празника. Къде за да видят избора ти, къде за да не похарчат парите за глупости. Поразпитай познати на приятеля ти, може и него да питаш, уж само информативно.