Споделена история от Други

Знаеш, че съм аз
Позна ме, нали? Все още ме има... там някъде съм. Смазан, обезверен, потиснат- кармата проработи. Както й заръча тогава. Знам, няма да повярваш, но не те мразя. Мразя само тях. За теб може би са спасителите, които се появиха, за да ти „помогнат“, но са лоши, много много лоши. Познавам ги много по-добре- откакто съм се родил  Не искаха да помогнат на теб, а да навредят на мен. Планът им се оказа брилянтен. Никога не съм таил мерзки чувства, че ги уважаваш, защото просто не ги познаваш. Знам и друго- видя, прецени и заключи. Понякога се „връщам“ тук и четейки все още успявам да разчета почерка ти. Радвам се, че си обичана. Наистина. Аз не можах да бъда онзи прословут ТОЙ. Разбра. Както и да е. Както ти казах в онзи зимен ден- направи ми впечатление веднага сред онази огромна тълпа в аудиторията преди вече близо 9 години. А ти го признах с 4 години закъснение. Пиша това, защото ми олеква малко. Наистина. Сигурен съм и в друго- щастлива си и така трябва да е. Хах.. ако искаш ми вярвай, но още слушам онези песни. И от тях ми олеква. На никой не съм говорил против теб. Ясно е, че съм жалък в очите ти, но ти ме познаваш- аз съм такъв. Винаги съм се мразел и съм свикнал хората да ме мразят. Тогава ръсех тези обиди, за да те откажа. Вече бях затънал и не можех да ти причиня грешката да сме заедно. Не мисли, че ми беше лесно. И да- за мен винаги си била по-различна и специална. Смешно звучи, но е истина. Тогава те нараних за твое добро. Ако ме видиш сега, ще се смееш много. Съдбата ми го върна тъпкано. Но знаеш, свикнал съм. Направих големи грешки и всеки ден се разкайвам, но времето отмина. Искам да си много щастлива и обичана. Заклевам се. Винаги е било така. Знам, че може вече и да не ме помниш добре, но ако случайно го прочетеш, всичко тук е истина.

Коментари

1.   Huh?

2.   Охх сега пък започнаха да публикуват едни и същи истории...

3.   На коз ли си ?

4.   https://www.youtube.com/watch?v=GRWbIoIR04c

5.   Какво толкова е зло направил авторът на този текст. Чак толкова лошо нещо ли е момко. И как ги познаваш от както си жив. Явно си живял в много неподходящо място. И аз също не съм на голям кеф в живота ми. Ето например в събота беше саборат на град Рила а аз никога повече няма да ида на него. Спомних си че веднъж бях с моите две приятелки отишла там. Вече отдавна ми е в непоносимо дори живеенето ама и кой ли ме кара незнам. Само приятелките ми бяха в живота ама както и да е. Не това чак толкова ме интересува. Не бих те разпитвала за нищо това не е моя работа.

6.   Много си нещастен като чета това разбирам. Да не би да си и напълно самотен както става и с мен. Нямаш кой да ти уравновеси живота. Явно че не си чувал вече жената за която разказваш. Дори това дали помага в нещо при теб вече.