Споделена история от Други

Ще ми помогнете ли с избора?
Здравейте! Знам, че тук пишат повече хора с лични драми и проблеми, далеч по-сериозни от това, което ще ви питам, но реших да задам въпрос и тук, защото честно казано не мога да взимам решение.
Та, ще си взимам нов телефон, защото моя е много стар вече, а и имам събрани пари. Избрала съм бюджетни според мен варианти, защото отново ще се сменя след 3-4 години.
Ако имате някакъв опит или сте запознати ще се радвам да ми кажете кой телефон според вас е най-добрият вариант.
Samsung Galaxy J4+
Samsung Galaxy J6+
Samsung Galaxy J6
В краен случай бих взел и Xiaomi, Honor, Huawei
Благодаря!

Коментари

1.   Вземи си Айфон 7

2.   Samsung Galaxy J6 plus (2018)

3.   Аз съм голяма фенка на Xiaomi. Получаваш много за малко пари.

4.   Samsung не им издържа много батерията.

Аз ползвам от 4 години Xiaomi и съм много доволна.

5.   Аз бих заложил на S-серията, макар и втора ръка в отлично състояние! Ще останеш много по доволен и пак ще можеш да го ползваш 3-4 години!

6.   От 2 години ползвам Xiaomi и съм много доволна. С години страдах от бързо падащата батерия. Преди ползвах HTC и го зареждах по 3 пъти на ден. Телефона трябва да ти служи, а не ти на него. Взех си Xiaomi с 4000mah и съм много доволна. Две години по-късно препоръчах на баща ми да си вземе същата марка, но новия модел, а на приятеля си направо му го подарих, защото той страдаше от липсата на батерия много, понеже постоянно ползва телефона и съответно постоянно го зареждаше, което не си е работа. Имат много памет и хубави процесори. Говоря за телефони Xiaomi между 300 и 500 лв., повече не ми се дава за телефон. И все пак, зависи ти какво точно търсиш. Аз лично, нито един от тези самсунги не бих си взела :) Успех!

7.   Благодаря за съвети.. Много ме объркахте, хаха, много трудно взимам решения.. Но, наистна, вече имам и Xiaomi като алтернатива. Аз лично не го използвам нон-стоп, според вас 3300 милиампера малко ли е? Относно Айфон 7.. Според мен с тези пари можеш да си купиш много повече неща..