Споделена история от Други

Жадна за приключения
Имам чувството, че живота просто си минава, а аз не участвам в него. Знам, че има доста хора, които се чувстват по този начин.

Аз пиша, за да ми предложите идеи за по-екстремни и авантюристични неща. Например скачане с бънджи, или парашут и най-различни такива неща.
Моля, не сменяйте темата и не я усложнявайте с неща извън нея. Просто искам няколко примера, нищо повече.

Коментари

1.   Преди време гледах по телевизията как едни хора се катерят по скали... Изглеждаше доооста екстремно :)) Също така се сещам за онези спускания по река с лодки (не знам как се нарича това).

2.   Много мерси номер едно-чудесни идеи:)
Записах си ги в списъка с нещата, които трябва да опитам в живота. За скалите се чудя как не съм се сетила по-рано. А за спускането с лодките-това ще е истинско предизвикателство за мен, тъй като имам страх от водата и немога да плувам. Решила съм да превъзмогна всички страхове и това е чудесна идея.

авторката

3.   Посади дърво и се грижи за него... Стани доброволец в някоя организация, учи езици, пътувай... Влюби се... живей на един дъх...

4.   Карай колело под дъжда:)

Или се облечи супер шантаво, излез на най - оживеното място и гледай с насмешка как тъпо те зяпат хората:)

Друго откачено нещо, което ми хрумва е просто да хванеш първия влак в произволна посока, да слезеш в непознат град, където не си била никога и да се разхождаш там цял ден, да си насаме с мислите си, да не познаваш никого и никой да не познава теб... В края на деня се връщаш обратно.

Помисли за какво си мечтала като дете, но не ти е стискало да направиш. Направи го сега, ако ще и да е най - лудото:)

Борония

5.   Изкрещи нещо през балкона! Излез без чадър, когато вали, за да потанцуваш :) Целуни дърво! Участвай в кампанията "Безплатни прегръдки" :)) Зарежи всичко! Ходи боса! Отиди на палатка! Направи пясъчен замък на плажа! Купи си тамагочи!

6.   Върви в Харамийската пещера. Намира се на входа на Триград срещу пещерата Дяволското гърло.
Пътуването през Триградското ждрело си е цяло приключение - невероятно, живописно, спиращо дъха (трябва да си с добър шофьор все пак :). В района се намират пещерите Ягодинска и Дяволско гърло.
Катеренето, пълзенето и спускането в Харамийската пещера става с водач и специална екипировка. И определено е екстремно преживяване.
Ел

7.   Страхотни предложения ми дадохте.
Безкрайно ви благодаря!!!:)

авторката

8.   Авторке,

1. Айде да се катерим! (само да не се убие някои де.. ама кво пък толкова) Дори ще ти покажа "моя" връх, супер е през късния август. Говоря за истински връх, не е символично или цинично!

2. Плуване на дълбокото, където не стигаш земята.. това е тръпка като за начинаещи като теб.. и мен

3. Концерт на пайнерките (ако слушаш чалга - на Iron Maiden.. те пък май го отмениха, не съм много в течение)

4. Вечеря в крайпътно заведение по пътя Нова-Стара Загора.

5, 6, 7, 8 и т. н. Разни спонтанни идеи

Ако се сетя за още нещо, ще добавям в процеса на учене за изпит:)

9.   Ел е дала супер идея!!!
Иначе - аз обичам да бягам или карам колело в дъжда, можеш да пробваш с яздене...

10.   Мерси и на вас.
Толкова идеи събрах. Супер сте!
8, много добре ми звучи. Винаги е по-забавно, когато има някой, който е на същата вълна като теб. Ще оставя емайла си да ме потърсиш, а също така ако има други лудетини, които искат да правим нещо различно, нещо ново, да пишат. Само имайте предвид, че следващите 2-3 месеца няма да съм в България. Така че евентуално за след това.

авторката:)

12.   Спускането с надуваема лодка се нарича рафтинг. Пробвай Алпинизъм, катерене по лед (почти го няма в България), Пещернячество все още има хиляди пещери в, който никой не е влизал и картографирал, а са били подмнинавани хиляди пъти, бойни изкуства, делта и плана планетизъм, стрелба с лък, арбалет, исторически въстановки, пейнтбол.

13.   На колко години си? Аз лично преди няколко години бях в подобно положение но си обещах всяка година да правя и уча по нещо ново и ето какво направих и научих: ходих на походи, обиколих няколко дестинации в чужбина, гмурнах се с водолазно оборудване, участвах в един плувен маратон, скочих с бънджи, с парашут, научих се да жонглирам, два езика долу горе де, научих се да танцувам сега предстой полет с пара планер но аз съм си екстремен и ми харесват тези неща. мисълта ми е разбери какво ти харесва набележи си целите и действай а недей да се пускаш по течението както повечето хора защото живота е ужасно кратък. Искам някой ден кога умра "дано не е скоро млад съм все още"да си кажа поживях си и не съжалявам за нищо.

14.   Ако имаш луди приятелки, като моите, влизаш в сайт на една от самолетните компанийки с евтини билети и отивате за уикенда някъде далеч! Запазвате си хостел, за повече адреналин и се оправяте сами! Ние го правим често! Винаги има много смях и купища спомени!
Можете да се пробвате и на стоп да пътувате, макар че ние не сме пробвали!
Добра дестинация за пътуване е и Истанбул! Там определено ще се почустваш жива! Лудницата е пълна! Пълно е с туристи! И ти гарантирам, че като се върнеш от там ще се почустваш жива!

15.   Номер 14 ти е дала страхотна идея:) Аз се сетих за още нещо, което не е чак толкова щуро, но според мен е супер яко - нощното къпане. Някой път като се случиш на морето излез на лунна светлина и се окъпи. Страхотно изживяване е. Екстремният момент е, че въобще не виждаш дъното...

Борония