Споделена история от Други

Депресиран грозен безформен пенсионер
На 25г. съм 26 почти и въобще не се харесвам нито на външен вид а на вътрешен съм супер депресиран. Кльощав съм 175 55кг а преди бях 45 сега поне напълнях 10 но няма разлика особено. Не ходя на плаж а съм от варна и въобще се крия от всякъде и ходя навлечен лятото, но не искам нито да тренирам нити да ходя на фитнес защото не виждам смисъл и ме мързи и без тивя няма да си променя мнението за себе си. Бачкам си на 2 места за мизерни пари прибирам се в нас ям и лягам да спя гледам тв малко и това нямам желание за нищо и съм като пенсионер нямам нито социалне живот нито приятели имах гадже 4 години но се разделихме уж и тя беле като мен забила но се промени след като стана студентка и ми изневери и заеба защото съм скучен песнионер само едно тъпо висше имам взимам 1300лв заплата но дори няма за какво да ги харча освен за сметки и храна. Може би ми трябвя психолог защото ше си умра сам с това мислене и ащтази депресия смотана. По тъпото е че колеги и всички около мен мислят пе съм дожре и с нишо не показвам пе съм в депресия просто не излизам от нас няма с кой скучен съм няюаю хобита не виждам смисъл да се променям в къвто и да е аспект провто един провален живот мечтая си за жена семейство раьбира се но това ше си остане само мечта и така ше си умра щ, поне помагам на хората и се радвям че ся добре теб за мен майната ми просто исках да споделя все ми е тая кой кво мисли, всички ме мислят за лапе а не за зрял мъж въпреки пе се държа доста зряло и със старомодно мислене и тнт много добре осъзнавям че от мен зявиси дали ше продължавям така или ще се взема в ръце и ще се променя и ще живея пълноценно но нямам воля и нищо нито желание.... все тая надявям се да стане чудо

Коментари

1.   Хайде, като изтрезнееш, да си прочетеш глупостите, да се засрамиш и да се вземеш в ръце.

2.   Чудото от самосебе си няма да стане и с това писане майкоо едвам го прочетох.Теб те мързи да дишаш ,той за жена и семейство мечтаел.Така не се издържа семейството.
Първо започни от външния вид ,започни да ходиш на фитнес.От моята женска гледна точка ,не харесваме клющави мъже.
Намери си нещо ,което ти доставя удоволствие в свободното ти време .

3.   Стегни се и поработи над самочувствието си

4.   Въобще не си толкова зле, колкото си мислиш. Аз съм по кльощав от теб при същия ръст, но освен това съм и изгърбен. На твоите години още не бях целувал момиче. Също така ходих навлечен с дрехи да не ме видят хората. На плаж не бях стъпвал поне от 10 години. За упражнения винаги ме е мързяло, все отлагах как ще тренирам за мускули, докато не си дадох сметка, че времето минава и всичко това са само фантазии. Т. е трябваше да се приема такъв какъвто съм и да търся хора, които ще ме приемат с всичките ми недостатъци, а ако няма такива да си живея сам без да съжалявам за нищо. Фазата в която бях напълно сам продължи наистина дълго, но за мен не това беше проблема, а неувереността която се появява при мъж на възраст, който няма никакъв опит с жените. При теб това го няма, ти вече имаш опит. Самооценката ти е ниска, но всичко това е само в главата ти, а това което е в главата ти може да се измени. От известно време съм (все още) щастливо женен, така че щом аз успях да стигна до там, значи и ти можеш.