Споделена история от Други

От къде мога да намеря приятелка
Здравейте млад мъж на 30 г. съм самотен според вас от къде мога да си намеря приятелка нямам приятелска компания на тази възраст вече всички имат семейства, на курсове по дадена дейност също съм ходил нищо не стана ще ви бъда благодарен за съвет!

Коментари

1.   Сега в този сайт най-глупавото което ще те посъветват много хора е: запиши се на танци, или да учиш чужд език, или да тръгнеш на фитнес... Звучи интересно, ако си на 13 години, но ти си на 30 и нямаш време за губене в забързаното ежедневие...

Запиши се на курс по комуникативни умения (ораторско майсторство) и ще започнат да се получават нещата и при теб ;)

2.   В интернет или на работното място.

3.   Тръгни на фитнес и всичко ще е 6 т.

Ако някой не е заграял, това е ирония.

4.   Трябва да общуваш и да се срещаш с повече и различни хора. Но мястото за това не са курсове по разни неща - едва ли някой се записва на курс с цел запознанство. Моят съвет е да бъдеш по-комуникативен и самоуверен.

5.   В крайна сметка трябва да опитваш свалки. С риск да те одрежат гадно, някой да те набие или да те одумват дълго време.

6.   Знам, че си бързал да си напиеш темата, но е хубаво да ползваш препинателни знаци. Според мен се запиши и на психолог може би има нещо в теб(характер, дадена черта у теб, в разбиранията ти) което куца. Ако го промениш и нещата ще се наредят. Всяка една черта на характера е хубава не зависимо дали е положителна или отрицателна стига да е в разумни градици, като например: да си забавен това е хубава черта, но ако гледаш на всичко в този живот на шега жените ще бягат и нормално един разговор като възрастни не може да проведете има моменти в които нещата са сериозни и изискват сериозност, друго примерно спестовничеството повечето хора го определят като отрицателна черта на характера, но няма нищо лошо човек да си прави сметката; пример ще ти дам с мен и мъжът ми: поканиха ни на море, но другите държаха да са в хотел с all inclusive, ние не. Та те си отседнаха в хотел в който за 1 нощувка платиха 400лв двама души, ние отседнахме за много по малко пари имахме само вечеря. И пак си изкарахме суоер, и двамата бяхме на мнение че 400 лв за 1 вечер са много пари и не си заслужава да ги дадеш било и то за двама души. Другата крайност на тази черта не е хубава никъде не ходим и нищо не правим щото да пестим, дори и за елементарни неща които не натоварват чак тъй бюджета. Ние за това не се нахвърляме на all inclusive защото си позволяваме всичко което ни се поиска разбира се не на веднъж, но и не се лишаваме нито от храна нито от забавления. Всичко в границите на разумното е полезно- дали ще е почивка на някой хотел, дали ще е ресторант, дали ще е дискотека. Всичко от живота е полезно стига да знаеш до къде. Погледни в себе си и ще откриеш отговора защо жениете не се задържат.

7.   Запиши се на танци по салса и там ще срещнеш твоята жена.
Време ти е и на теб да заживееш под чехъл ;)

8.   Единственото, което не се оправя с фитнес е СПИН и РАК.

За всичко друго има:
1. Боли ме главата - Тръгни на фитнес!
2. Малък ми е - Тръгни на фитнес!
3. Жена ми ми изневерява - Тръгни на фитнес!
4. Спорим за семейния бюджет с жената - Тръгни на фитнес!
5. Дъщеря ми взима наркотици и ходи с лоша компания - Тръгни на фитнес!!!