Споделена история от Други

Конспиративна Теория!
Какво знаете за проект Монарх? Според вас колко души общо участват във проекта? Дали има хора от България които са в проект Монарх? Кой според вас организира и финансира тоя проект? Каква е целта на проект Монарх?

Коментари

1.   Измислица на Ватикана, за да ни държи в неведение за местоположението на Исус!
И Земята е плоска!

2.   За първи път чувам за това нещо. Обаче ако наистина те интересува защото съм запален по такива теми мога да намеря някаква информация и след това да влезем в един добър спор :)

3.   Преди 7-8 години живеех за известно време в един от средните градове в България, на квартира. И там бях свидетел как прилагат този проект монарх! ''Жертвата'' беше едно момиче на 12-13 години макс, не я познавах лично. Бях разучил от хората, че експеримента се прилага върху момичето още от детската градина, и експеримента се извършва от много хора от града. Не знам кой финансира тези неща, и за какво се прави точно по тоя начин, и каква им е целта точно, но просто ми стана много странно. Ако лично не бях свидетел на това нещо, нямаше да повярвам че подобен проект може да съществува и да се прилага в България. Също така не знам какво се случи с това момиче, защото се изнесох да работя в София.

4.   https://www.parallelreality-bg.com/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html

5.   Можеш да прочетеш и за клонирането на хора.

6.   Със сигурност Америка, въпреки че Йозеф Менгеле (германски офицер и лекар) е "бащата на проекта". Но по всяка вероятност са намесени и всички големи страни - Канада, Великобритания, Русия и кой знае колко още... Холивуд е идеална трибуна за осъществяване на проекта. ЦРУ също работи за тях.
Проектът е много мащабен, а за съжаление малко хора знаят за него и още по-малко вярват.

7.   До номер 1
Разбрал си съвсем грешно темата!

8.   ЦРУ

9.   Има хора от България, познавам един от сътрудниците но той е на доста ниско ниво. Ако си спомняш имаше едни разправии покрай един католически свещениик в Белене - той е част от организацията но малко по на високо.

10.   Тук има много подробна статия

https://www.parallelreality-bg.com/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html

11.   От 1 до 7: Съвсем правилно си я разбрах темата, ти не можеш да четеш между редовете и не ми разбра отговора.

12.   Можеш да прочетеш много подробности тук - https://www.parallelreality-bg.com/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html

13.   Очевидно психодиспансерите трябва да укрепят оградите си.

14.   11< не съм 7, но защо реши, че хората са длъжни да четат мисли. Не може ли просто да напишеш какво имаш предвид, вместо да очакваш хората да "четат между редовете" - някакви си твои измислени "редове"? Или просто се усети, че си се изложил и трябваше да замажеш някак си?

15.   3, 9, не мога да повярвам, че се прилага и в България. Тук не, че не се промиват мозъци, но е на масово ниво чрез "популярната култура". Проектът Монарх ми се струва по-насочен, ползван от "специални" хора с повече власт. Тук ме съмнява да имаме чак такъв "елит", но нали се годим "запада"...

16.   От време на време чета за тези неща - Монарх, MK - ULTRA, клониране на хора, Илюминати и пр. Може ли някой по- запознат да сподели как максимално да се предпазим от тези неща, ако изобщо има такъв начин...?

Black Sabbath

17.   Бил съм в Русия за месец. Пътувал съм на много места, от Москва до Улан уде.. Като изключим, че в Челябинск на гарата бях заобграден от 15 ФСБ офицера, които ми разпитаха и майчиното мляко и това че е супер бедна страна искам да кажа няколко позитива, които и до ден днешен се сещам и обмислям.
Хората там са истински щастливи и умеят да се забавляват, точно както ние бяхме навремето. Ако телефонните антени облъчват нас с EFL, то те не са така там. Може и да го има това, все пак всички ползваме телефони с отворен Firmware. (Хуауей е изключение, да кажем). но там това напрежение и стрес се чувстват доста по малко от в България. Другото е, че отслабнах за месец с 8кг. Влязох си във форма както съм бил винаги. Рускините и затова се славят с красотата си все още. Както БЯХА и нашите българки.

Всички знаем, че най-голямата заслуга на Путин е, че изгони ония тримата от Ротшилд. От там си правете изводите. На ред са да действат "червените и зелените", така че нещата са оптимистични.

