Споделена история от Други

Victoria's Secret
Здравейте,
Извинявам се, ако съм в грешен сайт, но не съм много запозната с типа теми, които се пускат тук, а видях много и различни, така че съжалявам, ако сайтът не е точно за това, за което ще пиша.
Интересувам се от марката Виктория Сикрет. Искам да си поръчам неща, а се чудя- има ли момичета, които вече са си поръчвали да ми разяснят малко? Аз четох много неща, но всичките различни :Д И ако искат да си комбинираме поръчките, нека пишат. Много ще се радвам. От София съм. И пак- съжалявам, ако не е за тук, но щом не е или не ви харесва, не пишете(:
Мерси предварително!

Коментари

1.   Чувала съм само хубави неща за марката. Аз лично съм използвала гланцовете за устни и съм много доволна. За другите неща не мога да коментирам.

2.   Аз съм си поръчвала от сайта им разни сутиени и бански. Много са хубави, е, малко са позавишени цените, заради марката, но са готини, друг е въпроса, че като не можеш да премериш нещо 90% от пътите оставаш разочарован....
половината ми неща ги разпродадох, понеже някак не отговаряха размерите

3.   това е марка за бельо, до колкото ми е известно - какъв гланц за устни?
Един сутиен трябва да е поне 200 евро, за да е оригинален продуктът, всичко друго е менте от турция и китай.
Не пазарувайте толкова скъпи продукти онлайн, не знаете откъде ще дойдат, как ще ги върнете? Ако е фалшив продуктът, не знаете пък какво има в него.
В МОЛовете има достатачно хубаво бельо, за какво му е на едно младо момиче Виктория сикрет? Няма ли други неща, за които може да се дадат 200 евро, освен за чифт прашки?
Аз лично съм много доволна от бельото на New Yorker - може да не е скъпо, но е качествено и точно за млади жени и момичета. Като стана на 40 ще ползвам Виктория, а докато гърдите ми са на мястото, смятам да си давам парите за по-смислени неща.

4.   3, защо ли не си гледаш работата и не коментираш теми, по които си компетентен/а
Първо - само снобите по балканите и разни новобогаташи подбират продуктите по цените им. Ако не е скъпо до безбожие - не струва! Висша форма на простотия!!!!
100-200 долара са стрували най-най-скъпите ми бански и то купени, малко след ревютата. Случвало ми се е, да си взимам КАЧЕСТВЕНО и марково бельо от някоя разпродажба за по 20-30 евро и на опаковката пише МЕЙД ИН ИТАЛИ..
Убедена съм, че Ню-ю'кър си давала по 30-40 лева за някой парцал, който се е скъсал след седмица и още по-зле, развалил е модела си след първото пране.
По темата. Всичко с поръчките от сайтове се случва изклюююючително бавничко. Има няколко мацки в София, които се занимават с подобни услуги. Хора, които пътуват им взимат стока и те си слагат някаква надценка тук, но не е нещо, което да не можеш да преживееш. Ако пазаруваш няколко неща има и отстъпки, но аз лично не бих се доверила на подобни "търговци" - някак ми е съмнителна цялата система.
С поръчките, не знам как стоят нещата и мисля, нямам позната, която да ползва услугата за марката на Вики. Няколко близки приятелки си поръчаха чанти. Тези на Гес бяха в пъти по-евтини от колкото са в магазините в България и моделите, които си взеха не бяха в наличност тук. Оскъпяването беше с 15 долара, до колкото помня.
Ще следя темата за повече информация.

5.   Номер 3, страшно си неинформирана, влез поне в сайта и виж за какво става въпрос г/д, а после коментирай.
1. Освен бельо, има много други продукти
2. Цените хич не са такива, каквито си мислиш. Като не знаеш, не говори. Цените са г/д същите като на New Yorker. Зависи си и от продукта.
http://www. victoriassecret. com/
Ето, поразгледай малко и виж за какво става въпрос

6.   От номер 1- марката не е само за белъо. Аз в случая коментирах за козметиката, че си заслужава парите.

7.   Как става поръчката от сайта - в смисъл начина на плащане, начина на доставка, колко струва доставката? Мерси, предварително!

8.   Начина на плащане е по карта. Например доставят ти го до Столична Митница, те ти казват къде, а цената е в зависимост на това, което взимаш, а и тегло и т. н.

9.   http://www.usa2bg.com/

10.   Номер9, сигурен/сигурна ли си, че този сайт не е фалшив?

11.   От номер 9- не съм сигурна, но аз аз оттам си мисля да си поръчам и се надявам всичко да е ок. Не знам...