Споделена история от Други

Още една серия на "Досиетата Х" за особени паранормални явления
Запознахме се в сайт за запознанства. Там се беше представил ерген и с 5 год. по-млад. Единственото вярно нещо, което каза е, че е нотариус: и тоя му социален статус го кара да се изживява едва ли не като Господ. Както винаги отначало мил и любезен, докато не почнаха капризите от всякакво естество.

Оказа се, че има 3 деца от три различни жени и безброй любовници. Но аз като съм влюбена и си губя акъла, та се съгласих да си направим дете, та и понеже не съм в първа младост още повече му пренебрегвах недостатъците.

Понеже аз съм със сини очи и черна коса, та той каза, че искал момченце със сини очи, и едни такива мили думи. Направихме детето, но да не мислите, че се е отнасял с мен като с бременна - след 12-часов раб. ден като се върна от работа, ме кара да го разтривам и в най-голямата виелица му се приял сладолед и да ходя да му купя, ще кажеш,че той ще ражда.

Не трябва да му се противоречи за нищо, всички желания да се изпълняват с усмивка и т.н. Като излезе от банята и кажа, че незнам къде си е оставил джапанките, казва, че трябва веднага да ги намеря, защото той съквартирантка не искал. Въобще иска слугиня.

И разбира се, направих спонтанен аборт. През нощта, в която абортирах, той си уговаряше среща със следващата си любовница, която сега е също бременна от него. Първата си жена ми казваше как я е бил докато е била бременна, щото и тя така не го била слушала и скоро (понеже запазихме отношения на познати) ми каза, че последната бременна също я опухал с една възглавница по главата, защото нещо му говорела и го била предизвикала.

С удоволствие ми е разказвал, коя как след време я изгонил, щото не се държала добре с него или щото се поостригала, или щото някоя забележка му направила, или се опитвала да мисли повече от него.... Въобще е някакъв психиатричен феномен.

Имам чувството, че като се е родил и на 40-я ден като са отишли орисниците при него, са го орисали много жени да тичат след него, макар и той да се държи супер гадно и неуважително с тях.

Има една камара снимки на жени в телефона си, и с някой е добре, на други сърдит (щото така му отърва) и те му пишат, че го обичат и да не им се сърди, и че вече не можели да се хранят и да спят, щото ги е отблъснал. Въобще шантава работа. И той уж му е гадно и на него, ама имам чувството, че изпитва някакъв душевен комфорт, че ги е докарал до това положение.

Ама той си има уловка - отначало обичлив, мил, сърдечен, подаръчета... А като го опознах, всъщност нито едно нещо не прави добре - и най-важното в леглото въобще не е активен, бих казала лош любовник. Не толкова от не можене, колкото от мързел.

Изключително мързелив и лентяй, ако има кой да ходи заради него и до тоалетната, ще е много добре. Нито яденето му е като ядене - тъпче всичко безразборно и казва, че той е мъж и не е необходимо да е слаб, яде легнал в леглото (щото го мързи да седне пред масата) със замотана тениска на главата, защото е зиморничав и все му е студено. И докато яде трябва да ходя все до кухнята я за сол, я за още хляб... Като не му трябвам вече, ме целуне два пъти и казва да си отивам в моята стая, че ще спи. Нито облеклото му е свястно - абсолютно неглиже и тук-там с по някоя дупка. Лош шофьор е. И въпреки всичко има някакъв чар и излъчване и жените яко налапват въдицата, но нито една не е останала да живее при него от всичките, които имат деца и дето нямат от него.

Все казва, че ще търси такава дето да го цени, всъщност да се върти на пета: да отгатва какво му се яде и колко градуса да е топло точно яденето като му го поднася, краставицата да е нарязана на квадратчета, а не на триъгълници, домата задължително на шест, иначе ще й се налюпи всичко това на главата.

Като си иде отнякъде да бъде посрещнат с мили думи, па макар и това да е било от поредната среща с друга жена. Да му се светне лампата, да се изгаси, телевизора да се нагласи след определено време да се изключи.

