Споделена история от Други

Проблем с сметката ми
Здравейте Хора. Днес реших да дам парички малко за една игра, но се бъгна. Въпроса е в това, че днес исках да купя едни пари в играта, които се вземат с левове. Проблема е, че днес дадох незнайно как 100лв за играта по погрешка. Въпроса е, че тези 100лв не ги отчита, като дадени за нещо, но все пак ми ги отмъкнаха от сметката ми в банката. Въпросът ми е как невъзможно и как да си върна тези 100лв?

Тоест представете си го по следния начин, ако не разбирате моята ситуация.

Давате в магазин 50 лв примерно, но нищо не получавате. Е, такъв е моя случай.

Въпроса е какво става. Всички стана от "простовия отпечатък". При покупка на нещо съм задал на Гугъл Плей да мк иска пръстов отпечатък. Е, днес така стана, че не ми отчете пръстови отпечатък и така натиснах сензора и накрая като даде грешка, че не ми разпознава пръста ми искаше парола. Въведох я и после нищо не получих в играта и гледам взели ми дефакто 100лв щото съм направил два пъти покупка в игра за 50лв, а то не е така, защото не можах да купя нищо заради проблема с сензора за пръстов отпечатък.

Моля, кажете има ли начин да се направи нещо или не.

Коментари

1.   Нищо не разбрах

2.   Може да се направи нещо, да. А именно: Да си вземеш поука и да внимаваш в интернет, за да не ставаш жертва на подобни измами повече.
Съчинението ти е за нобелова награда. И най-великите писатели едва ли могат да съчинят подобни неграмотни тъпотии, признавам го.

Все пак: Предполагам плащаш с карта. Банката би трябвало да изисква някаква авторизация за онлайн плащания в Интернет. Опитай да рекламираш транзакцията чрез банката.

3.   С андроид или мак си?
Със сигурност е направено плащане, след като от сметката ти липсват пари, но след като я няма играта, пиши до производителя, влез си в пощата, би трябвало да имаш мейл с инструкции за покупката... Супер сбъркано.

4.   Човек, достатъчно глупав да даде 50лв. за игра на телефона заслужава и да го излъжат.

5.   Виж от имейла, дето си получил на пощата дали можеш да попълниш нещо за връщане или да се свържеш със собственика на играта. Доскоро не връщаха пари, но имат някаква промяна в политиката.