Споделена история от Други

Купонджийките...
Здравейте, искам да ви попитам следното, защо мъжете смятат жените и момичетата, които умеят да се забавляват за лесни? Имам наблюдения, когато излизаме по заведения, дискотеки и всякакви места за забава, че мъжете се лепват веднага, за дамите, които танцуват повече и са така да кажа на вихъра на вълната и им отправят разни предложения... :)? Това, че една жена се раздава и умее да се забавлява лесно достъпна ли я прави или просто привлича вниманието на мъжете? Ще се радвам да видя какво мислите. Лек и успешен ден на всички. :)

Коментари

1.   Не, не я прави задължително лесна, а такава с позитивен и лек характер. Както сама казваш - става център на внимание.

Иначе лесни жени има измежду купонджийките, но и измежду супер скромните и привидно кротки жени, които само си седят тихичко и мълчаливо - я защото са по-срамежливи, нещо депресирани, или принципно просто ги е срам да показват себе си пред повечко хора, не могат да са готини и забавни и си го знаят, затова си и траят.

Жени всякакви за мъже всякакви ;-)

Ако ти си от купонджийките не се отставяй разни завистливи комплексарки да ти набиват комплекси за това, че обичаш да се забавляваш по-демонстративно и получаваш повечко мъжко внимание, но и внимавай с алкохола и разни други нещица, че да не станеш за резил - така най-малко ще дадеш идеален повод на завистливките да тържествуват над твоето падение.
Watch out and be smart!

2.   Аз обичам хора, които се забавляват на макс. Не мисля, че танцуващите жени са лесни, но някак си не ми идва от вътре да свалям жени цъкащи си на телефона, като са на партито.

3.   Изразите "лесна" и други подобни са създадени от и за успокиение на комплексарите, без значение мъжки изостанали неможковци или грозновати женски.

4.   Ти що не си на вихъра на вълната у вас тогава? Ето виждаш ли, излязла си да обираш внимание. И защо изобщо си помисли, че тия дето са в центъра на дансинга не умеят да се забавляват?

Знаеш ли държанието ти е курвенско и веднага ще ти кажа защо. Я си помисли , че предложенията идваха само от мъже ,които харесваш? Нямаше да се оплакваш тука нали?
Ето...не е до това че получаваш предложения , а до това че мъжете които го правят не са ти по вкуса. Съжалявам, че те разкрих ,сама си го търсеше.

5.   Прави я пияна според тях. Хаха

6.   Ти още ли ходиш по дискотеки бабо, такива стари като теб пущат ли ги там, където само младежи ходят? Сега да не вземеш да кажеш, че си 19 годишна и студентка! Ти от тези на вихъра на вълната ли си и към теб ли отправят разни предложения. Как ходиш на дискотека пеша или с най-новата си кола, мерцедес. Радвай се, че още можеш да дишаш.

7.   По такива места не ходят сериозни хора, а дори и да се объркат и да отидат, те не се чувстват в свои води и не се "раздават", а чакат вечерта да мине и да се приберат. Затова тези, които са елементарни и лесни и се раздават, попадат в радара на мъжете и те се лепват за тях. Щом тя танцува и се кефи, значи е благоразположена и положително настроена и той отива при нея, понеже има шанс. Това е.
Никога не са ме влечали такива места. Ходих на бар около 5-6 пъти като бях на 20г и не ми беше любимо. Предпочитам кино, ресторант, екскурзия, разходка в парк, със семейството, вече съм и на 30г, не съм тийнейджърка, но и не ми липсва. Никога не съм имала нужда и ми се повръща от такива места. Не случайно има и израз, че жена по такива места не се търси. А и леките жени, които само купонясват и нищо сериозно не искат в живота, ходят предимно там. Има и изключения, но са малко.

9.   Това място е за боклуци, идиоти с психика и интелектуален багаж на овце, ако си един от тях, няма да приемеш иначе безупречното и откровено обяснение.

10.   Аз обожавам да ходя на места, на които се танцува, а съм на 35 - убийте ме с камъни сега :) Лесна не съм в никакъв случай (абсолютно никога и никой не ми се е лепил, да не говорим за нещо по-интимно след това), просто ме зарежда времето, в което наистина се чувстваш лекомислен и безгрижен :) Ходя максимум 1-2 пъти годишно, за протокола. Определено не се чувствам "на възраст", повече ме притеснява моментът, в който ще започна да танцувам само вкъщи и ще ме радва отражението на танцуващата ми фигура на стената. Това ще е наистина тъжно.

Между другото, в някои страни няма никакви скрупули по отношение на т. н. възраст и всички се забавляват до старини (справка: Щурите съседи, испански сериал), само в нашата татковина е срамно да обичаш живота и да му се наслаждаваш на всяка една възраст.

11.   Боже, колко злобни и омразни са някой от хората.... хубава работа ама българска както са казали хората. Жената просто спиделя. Някъде да пише, че е за нея? Пише, че, , има наблюдения, когато излизат”, а не, , аз се раздавам като бясна кучка по дискотеките”. Запомнете едно омразата и злобата не прощават на никого. Жалки сте!! ;)
~ Merindas34

12.   А какъв е смисълът на танца, според тебе? Какво подсъзнателно послание изпраща той? Защо не си "танцуват" и не се "вихрят" самички в къщи, ами ходят по дискотеките?

От тук-нататък - това, че не са "лесни", означава просто, че се правят на интересни, или ако не си дават сметка какво правят - отсяват по-търпеливите измежду мъжките екземпляри.

13.   Номер 10, типична жена навлизаща в критическата, сапунките определят живота и. Просто... много жалък индивид си.

14.   Напълно подкрепям номер 10. Аз също съм купонджийка и винаги съм била. По-възрастна съм от нея, дискотеките са в миналото, защото музиката не ми допада, а и средата е в друга възрастова група, но това не означава, че с приятелите ми не се забавляваме. Точно обратното! Клубове с музика по наш вкус (всички сме рокаджии), партита, на които задължително се танцува, общо взето не помня купон, на който да не се е танцувало до сутринта. Аз на вилата имам цяла колекция дискове точно за маймунски танци до откат. Когато съм ходила на рождени дни на родителите ми, те правят същото заедно с гостите си (всички са над 70 години). На сватбата ми имаше една роднина, която се хвана на хорото с патерици, с което затъмни баба ми, която се нареди и тя с бастуна си. А в студентските години какво беше в общежитието.... Само ще кажа, че имах колеги кубинци и работата е ясна! После, като започнах работа, и вече имах парички, дойде ред на дискотеките; после на морските ваканции с една постоянна компания от 20-ина човека, хората ни се чудеха как изобщо издържаме физически. Сега със съпруга ми много често си танцуваме двамата у дома, ако имаме настроение. Лошото е, че понякога го правим и в градината. Сигурно някой, ако ни види, ще ни помисли за луди, но на нас си ни е добре.