Споделена история от Други

Какво правите, когато ви е скучно?
Здравейте, искам да попитам за съвет относно скучна работа, предстои ми да започна работа, която е елементарна и просто трябва да наблюдавам разни неща.. Имам чуството, че ще изперкам.. Това не е за мен защото аз съм супер динамичен, но така или иначе съм принуден и ще трябва да я започна. Това, което съм решил да правя е да уча английски и да си чета разни неща от джобовете, но и това ще ми писне.. Какво бихте ме посъветвали?

Коментари

1.   Звучи ми като работа - мечта ! :)

2.   Като ти писне английския започвай друг език - немски, френски, китайски... Все ще са ти от полза занапред ;)

3.   И аз имам подобна работа. Аз влизам в този сайт, клюки.бг, дир.бг и в читанката чета книги, но интересните качени книги там са малко. Четох "Не без дъщеря ми", "Мемоарите на една гейша" (която не ти препоръчвам). Ти си прав,а много за това с изкрейзването, направо полудявам с това нищоправене на работата и преди работех на същото място, но друга длъжност и имах задачи и беше добре, а сега е някакъв ужас.

5.   Играй игри на телефона си или чети образователни статии в интернет.

6.   Решавай сканди ( кръстословици ). Едно време така правех, ще те заболи малко глава, но да не ти пука.

7.   Зяпай колежките. Говори с тях....

8.   И аз съм на такава работа и чета или романи или уча английски и руски :) Яко е!

10.   3 изби рибата. Прочела две книги и решила, че в една огромна библиотека като "Читанка" няма интересни книги. Ми няма да са ѝ интересни, ами - няма клюки там.
Авторе, добре си решил.

11.   Никога не ми е скучно и никога не ми е било. На 39 години съм

12.   Ми играй на компютъра щом не си зает постоянно. Онлайн Super Mario - Exploding Rabbit и Bomber at war 2 са големи красти.

13.   Е, все ще си намериш занимание. Ако имаш компютър-лесна работа, четеш си нещо в интернет, ако не са ти ограничили достъпа до определени сайтове, даже можеш и филми да гледаш, чат с приятели, Фейсбук... важното е да не ти пречи на работата, е и разбира се да не си постоянна във фейса, особено когато шефът ти е наоколо. Моята работа е подобна, понякога е супер натоварено, но има моменти, когато буквално няма нищо за правене и тогава "ръся мъдрости" тук, чета си нещо, от време на време цъкам някоя онлайн игра, даже понякога и някой филм изглеждам... читанка. нет също ми е любим сайт. Зимата когато няма много клиенти, рецепционистка в малък хотел съм, ми се е случвало и цяла книга да прочета в рамките на работния ден. Ей, така, свърша си каквото има да се върши сутринта и после като се зачета... и тя смяната минала. Човек винаги си намира нещо за правене, важното е да не ти пречи на работата. Така съм се тренирала, че и при най-малкия шум, моментално заварям сайта, който чета в момента и съм готова да обслужа клиента или да вдигна телефона. И после пак продължавам да си чета.

14.   Слушай музика и бъди чил аут. :Д

boy of light