Споделена история от Други

Направена магия ?
Здравейте.Момиче на 19 години съм.Преди 1 седмица и нещо пред вратата ми (входната)намерих перлена обеца.Питах комшийките си дали е на някоя от тях и те казаха,че не е.Попринцип от доста време насам се чувствам добре,спокойна ,щастлива,но след намирането на тази обеца почнаха да ми се случват странни неща.Започнах да сънувам много кошмари,ходя на сън и какво ли не.Винаги ми е отпаднало,не се чувствам добре,апетита ми е на 0%,нямам настроение,а едно от най - лошите неща е че мисли ,които не съм си представяла че отново ще изплуват в съзнанието ми и ще ме мъчат по някакъв начин започват отново да се появяват..
Не искам да си въобразявам ,филмирам и т.н.,както казах дори много ,много не вярвам на тея неща с магиите,но бих се радвала да чуя и вашите мнения по въпроса.
Моля темата да бъде качена , защото имам нужда да споделя и да видя други гледни точки
Благодаря

Коментари

1.   Магии няма, има самовнушения.
На запад когато човек бълнува, няма апетит и енергия, ходи на лекар.
В България когато човек има същите симптоми, ходи при леля Пенка врачката, лее си куршум и тн.
Но какво да кажа, толкова години комунизъм, псевдодемокрация и простотия е направила българина супер прост.

2.   Разбирам напълно, ако си от София потърси Ангел от Дианабад, напиши в гугъл, всичко ще ти излезе. Отиваш, няма такса. Той ще ти каже дали ти има нещо или не.

3.   Хвърли обицата в течаща вода, прочисти си къщата с това, замени някъде да си прочистиш главата И те на последно място така магия прави ли се?

4.   Кои са тези мисли, които са изплували отново? Имала ли си депресивен период преди?
За твое успокоение, отиди до някаква бърза река и изхвърли обецата и кажи " Всичко лошо да изчезне с нея". след това си запали свещ в църква и се помоли с твои думи. Не се филмирай. Ако смяташ, че имаш проблем, се обърни към ЛЛ за изследвания.

5.   ЪЪЪ.... Как магьосника е знаел че бъш точно ти ще намериш прокълнатата обеца пред входа на 8-етажен (предполагам) блок. Аз ако исках да ти направя магия щях да използвам доста по селективни методи :)

6.   Излез от филма, моля те! Просто някоя жена си е загубила обицата! Няма никаква магия! Всъщност има, ама не е свързана с обицата, а с това, което ти се върти в главата. Колкото повече се самонавиваш, че някой ти е направил магия, толкова повече ще усещаш ефекта и. Силата на мисълта е страшно нещо! Тежко болни хора са оздравявали само със силата на мисълта и съответно здрави хора са се разболявали след като са си внушили, че са болни. За това спри да мислиш за това и се радвай на живота!

7.   До коментар 1:
И какво ако автора отиде на лекар - аз като ходих за същите симптоми ми казаха, че не съм ходил в казарма и затова съм така... Лекаря само ще ти се изплюе в очите и нищо повече !!!!!
Жалко за здравните осигуровки, дето им ги подарявам насила всеки месец от фиша за заплата..........

8.   Магии ли?! Дай да им се изпикая върху тях! Заповядайте" магове", "врачки", баячки и т.н. Направете ми магия! Коментарите по горе "течашта вода","заклинания" за прочистване , църкви и кръстове, можете да отидете и да ми поискате имената и адреса от там! Цял живот блъскам и се опитвам да изплувам на повърхноста на лайняния живот. До 15 годишен го изтиках криво -ляво, но от тогава започнах да осъзнавам колко проблеми и гаври трябва да се търпят ежедневно. Баща ми си хвана пикалото и заряза две деца и жена. Аз на 15, сестра ми на 13. Понеже съм малък и не знаех какво е да си мъж или да носиш отговорност, сестра ми тръгна с лоша компания. На 16, тя вече живееше в друг град с фалшив паспорт. Нямах 2 лв. в джоба и на десетия път като казах на майка ми "дай ми" се усетих колко съм жалък! На 16 години вече бърках бетон и копаех канали. Вечер ревях от болка и умора! Но нямаше как, на другия ден отново с лопатата. Помагах на майка си колкото мога. До 33 години съм имал над 15 "сериозни връзки"! С нито една не се разбрахме как да мелим брашно заедно. Хванах една която се бях зарекъл да е последната. Давах мило и драго само за да имам свое собствено дете! Умирах за тази моя мечта! Исках да му дам всичко което аз не можах да имам! Господ ли?! "Господа" ви нещо са му свършили батериите! Страшно трудно забременя! Умопомрачаваща бременност! Роди се мъртав синът ми и именно вярата ми в него го накара да се разплаче на 5-та минута! Това подобие на жена, което роди детето ми, е излязло от някое селско блато! Постоянно в устата и : "- Бог, магии, вещици"! Ежедневно по няколко пъти на ден :"- майка ти е вещица! Леля ми е вещица! Ходели на ходжи! Направена такава магия! Детето омагьосано да ходи само при баба си! ". Крие пари от надника ми за да праща на известните мошенници да и развалят магиите! Бог щял да я закриля! Къде е богът?! Къде е Велзевула?! Кой от тях ще ми се покаже да сключим сделка? Давам живота и душата си на първия който оправи детето ми да не е болно! Магии ли! Само в празните ви глави са тези сили! Тези ГЛУПОСТИ ще ми затрият живота! Всеки ден аз търпя скандали и простотии с тези магии и богове! Освен да си чакам инфаркта, няма оправия!
Публикувайте отговора за да знаят с какво се захващат тези потърпевши и магове. Навела се комшийката с ухо до вратата да чуе пикантна история, и айдеее магия!

9.   До номер 7: Мисля, че е малко прекалено да се обвиняват всички лекари. Аз съм имал някои здравословни проблеми и лекарите досега винаги са ми помагали. За щастие не са били тежки проблеми, но това е. Имам впечатления и от лоши лекари, но черни овце има във всяка професия.

10.   От номер 1 до номер 7.
Това че българското здравеопазване не е ефективно, не значи, че магиите са реални.
Какъвто й да е лекаря, направят ли ти елементарни изследвания като кръв, урина, кръвно и скенер, ще е по- добре отколкото да отидеш при леля Пенка гледачката.
И от лекар до лекар има разлика.