Споделена история от Други

Как трябва да изглежда едно младо момиче?
Как трябва да изглежда едно момиче, за да се хареса на едно момче?
Ще се радвам, ако и момчета коментират.

Коментари

1.   Секси

2.   Повърхностен въпрос, затова и отговарям повърхностно.
Да изглежда както е модерно в момента.

3.   Връщам се (номер 2 съм), защото отговорът ми е безотговорен и индиректно ти казвам да приличаш на карикатура.
Виждаш разни ”певици” и плеймейтки на какво приличат с тия големи задници, цици и устни - несъразмерно и смешно, а да и рисуваните им вежди... Някои модели и изпълнители от Америка, от където подозирам е дошла тази мода - имат що-годе добър вид, въпреки ”подобренията”, но помисли с колко пари разполагат и какви хирурзи ги правят.
За жалост, мнозинството хора харесват тази визия и жени, и мъже. Забеляза ли? ”Мнозинството”, което дава надежда на хората, които се харесват естествени и тези, които харесват естествени хора. Бъди естествена като визия и поведение. Разбира се, не е само това, но... какво да ти кажа, начало е.

4.   За да те хареса някой просто бъди себе си и готово.

5.   Да е готина мацка :). С хубаво лице и тяло.

М20

6.   Едно младо момиче трябва да изглежда така, както на него му харесва.
м35

7.   Не може да се хареваш на всички момчета. Бъди вярна на себе си и изгеждай така както на тебе ти харесва.

8.   Както иска. Не както трябва. ;) Че ако питаш бедните, злобни и грозновати комплексари по нашите ганьовски ширини- с бурка, покрита от главата до петите и смачкана от унижение къде от смърдящо ганьовче, къде от грозновата и простовата ганьовка.

9.   Нормално? Обличай се така, както ти харесва. Гледай винаги да си чиста, дрехите ти да са изгладени и да миришеш приятно. Някои мъже харесват жени с къси поли и дълбоки деколтета, а на други им допадат кецове и потник. Няма правилна формула да впечатлиш някого с вида ти. Ако ще се гримираш, гледай да е в рамките на нормалното, а не сякаш си си слагала мазилка на лицето, това е почти закон. Няма по-гадно усещане от това да пипнеш нечие лице и по ръката ти да остане един слой нещо си.

10.   Ами всеки мъж си има свой си личен вкус, поради това въпросът ти е леко безсмислен.

11.   Напиши във интернет sooviin38.

12.   Според мен няма универсален начин как да се държи или да изглежда... Смисъл може да си супер секси, супер забавна, яка и т. н.. и въпросното момче пак да те харесва само като приятелка... Може да си си най обикновено момиче и момчето да се влюби в теб...
Колкото и клиширано да звучи ще ти кажа просто да бъдеш себе си.. Защото ако бях момче никога нямаше да си падна по момиче, което се прави на нещо което не е... Просто говори с това момче, на което искаш да се харесаш. Защото е вероятно то също да те харесва и то такава каквато си, а ти да искаш да се променяш, което би било безсмислено..
Надявам се да съм ти помогнала

13.   Да е себе си. Да не се опитва да се променя, за да се впише в представите на този или онзи за идеалната жена. Да не се оставя на някой да я промени, да и казва как да се облича или държи. Ако попаднеш на някой, който иска да носиш непривични за теб дрехи, да имаш такава коса, да се държиш по начин, неприсъщ за теб- нямаш работа при такъв човек. Трябва да те приеме такава, каквато си, в всичките ти странности, добри и лоши страни. Няма универсална формула, просто трябва да си себе си. Да не се страхуваш да се отпуснеш, да имаш чувство за хумор. Трябва да го изслушваш, съветваш, да умееш да си добър слушател. Да проявяваш загриженост, да го караш да се чувства добре с теб. Това мисля, че много повече би спечелило който и да е мъж, отколкото късата рокля и дълбокото деколте. Може и да си много красива с модерни дрехи, наконтена, но ако я няма химията, нищо не се получава. Външният вид грабва, но с вътрешният се гради връзка.

14.   Би трябвало да е колкото се може по-естествена, защото, когато е млада е още красива и не и трябва много грим.
Проблема е че в България има изкривена представа за красота. Ако си с хилоронови устни, силиконови цици, татуирани вежди, екстеншъни, лек тен, някои и друг татус, маникюр, грим и кифленски дрехи ке те спират по улиците да ти искат фб-то или телефона. Ако си естествена като минеш покрай шкембести 20-25 годишни момчета на улицата може да чуеш коментар, че си много грозна.

15.   М38

Въпроса на автора не е особено адекватен. Но отговора на но. 12 изчерпа всичко.
Има на една поговорка "по добре да имаш неколцина приятели, ама истински"
Не е необходимо да те харесва целия свят. В това число и момчето под въпрос. Опитай се обаче да го опознаеш, за да разбереш колко той е повърхностен. Ако е, няма смисъл да съжаляваш че не е положил усилия да те опознае.

16.   И по всякакъв начин да изглеждаш, това не е гаранция човек да остане цял живот сам, без любов и да бъде умрял в самота. Това е.

17.   Младостта дава свобода.
Едно младо момиче може да изглежда както си пожелае.
Колкото по-голяма става после, толкова повече трябва да се съобразява, дори да изглежда перфектно.

18.   Ако на всяка цена искаш да привличаш, намери свой уникален стил. Разграничи се от това, което е модерно в момента. Всички ходят със съдрани дънки - ти обаче носиш копринени рокли, например. Модни са обувките с платформи - значи изобщо не присъстват в гардероба ти. Остави си косата в естествения цвят, при младо момиче всичко друго стои неестествено и състарява. Принципът тук е, че модерно е добре забравеното старо. Стилът ти тряба да съответства на личността ти. Ако си бунтарка, рок-визията би ти отивала; ако си романтичка - нещо по-женствено като облекло и маниери. Но това тябва да си ТИ, да изразяваш собствената си личност. Няма нищо по-привлекателно за мъжете от жена, която се чувства добре в кожата си. Нали знаеш колко смешно изглеждат жени, които не са свикнали да носят обувки с висок ток, и стъпват с тях като в паници и колко секси е походката на онези, които се чувстват удобно с токчета. Стилът е на първо място удобство.