Споделена история от Други

Объркана съм
Здравейте накратко аз съм бременна, но незнам дали е от моя или от бившия ми приятел. До преди няколко месеца моя приятел ми беше първия, но се скарах ме много и тръгнах с друг неисках да спя с него, но на 2 рия месец се случи до колкото знам и до колкото той ми казва е че не е свършвал в мен изобщо запоследно го правих ме мисля, че или на 1 ви или на 2 ри Април с бившия...
Скъсах с него и се сабрах с моя защото си го Обичам и сме заедно от 3 години казах му всичко...
И с моя запоследно го правих ме в края на май месец или в началото на юни мисля и той свърши в мен и след 4 или 5 дена бях си направила тест беше отрицателен след като не ми дойде отново си направих и беше положителен за последно ми дойде на 15 май моля ви без излишни коментари :)
Благодаря Предварително

Коментари

1.   Говори с гинеколога си - както знаеш бременността се води на гестационна седмици, по растежа на плода доктора разпознава в коя седмица си. Ако си имала полов акт и с единия, и с другия партньор в рамките на месеца на зачатие - ДНК тест. Има и друг вид тест преди раждането, но е опасен крие риск от аборт.

2.   Такава любов имаш към сегашния, че веднага търчиш към бившия. Дано да иска да гледа чуждо дете и да търпи невярна приятелка. Отиди на гинеколог.

3.   Гинекологът може да каже / плюс- минус 5 дни/ кога си забременяла и ще си направиш по правилно сметките. А ДНК тестът крие рискове и е скъпо. Какво значение има? Това е дете. Живо същество. Ако ще и от най-неподходящия да си забременяла, това е човешко същество! Идва на света да бъде обичано и гледано. Това как ще бъде възпитано, зависи от вас. Ще се гордеете с него. А ако толкова държиш да знаеш от кого е, значи не обичаш достатъчно сегашния си приятел. Чертите на лицето му ще се изразят около втората-третата годинка и ще разбереш на кого прилича. Не си помисляй за аборт! В природата има равновесие. Убиеш ли това дете, ще страдаш по нататък през годините. Говоря от личен опит и за това сега пиша в този сайт. Обичай детето си! Няма по велико чувство да го държиш в прегръдките си!
М39

4.   Добре че са ДНК тестовете, иначе днешните жени не могат да оправят кой е бащата...

5.   Сигурно и това да не знаеш бащата, се смята за нормално в днешното общество.

6.   История....Разказана като банална случкa....
И как ще живееш с такава мисъл?
Хора, как може да се поставяте в такива ситуации?
Всеки ден да живееш с такава мисъл.Който искa да е здрав, трябва да не живее в лъжа.

7.   В този сайт често се негодува срещу коментиращи, които критикуват неграмотността на даден автор. Ето нагледен пример - липса на елементарна езикова грамотност, респективно - никаква емоционална, функционална и каквато се сетите.

8.   Лесна работа: честити и на двамата (поотделно), че са вече бащи. Който се зарадва и се пише доброволец да помага, взимай го. Ако и двамата искат избери си който ти харесва повече. Ако нито един не иска ще чакаш трети.

9.   Добре че си само с двама! Можеш да играеш на "онче-бонче".
Аз съм с четирима...

10.   3 - Не се съгласявам с това, че какво значение било от кого е. Жена съм, но ако съм мъж и след години разбера, че детето не е мое, няма да искам да погледна тази жена. Защото тя е имала човека до себе си като годен за отглеждане на детето й и нищо повече. Има значение от кой е, разбира се, че има.

11.   Малко трудно се разбира какво казваш, но ако с другия си го правила април месец и след това ти е идвало, няма как той да е бащата. А и вече щеше да си в доста напреднала бременност.

Иначе вземи малко се образовай, че майка ще ставаш, а правописът и знанията ти за елементарни неща са под всякаква критика.

12.   Към #4 и #5, ако си мислите, че едно време се е знаело кой е бащата, сте много наивни. Тогава просто е било недоказуемо. Така че, стига сте мечтали по някакви минали времена, нито жените са били различни, нито мъжете, нито сте щели да имате по-голям успех тогава.

13.   12, по времето на баба ми със сигурност повечето са знаели кой е бащата. Нямало е "наживяване", ами са се женели девствени и често са били цял живот с един мъж. Не казвам сега да са девствени, ама да не знаеш кой е бащата, да минаваш през 100 човека, че да се "наживееш", да спиш с братовчеди и доведени братя/сестри/майки и да правиш оргии, тройки и да си имаш любовник и извънбрачна връзка, да чукаш кучето си и това да се смята за нормално вече ми идва в повече. Да, путката и хуя са си техни. Едо време се съмнявам да е било в такива мащаби и със сигурност не се е смятало за нормално.

14.   13, разврат сред простолюдието винаги е имало.

Колкото са по-прости, толкова са по-ебливи хората.

15.   14, значи стават по-прости. Между другото бях гледал за едно проучване и се оказва, че преди 100-200 г. хората са били с малко по-високо IQ от сега. Това сериозно. Ама не ме питай как точно знаят какво е било средното преди 100 г.

И да, винаги е имало разврат, ама сега е много повече от преди. Нямам машина на времето, ама съм убеден, че преди 50-100 г. не е било чак като сега.

16.   #13, явно не си бил/а в женски компании, където да седнете и да си говорите какво са ви разказвали бабите. Такива неща съм слушала, че сегашните истории са меко казано невпечатляващи. Само че тогава всичко е било шът шът, да не се разчуе. Радвайте се, че сега не сте с напълно спуснати кепенци.

17.   Има калкулатори в нета, според датата на термина се определя кога си забременяла. Така ще се ориентираш кой е бащата?

18.   Генеколога ще ти каже по големината на плода почти точната дата. Ако се съмняваш, когато се роди дедето днк тест, дори не трябва да се обясняваш. Взимаш от мъжа при теб и от детето матерял и занасяш, но все още тестовете са скъпички.
Иначе не го мисли и не разправяй на мъжа с когото си в момента, детето е негово и толкоз.