Споделена история от Други

Объркана съм...
Здравейте, моля редактора да одобри историята ми! Нужда я се от съвет, случиха ми се много неща, а съм едва на 20 години. С приятеля ми сме от 5 години заедно той е от София аз от Варна с него се виждаме 3-4 пъти в година по 1 седмица ако не и повече. Много пъти ме е лъгал и повтарял една и съща грешка досега не знам да ми е изневерявал... Но направи една мизерия, която още повече ме накара да му нямам доверие... Знам сега ще кажете ''защо не сте разделени още''ами опитвала съм се да се разделя с него 100 пъти, но 2 дена след това не можем един без друг... Ние се допълваме имаме толкова различия, но никога не са ни пречили.. Проблема е там, че ние постоянно се караме аз съм станала много емоционална и един вид понякога откачам, защото той ми лази по нервите. Не знам как да постъпя, защото живота си без него не си представям... Живея с баба ми, която много обича да ме контролира задушава ме... Не знае за моя приятел, защото много обича да се налага и да влиза в личното пространство и не за сега няма как да се изнеса... Завърших 2017 година но ходих на курсове и 1 година не работих до май месец 2018 и сега си търся постоянно работа и ми се натяква, че ме издържат един вид. Но който и да познавам на моята възраст и той си търси работа къде ли не пускам св, но нямат интерес... Вече започвам да се депресирам, че съм некадърна и че ще си остана цял живот без работа искам реализация да се уча да сбъдвам мечтите си... Съжалявам, че се отнесох, но до моя приятел има много лошо качество, че слуша техните по -голям е от мен с 2-3 години. Знам, че е хубаво от време на време да се слушат родителите, но той прекалява те го манипулират той си има задължения, а те го заплашават и той трябва да им ходи по свирката. Карахме се и за това... Не знам как да ме разбере може би това е края или не? Той не е от тези, който са романтични казват ти къде са аз трябва разпит да му водя и той е все недоволен и ми казва ''чао''. Моля без обиди искам да знам какво вие мислите.. Защото обичам този човек, но за сега прекратих отношения. От днес е блокиран за да не може да ми пише и звъни... Но имам лошо чувство, че той ще купонясва и ще се събира с неговите бивши съученички.... Едната го харесваше и ми говореше против него за да го оставя, но беше преди 2 години, а сега не се знае може при всяка възможност тя да му се лепне... Макар че знам неговия тип и тя не е привлекателно по нищо...

Коментари

1.   Уау, ще имам честта да напиша първия коментар :D През цялото време докато четях се чудех има ли смисъл да пиша коментар, но като видях че никой не те е отразил, реших поне аз да изкажа мнение. Има един основен проблем в историята ти и това е че няма връзка между следните обстоятелства:
- от 5 години сте заедно
- ти живееш с баба ти, но не си й казала за връзката си
- ти си от Варна той от София и се виждате по 3 пъти годишно
Това не е връзка! Свикнала си с това да си пишете и звъните, но ти препоръчвам да откриеш човек, който ще е до теб и физически и ще ти дава това, от което имаш нужда. Недей да страдаш по такива детски любови. Ще ти мине и то много бързо!
Успех!