Ако всичко е свършено както го иска: "Мило, ти си много добра, обичам те..." Но в следващия миг, ако неволно направиш нещо дето не му харесва следват думи като овца, патка, мърша.. Мисля, че от всичко това може да се направи още една серия на "Досиетата Х" за особени паранормални явления.

Коментари

1.   Миличка, къде намери тоя боклук. Прояви себеуважение и го разкарай тоя търтей. Огледай се, светът е пълен с истински мъже.

Ж32

2.   Абе жена ти си болна!

3.   Що излизаш с изроди? Да не те е вързал някой Хубавице???

5.   Мерси за споделената история:), хубава историйка, да знаем кви хора съществуват, попадала съм на такъв:)
Абсолютни вампири са тия индивиди! Надявам се си избягала от тоя вампир:)
Наистина тоя е трагичен, жалка картинка, неговите изисквания са невъзможни, хахаха егати смешкото, живее в някакъв нереален Свят :Д Съжалявам го, нека му се смеят хората! Горкия, не знае в кой свят живее:DDD

6.   Тази история съм я чела преди месеци в един друг сайт :))) Защо отново се появява??? Много странно. Ако е истина... мила, ти не си наред да търпиш подобно отношение. Жените като теб сами са си виновни, защото ако няма кой да търпи такъв идиот той може да се чукне в главата, а и като няма кой да му угажда на безумните капризи едва ли така ще се държи. И още нещо към всички дами, коити търсят "идеалния" в сайтове за запознанства - там няма такива, така че по-добре се огледайте наоколо вместо да се ровите в сайтове, където повечето са психари, една част са комплексари, а останалите просто са обвързани и търсят как да си убиват времето, а при повече късмет да си намерят и добра любовница, която да лъжат и моткат.

7.   Евала на тоя мъж.

8.   НАПЪЛНО СЪГЛАСНА С НОМЕР 7, ЩОМ ИМА ТАКИВА, КОИТО ДА ВЪРТИ!!!

9.   Ти си си виновна малката щом си останала с него още като знаеш, че има 3 преди теб с дете всяка. Дойде ли ти акъла в главата. Благодари се, че си абортирала.

10.   Ееее, стига сте се карали на жената!!!! То човек като се влюби и обича не винаги се контролира и лошите навици и черти от характера не се забелязват. Като спре да обича и всичко изведньж му се изяснява. Всички сме имали една такава "зарибявка" в живота си и сме тьрпели кой повече кой по-малко такьв тип хора.

А за сайтовете за запознанства сьм категорично сьс 6. Оглеждайте се около себе си повече. За да стигне до сайт нещо не е наред.

11.   Съгласна с номер 6, хората в интернет пространството са абсолютни мижитурки, търсете истинските мъже и жени навън!!!

12.   Жената не е виновна!!! И аз имах такъв...

13.   Ти мила самоуважение нямаш ли? Я се стегни. Такива мухльовци дори не заслужават да пишеш за тях.

14.   Знаете ли, понякога любовта е сляпа. Аз също съм се зблъсквала със такъв индивид. Цели 3 години живях с него, не винаги е бил такъв, но последната година беше кошмар. И вyпреки всичко твърдеше, че ме обича до болка (още го твърди) и знаете ли не мога да си го обиасниа, от 6 години не сме заедно, но все още ме полазват сладникави тръпки когато го видя. Знам, че е тъпо, че съм се отървала от него с много усилия и постоянство, но този човек си остава първата ми любов. Историята ми не е абсолютно същата (защото моя индивид може с месеци да е много мил), но повярваи ми мила, трибва ти много сила, за да отстояваш себе си и много хора, които да те подкрепят, за да се отървеш от твоч ИНДИВИД.

15.   Голяма патка си да знаеш, че и дете си се навила да му родиш.Но Господ си знае работата, преценил е че му стигат толкова. Той ще задмине и Коко Динев бе...

16.   Хмм все едно чета за един бивш съсед или може би е той или просто е съвпадение но наистина е за досиетата Х