Споделена история от Други

Има ли такива момичета ?
Здравейте. Момче 24
Според вас има ли хубави момичета, които да не обичат да излизат по дискотеки, барове и подобни, а предпочитат да седят вкъщи?

Коментари

1.   Здравей, почти на 20 съм. Ходила съм 2 пъти на дискотека - на бала ми и на едно моминско парти. Честно казано не можеш да видиш нищо кой знае какво на тези места.

2.   Точно такива момичета са хубавите. Всъщност аз не съм ги виждал тея хубави момичета в България, които да не са курви и кифли, но надеждата умира последна нали.

3.   Аз.

4.   Има. Асоциални домакини, които след няколко години ще решат, че им се живее и ще изпраскат половината град зад гърба ти.

5.   Да, има

7.   Е тя на 24 ако не ходи по дискотеки кога бе мой човек? Има ги и такива разбира се, но са малко.

8.   Аз съм такава и когато ме опознаят разбират, че не съм асоциална или социопат, просто не обичам да съм сред много хора и шум. Мога да общувам нормално, да говоря на много теми, защото чета доста, тъй като за мен - четенето е развлечение и удоволствие, гледането на филми, на публицистични предавания, научнопопулярни филми... Единственото, което правя навън е, да излизам по работа, или, за да изляза от София когато пътувам някъде.
Лесно е да ми станеш добър познат, но е изключително трудно да те приема за приятел. Виждам какви са хората и не се заблуждавам, че има някой, който да отговаря за представите ми за приятел. В любовта имам същите наблюдения и опит.

По-добре е да си търсиш жена, която е нещо средно между - социална и хубава, но възпитана, и с ценности, защото такива като мен - нямат желание да допускат хора в личния си живот. Научих, че спокойствието ми е по-важно.

9.   Има със сигурност. Проблемът е, че няма как ди ги забележеш, защото си седят вкъщи.

10.   Има ама как ще ги намери някой като си стоят вкъщи?

11.   По-тъп въпрос не можа ли да измислиш?

12.   За да отговоря на въпроса, зададен от автора - ДА, има такива момичета и аз съм една от малкото. НИКОГА не съм посещавала такова място, защото не обичам такъв тип забавления - бих предпочела тишината у дома в компанията на една интересна книга. На 18 съм.

14.   Да има. Аз ходя само на работа и в къщи. Никога не бих отишла на дискотека и не бих пила алкохол там, защото някой може да ти направи магия. Дискотеката е място на дявола.

15.   Номер 10, има едно нещо, наречено Интернет. Едно време изискваше тежки машини с голям правоъгълен екран, сега е достъпно и от по-леките лаптопи, че даже и от мобилни телефони. Така че ако хубавите момичета на автора нямат фобия от технологиите, всеки може да ги намери дори да са си у дома.

И не се правете на ударени: световно известен факт е, че 99, 9% от пишещите в Интернет са красиви, та даже и умни. Така че ако половината са жени, ето му красиви жени, част от които вероятно предпочитат да си стоят вкъщи. А винаги може да потърси някоя красива госпожица, страдаща от агорафобия /не да я търси в гората, а да запомни името на фобията/. За нея му гарантирам, че не ходи по дискотеки и дори не излиза от дома си.

Номер 11, има и по-тъп въпрос от неговия. Написал си го ти. :)

17.   Да аз например. На 23 съм и се определям точно като домошарка. Не че не излизам, но това е доста рядко.

18.   Много зависи какво разбираш под определението "красива". Ако за теб това е жена, която се гласи всеки ден- грим, коса, ходи по маникюри и полага доста грижи за себе си, следи модните тенденции и винаги се облича красиво и елегантно, няма как всички тези приготовления да ги прави, за да си седи у дома. Точно по това се заглеждат мъжете, това прави впечатлени и ние се стремим да им го даваме. Красота. Има и друг тип момичета - по-обикновени, предпочитат да са естествени, почти никога не се гримират и не се стремят да изглеждат елегантно, а по-скоро удобно. За тях има по-важни неща от дискотеките и със сигурност са по-стойностни. Но няма как да ти предложат красотата и външния вид, по който всеки мъж би се загледал. Жените домошарки нямат такъв външен вид. Та, както казах, зависи ти кое определяш като красиво.

19.   Не всички обичат дискотеките и да киснат всяка вечер в тях. Просто има жени, които са любителки на нощния живот, и такива, които не го харесват чак толкова. Аз съм от вторите. Ами не ме влекат шумните места, задимени обстановки, и литрите алкохол. Ходя, но рядко, когато има повод. Предпочитам природата, да видя нещо различно, а не някой бар, където всяка вечер е едно и също. Просто има момичета, които виреят в такива заведения, чувстват се комфортно в тях, и такива, които не са им приоритет.

20.   Разбира се, че има такива момичета. Не всички обичат да ходят по дискотеки. Някои са по-затворени и кротки.

22.   Така си е-да посетиш Арт салона на радио Варна, да размениш някоя и друга дума с Фериде Демирова, да поговориш с другите хора, да послушаш джаз и да разгледаш картините-от това по-хубаво няма! Един вид-да се слееш с това общество, което наистина цени изкуството! И не ходи в онези лисичарници, където няма да общуваш с интелигентни хора, както аз правя, когато посещавам концерти, изложби (като горепосочената), контакта обикновено се завързва точно тогава, когато извадя камерата и я настройвам за запис-от коя медия съм, обяснявам, че съм част от публиката, а хората веднага се досещат, че снимам за себе си! Това е обществото, в което се чувствам като в "свои води"! Не се срамувам или смущавам, че съм сред много хора! Вече съм станал на 36 г., просто предпочитам да съчетая полезното с приятното! А нощния живот мога да го прекарам и във влака, ако реша да пътувам за София!