Споделена история от Други

Харесвате ли пълни жени?
Хей! Ще гледна да съм бърза. Знам, че още ми е много рано, но вече се притеснявам. Като малка си бях дебела - 170см-84 килограма, но през лятото ми писна и... Сега съм 176-177, тежа 64-65 килограма, обаче продължават да ми се подиграват.. В този клас съм от много време, тоест бях в него през дебелия си период. Сега си имам мускули, не съм някоя супер отпусната, но... Продължават да ми се подиграват. Тааа, вие харесвате ли пълни момичета/жени като мен? Според вас имам ли шанс да си намеря гадже или все още съм твърде дебела?

Коментари

1.   Ще ти кажа защо продължават да ти се подиграват. Просто не могат да се примирят с факта, че дебелото в техните представи момиче е взело нещата в свои ръце и е постигнало много. Защото да свалиш толкова килограми си е постижение, което не на всеки се отдава. Не позволявай да те комплексират, идеална си в момента, от тук нататък най-много да развиеш анорексия. Така си си супер. По-добре не може ид а бъде. Поздравления за волята. Гадже ще си намериш, спокойно. Гарантирам ти.

3.   Вече не си дебела! Просто самата ти още не можеш да свикнеш с мисълта, че дебеличкото момиче, се е превърнало в спортна мацка! Така, че след като дори самата ти мислиш, за себе си като за дебела, как съучениците ти да мислят по по-различен начин. Първо се научи да се харесваш и да се уважаваш и тогава, с времето, като имаш самочувствие (определено има защо, браво за това, което си постигнала!) и съучениците ти ще спрат да ти се подиграват и ще видят, че вече отдавна не си дебела. Просто е въпрос на излъчване! А и разбира се, ако не си го направила до сега, купи си нови дрехи, по-възможност по-прилепнали за да подчертаеш какво прекрасно тяло си изваяла. Защото ако се държиш и се обличаш като дебело момиче, ако нямаш никакво самочувствие и сама се наричаш дебела, е няма как и другите да не мислят така. А си постигнала много и трябва да се гордееш със себе си! Постигнеш ли това, започнеш ли да се чувстваш добре в кожата си, е само въпрос на време да намериш и подходящото момче.

4.   В училищата се подиграват за много неща.
Ти със нормално тегло, така показа BMI калкулатора.
Също така има много момчета харесващи закръглени момичета. Отделно по света има и плюс сайз модели.
Ще си намериш гадже.

5.   Ти не си пълна, защо задаваш такива въпроси? Съотношението ти килограми-ръст е точно такова, каквото трябва да бъде. От този момент нататък можеш да тренираш за тонус, но не те съветвам да сваляш още (поне не много, нямаш нужда). Съучениците ти не могат да си избият твоят по-пълен образ и им е трудно да приемат, че си успяла да направиш толкова значителна промяна във външния си вид. Това е техен проблем, а не твой. Всеки човек, който тепърва се запознава с теб, ще вижда едно стегнато тяло с нормално телосложение. Надявам се и ти да виждаш същото в огледалото. С времето, искат или не, всички ще приемат промяната ти и ще спрат да говорят.
За всеки влак си има пътници. Някои мъже си падат по форми, а други по плоски кореми и стегнати мускули. Не можеш да угодиш на всички. Отне ми години да го разбера и да го приема. В живота си ще срещаш всякакви мъже и някои от тях ще те възхваляват, докато други ще ти намират дефекти. Не те съветвам да се забъркваш с мъж, който непрестанно ще ти смъква самочувствието и ще се чуди как да те убеди, че нещо не ти е наред и трябва да тренираш, да се боядисаш, да носиш само такива или онакива дрехи. Търси някой, който ще те приема. Млада си, здрава си и това е всичко нужно.

6.   Дебели са им очичките. Грижи се за тялото си, така както на теб ще ти се хареса. А чувала ли си за едра жена? Колкото и да гладуваш, структурата на костите не можеш да промениш. Не пишеш на колко години си но приличаш на 16-17. Гадже ще си намериш и то не едно. Лошото е, че като започнеш да отслабваш и гърдите също намаляват обема. На един мъж му дай разголени големи гърди и дълъг крак и е готов. Подържай формите и не се тревожи за "дебелооките".
Дядо Тошо

7.   Поработи над самочувствието си и спри да обръщаш внимание на останалите. След време те ще са смешните. Някой беше казал, че истинският успех се крие в това да се слееш с останалите и да запазиш своето аз. Самочувствието е в това да харесваш себе си , такава каквато си. Ако се харесваш такава и отстояваш позиция, ще спрат да ти се подиграват. Аз извървях този път на подигравки в училище, защото не исках постоянно нови дрехи. Когато промених визията беше късно и вече имаше лидери в класа и отношението не се промени. В университета бях лидер, но това не беше моето истинско аз. И наистина тези килограми за твоята височина не са много. Слей се с останалите и не позволявай да ти се подиграват. Или се научи да отвръщаш на удара , или не им обръщай внимание, с което няма да престанат.
Ж 28

9.   ДА!
М33

11.   Зависи дали са красиви в лице. Пълна, красива - бива. Пълна, грозна - отврат.

12.   Аз съм 176 см. и тежа 61 кг, даже мисля, че съм прекалено слаба понякога. Много си си добре.

13.   Дам, в училище се подиграват на какво ли не. Най-вече един път набедена, никога няма да спрат, независимо от всичко. В противен случай трябва да признаят че бъркат (пред себе си) а това няма да стане.
Килограмите ти са съвсем ОК. Просто не се впрягай. Училището е една джунгла, пред която трябва да преминеш и да оцелееш. После става относително по-добре. Най-малкото сменяш рязко средата и имаш шанс да направиш първо впечатление.
Така че горе главата. И не спирай да спортуваш!

14.   Вслушай се в тялото си, прави коремни преси, клякания лицеви опори. Добрия статус и силата са важни, с тях идват бодрост и толерантност към околните. Околните започват да търсят близост.

15.   Гадже да си намериш няма проблем. Може грубо да звучи, но почти няма значение каква си. Стига да пускаш, да си лесна, ще си имаш гадже.

Иначе, ако не искаш да се унижаваш, само и само да имаш гадже, то трябва да отслабнеш с ПОНЕ 10 кила. Само така ще заприличаш на нормален млад човек.

16.   Въобще да не ти пука. Минала съм през абсолютно същото. Ти си висока мацка, завиждат ти. Спортувай, грижи се за себе си и това е :) Ще видиш в университета като почнеш на чисто колко е хубаво

17.   я си пусни 600 pound life в ютюб и гледай за какво става въпрос

18.   е чак пък толерантност към околниТЕ.. :)

иначе да, другото е така, номер14

19.   64 кг. за 177 см ръст е идеално, душичка! Идеално е! Само ми ела.

20.   Да - харесвам. Да - ще си намериш гадже. Не - не си дебела, съдейки по това, което си написала като ръст и килограми. Даже си супер. :)
М36г

21.   Спри да слагаш майонеза в кафето, кит.