Споделена история от Други

Sarms или GHRP - моля за мнение (фитнес)?
Здравейте!

Тренирам от скоро и така да се каже се запалих и искам (ако е възможно) по-здравословен начин и ако не ме разубедите разбира се, бързи резултати (ММ). И пиша тук, понеже няма кой да питам.

Стероидите са много опасни. Сармсовете се водят техни заместители с минимални странични ефекти. GHRP 2, 6 са хормони, които се инжектират - хормон на разтежа. Звучи привлекателно - бързи мускули без странични ефекти, за около 400-500 лв на цикъл (3месечен)

Търсих инфо в нета, но така и не успях да намеря достатъчно. Моля, всеки, който знае повече по темата да сподели. Дали някой е ползвал сармсове или хормона и знае нещо повече. Благодаря :)

Коментари

1.   Имаш късмет, аз разбирам по-темата. Първо трябва да разбереш, че работата не става бързо. Ако искаш да имаш добри резултати трябва да се научиш как да тренираш и да се храниш оптимално, тези два фактора са много, много важни и имат много тънкости, те са много по-важни и ефективни от стероиди или сармс. Казвам ти истината като ми е ясно, че ти смяташ тези средства за вълшебни, за някаква тайна, хитринка, която ще те направи такъв какъвто искаш да бъдеш, но уви нещата не седят така иначе почти всеки щеше да ги взима за три месеца и щеше да е пълно със супер модели като от фитнес списания. Сармовете още са много нови и няма достатъчно изследвания върху тях. Хормона е скъп и помага по-скоро за загуба на телесни мазнини отколкото за нещо друго. Стероидите, които се продават нелегално много често са ментета. Ако искаш моя съвет, той е да се научиш да тренираш и храниш, експериментирай с различни диети и тренировъчни програми, по-натам ако искаш си вземи един креатин монохидрат - хранителна добавка, която ти дава повече енергия и това е което ти трябва. За стабилни резултати трябват знания, навици и време, не става за три месеца. Тялото ти е такова каквото е в момента и може да започне да се променя малко по-малко, стъпка по-стъпка, не става за един ден.

2.   Няколко неверни твърдения...
"Стероидите са много опасни". Някои са опасни, други не съвсем, някой са метилирани, други не. Тестостеронът и естрогенът са стероиди, и са естествено присъстващи в метаболизма на всеки(освен може би жени след менопауза). Те опасни ли са? Очевидно зависи от количеството...

GHRP-2, GHRP-6 не са хормони, а синтетични пептиди, които стимулират отделянето на ендогенен хормон на растежа.

Някои Сарм-ове са ефективни, но не са впечатляващи.

Като цяло, послушай съветите на №1, научи се да се храниш и тренираш правилно. След това постоянство и само постоянство