18.   Доколкото знам проект Монарх се използва от зли хора и сатанисти, които превръщат момичета в психологически контролирани сексуални робини. После ги използват за различни цели и ги предлагат на различни хора. Холивуд е известен като средище на сатанисти и изобщо на хора с крайно леви либерални възгледи, които служат на дявола. Те стоят зад доктрини като феминизма, промотиране на права на малцинства, на животни, на ню ейдж религия, на окултизъм, на джендъри и сексуални извращения и т. н. Те са извратени и промотират извращения, защото са в съюз с дявола а с какъвто се събереш такъв ставаш. В Холивуд се използват такива хора, които са с промит мозък и са държани от т. н. хендлър или контрольор и се използват в музикалната индустрия като поп звезди, в порното, във филмите и т. н. Могат да се идентифицират по особените татуировки, които имат по тялото и особено символа на пеперуда монарх. Нещата са доста гадни и неприятни и не всеки ще иска да приеме какво наистина става по-света, но ето едно кратко видео по-въпроса: https://www. youtube. com/watch? v=P24YiZ4rhr8

19.   Добре че децата ми няма да са плод на българското образование и ги учим да мислят критично. Сичкишеомрем. А някои неизлекувани.

20.   Интересувам се от подобни тематики, само съм чувала обаче за този проект. Отворих линка, който номер 4, и 10 са посочили - започнах да чета, и на третото предупреждение спрях.. Аз съм много сензитивен човек! И да нямаше предупреждение, пак така щях да го почувствам.
Защо се случва всичко това??? Разсъждавам така - нещо много велико и разумно, свързано с човешката душа доказва, че тя е свободна да избере своя път.. Но нещата зависят и от външната среда. Ако се извърши убийство над една чиста душа, тя също си плаща за това напред във времето... Зелена съм сигурно в изказванията си... Но ми е толкова любопитно.

21.   Black Sabbath , ако знаеш колко скрити послания и сатанизъм има в рок музиката! Аз примерно се кефя на Куин, и скоро попаднах на това https://www.youtube.com/watch?v=zrIzs6v1HOA
Предполагам има и за Блек Сабат, но не съм търсил.

22.   Black Sabbath е сатанински ритуал. Доказателство какво правят с младите и податливи души като момиченцето, стоящо под този псевдоним. Сигурно си мисли, че е много готино да се нарича така, само защото това име се промотира от рокаджийска група. Много рокаджии са сатанисти или най-малкото рекламират такива чрез името на групата или текстовете на песните си. Например KISS е абревиатура от "Рицари в служба на сатаната", един от членовете се нарича "Демона", но на кой ли му пука.

23.   21, чела съм, че Ози Озбърн е свързан с Илюминати, даже името му не е случайно, но това не ме спира да слушам музиката. А колко сатанизъм имам в попа, рапа и хоп хопа, не е истина... Под предпазване имах предвид да се опазим от някои облъчвания. То ако трябва да се опазим напълно от тези неща, трябва да се изолираме от цивилизацията и може би пак не е 100% сигурно.

Black Sabbath

24.   21, благодаря за линка, но ще се въздържа да го погледна за сега не заради друго, а просто защото всеки път, който чета или гледам такива работи, ги приемам зле, понякога ми е било трудно да заспя. Но все пак благодаря. Много жалко, че нещата в света стоят по подобен начин..

Black Sabbath

25.   Black Sabbath, 21 съм. Не става въпрос за изолация, а за информация. Гледай ги през деня, щом ти пречат на съня. То е като с тъмното. Когато си дете те е страх, просто защото не знаеш какво се крие там, но когато узрееш, разбираш, че всъщност те е било страх от самия страх, а не защото е имало нещо в тъмното. А на 22 благодаря за полезната нова за мен информация.

26.   Не е нужно да се изолираме, но най-малкото можем да не ги рекламираме чрез използване на подобни прякори.

27.   26, Блек Сабат са достатъчно големи и не се нуждаят от рекламиране, още повече пък моето, все пак са бащите на метъла. Не искам да си сменям псевдонима, защото го използвам от поне 5 години, а наистина харесвам музиката.

25, дори и да ги гледам през деня, пак не става. Напрежението ме държи с дни... Всичко това е толкова отвратително... Но въпросът ми беше как може да се предпазим от така наречената "неспецифична настройка".

Black Sabbath

28.   25 съм. Можеш да се предпазиш като се информираш. Защото когато си информирана можеш да забелязваш символите, и да не се поддаваш на манипулацията.

