Споделена история от Други

Вие как мислите?
Здравейте!

Искам да чуя вашето мнение относно тези, които без причина, без да сте им сторили нещо лошо например, ви мразят, сте им неприятни така да кажа.

Случаят е следния - харесах си едно момче, без да знам, че е обвързано сериозно.
Не, че съм му казвала, но някакси съм се издала и той се е сетил.
По погледа, по държанието му разбирам, че не ме харесва, дори да не беше обвързан, пак нямаше да ме хареса сигурно.
Просто много лошо ме гледа, накриво/все едно, че съм му сторила нещо лошо, но не съм.
Не мога да разбера защо толкова ме мрази, като не ме харесва-хубаво, ама така лошо да ме гледа-нз, злоба ли е -нз?
Благодаря!

Коментари

1.   Ами според мен си е гаден като човек просто. Избива някакъв комплекс по този начин - вероятно го е срам от това, че го е харесала някоя, която не смята за красива, и това го озлобява към теб, та затова те гледа лошо. Всъщност дори бъди благодарна на съдбата, че не те е харесал, и че нищо не е станало между вас, защото такъв човек обикновено и за много други неща реагира комплексарско и незряло.
Започни да се оглеждаш за друго момче, не мисли повече за този, защото така само се хабиш психически.

2.   авторката съм
оказва се, че негов приятел ме е харесал, но аз не го харесвам, аз поне не злобея. Радвам се, че някой ме е забелязал, но не изпитвам нищо към него-приятеля му. Поне го уважавам.

3.   Много е странно, но понякога си ставаш симпатичен с някой без дори да го познаваш, а друг път някой ти става антипатичен още от първата минута. Не знам защо става така. Дали е заради тъй нар. феромони? Идея си нямам, но явно ти не излъчваш сигнали, които биха допаднали на това момче и за това той се е отдръпнал от теб. Не, няма нужда да си казала или направила нещо, просто е въпрос на излъчване.

4.   На колко години си ти и на колко е той? Малък ли е на възраст.

5.   авторката
№4 не е малък поголям е от мен някъде към 40 и нещо незная точно.

6.   Егати "момчето" – "към 40 и нещо"? ! ...