Споделена история от Други

Влюбен съм в гаджето на приятел
Здравейте! Незнам от къде да започна, но имам проблем. Момче съм на 15 години. Приятеля ми от някъде една година си има гадже. Наистина много я харесвам. Незнам какво да правя. Един път се опитат да и го кажа, или по точно покажа, но не беше много приличен начина. Не искам да си имам проблеми с приятеля си и не искам да го наранявания, но едвам се сдържам да не направя някоя глупост. Наистина съм лудо влюбен в нея. Моля ви за съвет.

Коментари

1.   От батко ти един съвет да знаеш. Нито една жена няма да струва толкова, че да забиеш нож в гърба на приятеля ти. С този човек може да останете приятели докрая на живота ти, така че замисли се много сериозно. Един ден може да спаси живота ти, а ти си готов да се изгавриш с него.
Ако сега го направиш всеки после ще си казва, ами той може да ми налети на гаджето. Жената днес я има утре те е зарязала. Никога не можеш да си сигурен дали ще сте заедно.
Малък си още, звучи ти тъпо и нелогично на фона на чувствата ти, но повярвай ми, дръж се мъжката, иначе ще ти стане навик да правиш курвенски номера. Това са номера на жените, харесах приятеля на гаджеот ми какво да правя.. не се излагай. По ценно от истинско мъжко приятелство няма. Дори и да не останете приятели, пак ще си взел правилното решение, да не пипаш гаджето му. Имам познат, който направи това и другия вече не му говори и се отбягваме, когато сме заедно, така че струва ли си ..

2.   Имам едни и същи приятели от години, още от гимназията. В тази компания сме горе-долу равен брой мъже и жени. Мога да ти кажа, че мъжете сте страшни приятели помежду си, докато не се появи някоя жена... и всичко приключва тук.
Човече, стой си на дупето. Приятелствата, които изграждаш на 15 години са приятелства, дето цял живот ти дават подкрепа и стимул. А връзките, които започвате на по 15 години, рядко издържат докато станете на 20 години. Ако сложим приятеля ти и гаджето му на везната, приятеля ти тежи повече, независимо от чувствата ти към момичето.