Споделена история от Други

Самотен съм...
Здравейте да започнем с това че съм на 25 г имал съм по сериозна връзка която продължи 2 години. Но от тогава не мога да завържа контакт с друго момиче... А смятам че съм превъзмогнал въпросната връзка от доста време насам се чувствам доста самотен депресиран и потиснат... Не смятам че съм красив нито пък грозен но имам чувството че никой не ме забелязва... С чувството съм че не мога да привлека никое момиче по никакъв начин.... Всички около мене са си с приятелки... Където и да отидем всеки е с приятелка а аз винаги сам в мн от случаите се чувствам повече от излишен Не очаквам да се случи нещо кой знае какво като споделя тук но просто... Исках да си излеянякъде това

Коментари

1.   Мисли си, че всички те харесват. Дори и да не е вярно, това помага на психическото ти здраве. И винаги си имай едно на ум!

Jack The Ripper

2.   Аз съм на 26. Може и мнението ми да ти мине през ушите, но все пак прочети го 1-2 пъти и помисли.
На практика знам за какво говориш. Колкото и налудничево да звучи номер 1 има право. Едно време все имаше за нещо, за което ме ебават.
Я прическата, я походката.. кавкото и да е. Жените и те..
Знаеш ли, направих точно това. В съзнанието си започнах да си казвам, че съм най-добрия, най-красивия, най-готиния... звучи смешно знам.
Обаче няколко години по-късно няма и помен от момчето, което бях. Тотална промяна, благодарение на точно това мислене, което сам си наложих. Беше ме страх едно време от всеки, някой да не се заяде с мен, да не ме набие. Разтрепервах се от най-малката конфронтация. Благодарение на това мислене, което имах се промених. Ходя по улиците сякаш града е мой. Не казвам да се държиш, като задник с всеки срещнат, но не се подценявай. Както Кристиано Роналдо казва- в моето съзнание аз винаги съм номер 1. Точно така трябва да мисли един мъж.
Искам да ти кажа, че жените не трябва да са ти самоцел. Ако ти не си щастлив, когато си сам, ако ти не се чувстваш удобно в кожата си, ако винаги имаш нужда някой да е до теб, тогава и жена няма да ти помогне. Сега мислиш, че това е проблема, но жените не решават проблемите ти, те се появяват в живота ти, когато нямаш проблем със себе си. Жените се появяват тогава, когато колкото и шибана да е ситуацията ти си сигурен, че ще се оправиш. Когато се чувстваш щастлив да си сам, че имаш цялото време на света. Когато се радваш на свободата си, тогава се появява някоя жена, която иска да ти я отнеме. Всички приятели, дори собствения ми брат, когато им се обадя ми вдигат само, когато са сами. Ако са с жените си, не ми се обаждат. Постоянно имат някакви задачи, като това да ходят до магазините с тях, да направят еди какво си, което жената е казала...
Това нормално ли ти си струва? Да не смееш да се обадиш на приятел или на брат си, защото жена ти е до теб. Да бързаш непрекъснато, защото жена ти иска да се прибереш. Не защото ще правите нещо, а защото я е страх, че ставаш свободен, че не знае къде си какво правиш.
Мъжете, които отчаяно искат да имат връзка накрая се превръщат в путьовци, защото ги е страх жените им да не ги разкарат. Друг е въпроса, че много жени си изневеряват, докато техните мъже се чудят как да им задоволят нуждите.
Това, което искам да ти кажа е да се фокусираш само и единствено в себе си на този етап. Стани егоист. Купи си нови дрехи, седни яж в хубав рессторант.. изобщо направи нещо, което много обичаш. Спри да мислиш за жените на този етап. Мисли за нещата, които искаш да правиш и да имаш. Ето, аз например пуша пури. Страшно успокояващо е. Отивам купувам си пура, ям в хубав ресторант, купувам си книга, която ми се чете, мисля за нещата, които искам да направя, но не и за жените.. И това не означава, че съм фрашкан с пари, ако това те притеснява. Не е нужно да си пълен с пари, за да се почувстваш добре. Един сладолед да изядеш пак ще ти се повиши настроението. И знаеш ли какво? Именно тогава, когато не мисля изобщо за жените, се скъсват да ме гледат, да ми се усмихват и да ме заговарят. Когато 5 пари не давам дали е красива или не, дали е умна или не, тогава се появяват и още и още. Защото мисля за себе си, а жените това харесват. Искат мъж, който има амбицията да направи и изпълни нещата, които иска. Пиша толкова дълго, защото ми писна да виждам скапани от живота мъже по улиците. Борбата ни наистина е духовна. Скапани от живота и от семейните и битови проблеми мъже, които продължават да дълбаят и дълбаят в проблемите си без надежда.
Гледай гангстерски филми, много помага... Сопрано, GoodFellas, Кръстникът ако щеш.. любимият ми ScarFace...
Успех и горе главата, дано съм помогнал поне малко.

3.   Започни да излизаш с момчета, които също са в търсене на приятелка. Нормално да се депресираш като излизаш само с обвързани хора, щом самият ти не си обвързан и искаш това.

Обаче да подчертая - в търсене на приятела, а не някакви, които са се озлобили на жените и само говорят някакви негативни работа за жените, защото и теб ще те повлекат с това мислене и така ще вземеш да се останеш сам.

Като ти хареса някоя отиди и се заприказвай с нея, недей да чакаш да те забележи, каквото и да значи това. Ако те отхвърли няма да се сдухваш - никой човек не е харесван от всички хора.
Жена съм, ако има значение в случая.