Споделена история от Други

Влюбена в жена
Здравейте, искам да споделя моята история, понеже вече не издържам психически, или по-точно... срината съм!
Аз съм жена на 21г и съм влюбена в жена с 10г по-голяма от мен. Проблемът идва че не мога да призная! Не мога да разбера намеците и, понякога се държи адски близко с мен, гледа ме постоянно, по всякакъв начин се опитва да ме докосне, друг път е много студена! Като цяло, истината е че не мога да разбера първо намеците какво значат и второ дали има такива наклонности! Моля ако някой е имал подобни случки или има опит в тези неща да сподели с мен или поне да ми даде съвет какво да правя! Благодаря за вниманието предварително и съжалявам че ви натоварвам с проблемите си!

Коментари

1.   Здравей! :) Какви точно са намеците ѝ и в какви ситуации ги използва? Не мога да преценя така, но ако ги опишеш, ще ми е по-лесно. Може да е студена понякога, защото може да си има проблеми и рязко да забравя за света около нея. А може и да потиска нещо определено, да мисли за нещо, кой знае. Как да разбереш дали тя има такива наклонности? Ами... помисли какво знаеш за нея, миналото ѝ, как изглежда, как се облича, какви са жестовете и навиците ѝ и отново - отношението ѝ към теб. Има жени, които не отговарят на типичните описания, но са такива и точно маниерите и поведението им ги издава, според мен. Колко често общувате и имаш ли възможност да го правиш по-често?

2.   От авторката: Здравей! Тя е моя колежка, виждаме се общо три или четири пъти в седмицата, за намеците говоря от сорта на намигвания, усмивки постоянни и едни постоянни погледи, даже на едно събрание засякох погледа и буквално втренчен в мен, но от известно време имам чувството че мее избягва!!! Относно маниерите, държи се типично женски, рокли, прически, грим и обикновените за една жена неща! Точно за това ми е трудно да разбера как стоят нещата!!!

3.   Номер 1 съм: Странно наистина. Може просто характерът ѝ да е насочен към "флиртуване" с всички, без да е нещо конкретно към теб. Така ли се държи и с останалите? А ако съдя само по външния вид, може да е бисексуална. Рокли едва ли ще носи някоя абсолютно хомосексуална. Покани я да излезете на кафе. Така ще разбереш повече за нея.

4.   Не ви ли омръзна от тия извращения? Засрамете се малко!