Споделена история от Други

Когато нищо не върви...
Здравейте, реших и аз да се включа, просто защото имам чувството че ще експлоадирам.. И така накратко : Баща ми почина миналата година. Бяхме много близки.. Ужасно много ми липсва.. Не минава ден, в който да не мисля за него.. Остави ми огромен шестцифрен кредит.. Имаме бизнес, който върви горе - долу.. но ни е ужасно трудно с майка ми.. Едва се справяме.. Постоянно работим. Дори не ми остава време да обръщам достатъчно внимание на детенцето си.. Стреса и напрежението са огромни.. Решихме да се откажем и предстои да загубим всичко най-вероятно... Просто е адски трудно.. и едва смогваме, буквално.. Не стига това, но и мъжът ми обича да пие.. Не работи.. Напоследък взима пари на заем постоянно.. Както сами може да се досетите много отдавна и личните ни отношения не са ОК.. Постоянно е нервен и се оплаква.. Това допълнително страшно много ме напряга.. просто нямам никаква упора от никъде (не говоря за финансова само) Живота ми се преобърна на 360 градуса. Занемарих се отвсякъде. Дори няма с кого е така просто да поговоря. Единствено детенцето ми дава сила, но честно казано е адски трудно да се правя че всичко е наред. Дори не мога да спя.. Не помня от кога не съм спала нормално цяла нощ.. Сякаш живота ми се превърна в кръговрат на ужасите, от който не мога да се измъкна.. Благодаря на всички, които отделиха време да прочетат.. просто имах огромна нужда да споделя..

Коментари

1.   Изглежда наистина ти е трудно, но както и сама написа, заради детенцето ти... колкото и да е трудно, можете да се справите, просто бъдете заедно. Знам че е лесно отстрани, но и знам че някак можеш/можете да се справите. Информирай ни и занапред какво се случва, ако ти е възможно.

3.   За какво й е на една жена неработещ мъж. За да бъде и жената, и мъжа в семейството ли!? В какъв кръговрат сте попаднала

4.   Разбирам те напълно. Макар да не съм в точно същата ситуация, аз често също се чувствам така. Остани силна! В такива моменти Животът те подлага на изпитание! Не е случайно, че ти се струпват всички неща наведнъж! Убедена съм, че вътре в себе си знаеш, че притежаваш ресурса (и психическия и емоционалния) да се справиш с всички тези трудности! Изправи се, изтърси се от калта и продължи напред с гордо вдигната глава!
Възхищавам се на желанието ти да потърсиш подкрепа! Много хора сме като теб, но всеки трябва да посрещне съдбата си сам! Сега е момента да покажеш своята сила и устойчивост - или ще излезеш от ситуацията преобразена, обновена или просто ще затъваш още! Запомни - нямаш среден вариант!

Успех!