29.   Започнах да слушам метъл '85. Хелоуин. Още от тогава съм промит. Но не е в метъла проблема. Обикновено хората, които слушат метъл са малко или много малтретирани когато са били малки. Самото малтретиране в първите 7 години, както и в експериментите на Менгеле се отключват чакрите до 4та. Тези, метълите де, имат чувството че всички други себеподобни около тях са някак си повече "хора". Поне аз така съм се чувствал цял живот. Винаги съм бил между тези които са тормозени, бедни, невзрачни и безхарактерни хора и тези които тормозят, идват от богати семейства, суетни са, разглезени, гейове и тн. Разбирал съм и едните и другите. Защото ако трябва да вникнем в същността на човека се вижда че зад всяка егоистична маска се крие причина за поведението. Наречете го психология, наречете го будизъм и безкрайното състрадание, но всичко си е причинно- следствена връзка така или иначе.
И така, Черна Съботничке, чети наред, не се притеснявай. Тя истината лъсва винги. Доктор Стрейндж, Ассесин Криид и много други са просто утечки(leaks). Има и обратни сили, не си сама! Но все пак винаги помни, че истината е в средата, някъде между ин и ян.

30.   29, когато Менгеле е правил експерименти, метъл и метъли не е имало. Аз никога не съм била невзрачна или малтретирана, бедна, егоист, както и повечето метъли, които познавам, даже някои бяха атрактивни, популярни и харесвани. Да, обиди е имало към мен, но причината е в самата мен, а не в музиката. Музиката и тези неща, за които говориш, нямат нищо общо, а какво отношение ще имат околните към теб, зависи основно, да не кажа, изцяло от теб.

Black Sabbath

31.   BS - явно е какво отношение си си създала по форумите. Съвети не приемаш - само твоето мнение е най-меродавно и не пропускаш да го повториш поне 10 пъти в една тема. Дразнеща си.

Айде да ни освободиш от присъствитето си и да почнеш да пишеш тук пак, когато пораснеш.

32.   31, и такива индивиди като теб, които заповядват на другите, също са дразнещи. Сайтът е за всички, а не за този, който не те дразни и светът не се върти около теб, за да си позволяваш подобни заповеди. Доста незряло поведение и глупаво поведение, впрочем. Съвети приемам, обикновено когато поискам, а ако ти ще ми даваш такива, то определено предпочитам да ги задържиш за себе си.

Black Sabbath

33.   Чета как някои хора не вярват, че имало такъв експеримент и реагират подигравателно. Има и видеа в интернет от съдебни процеси във връзка с този проект. Разтърсете се и вижте. След тези съдебни процеси проекта минава на още по-дълбоко ниво и обхваща шоубизнеса в Америка. Дисни е една от корпорациите която стои зад този проект. Прочете и за д/р. Юън Камерън един от главните действащи лица.

34.   Незряла си, дете, и само лаеш. Явно си от онези мазохисти, които постоянно се врат там, където не са желани. Ако така си решила да живееш живота си - прав ти път.

35.   Тая БС много насериозно се взема тука, на всяка манджа мерудия. Типичната комплексирана женка, много говори-нищо не казва.
Да се върнем на темата, щото последните няколко поста са плява.

Възможно ли е според вас да правят матраците от специални материали, че да изпадат в резонанс с ЕФЛ вълните? Има един матрак в къщи, върху който много сънувам и сънищата ми са много живи. Винаги се събуждам посред нощ. Сменял съм го с друг няколко пъти, винаги на този се получава.

36.   34, не лая, започнах нормален разговор с нормален въпрос, а бях нападната и така и никой не ми отговори на въпроса подобаващо. Половината потребители сте такива, нападате и обиждате, имате се за много зрели, а всъщност вие сте комплексираните, но нямате очите да се погледнете, нито доблестта да признаете, че грешите. Аз поне бях на 15- 17 впоследствие се осъзнах, но вие не, а масово сте над 20- 25, че дори и над 30. Голямата зрялост, голямото чудо...
Няма да спра да влизам тук, просто защото не теб ти харесва присъствието ми. Зрял човек няма нужда от подобно разяснение..

35, някои хора се приемаме на сериозно, други като теб не. Това, че на теб не ти достига, за да разбереш какво говоря, си е твой проблем. Няма нужда да казвам колко комплексиран си ти, личи ти по злобният изказ.

Black Sabbath