Споделена история от Други

Света няма да свърши
Хора вие сте луди тази легенда че света ще свърши е от 600години. Този свят няма да свърши ще умираме и ще се раждаме. Недейте вярва на тези измислици. Светът ще свърши ако плелите изчезнат за 3 години.

Коментари

1.   Истината е, че хората биват предупреждавани за апокалипсис не от 600 години, а от както свят светува... Това са исценировки, зад които стоят не случайни хора, с определена цел... Напримар 1666 Църквата силно манипулира хората с апокалипсис, голяма маса хора даравят целото си имущество на църквата... разбира се след 'големия' апокалипсис никой не си връща обратно имуществото... Та в днешния свят, обществото ни се върти около банки, международните банкери са най-влиятелните хора на този свят... С мое лично набюдение показва, че хората са склонни да теглят огромни и рискови заеми в такива периоди, като сложим и кризата в уравнението... Та банките печелят от дулгове, които хората не могат да изплятат цял живот, това е робството на нащо човечество... В крайна сметка, предполаагам говориш за най-нашумелия апокалипсис в момента за 2012 (защото има и други обявени дати), ще си мине без проблем, може някои милиардер да си купи сувалка и да излети в космоса на една седмица, като си изхарчи всичките пари. Няма никакви доказателства, че Земята е в накакъв риск през този период от космическа гледна точка. Всичко това е манипулиране.

2.   Не знам аз не вярвам ама имам страх ахахахаха ;:XXX

3.   Нормално е да те е страх, та на кой мъ се умира. N:1 Много добре го каза. :)

4.   Кой ти каза, че вярваме в края на света?

5.   БИБЛИЯТА

НОВИЯТ ЗАВЕТ

СВЯТОТО ЕВАНГЕЛИЕ СПОРЕД МАТЕЙ

ГЛАВА 24

24:36 А за оня ден и час никой не знае, нито небесните ангели, нито Синът, а само Отец.
24:37 И като бяха Ноевите дни, така ще бъде пришествието на Човешкия Син.
24:38 Защото, както и в ония дни преди потопа, ядяха и пиеха, женеха се и се омъжваха, до деня до когато Ное влезе в ковчега,
24:39 и не усетиха, до като дойде потопът и завлече всички, така ще бъде и пришествието на Човешкия Син...

6.   Към 5:
Тези неща, дето ги поставяш само наивници биха се хванали.
Нито Библията е вярна, нито има Господ, нито ще има Апокалипсис.

Хората отидоха в космоса и Ви показаха, че няма бял старец с тояга. Ама вие Пак си повтаряте старите небивалици... (измислени от необразовани хора (които си обяснявали нещата, които не разбират със свръхестествени сили) преди няколко хиляди години)

7.   И да има апокалипсис което е вероятно с малкото ресурси и постояно нарастващото население света няма да свърши, човека ще отцелее, но много ще измрат. За края на света, ако изобщо го има ще е след милиарди години.

8.   Естествено, че няма да свърши. Номер 1 го каза най-точно. Номер 5 ти добре ли си??? Тая Библия е пълна с измишльотини само да кажа и противоречи на всички научни и физични доказателства. Измислена е от хората с една цел-да ги контролира и да ги държи в сляпа вяра и подчинение.
А всички тия приказки за 2012:
1 Камъкът на маите, на който са си писали календара вероятно е свършил, когато са стигнали до тая дата и е било безсмислено да го продължават.
2 Холивуд спечели много от това. То не бяха филми, не бяха музикални клипове и т. н. National Geographic и Discovery също направиха по хиляда предавания.
3( 1 го каза)
Така, че света няма да се свърши.

9.   И да свърши и да не свърши всеки ще умре някой ден, дали другата година или тази или след 50 години никой не може да каже .... а до сега света свършваше май към 6 пъти, щом оцеляхме значииии и сега имаме шанс хахха